Poka wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Dziwny sposb mylenia wielu mczyzn

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany100 punktw dowiadczenia
    Doczy
    02-10-16
    Skd
    Pozna
    Postw
    4
    SOG
    0
    Otrzyma : 0 SOGi w 0 postach

Domylnie Dziwny sposb mylenia wielu mczyzn

Witam forumowiczw.
    Troch sporo mylaem ostatnio na pewien temat i nadal nie mog tego poj. Chodzi dokadnie o to, dlaczego wielu facetw, ktrzy trenuj na siowni i interesuj si kulturystyk, robi to tylko ze wzgldu na kobiety. Oczywicie nie wszyscy, ale naprawd wielu, ktrych pytam po co wicz, odpowiada mi, e chc przypodoba si dziewczynom. Czy to ma sens? Nikt nie powie, e robi to dla przyjemnoci, dla lepszego samopoczucia i zdrowia, itp. Wielu ma w gowie tylko to jedno. Dokadnie tak, jakby o atrakcyjnoci mczyzny w oczach kobiety, decydowa tylko jego obwd klatki piersiowej i nic wicej.
    Rzecz oczywist jest - cho najwyraniej nie wszyscy o tym wiedz, e wietna budowa to tylko dodatek naszej mskoci, a nie absolutna podstawa. Dziewczyny przepadaj bardziej za cechami charakteru faceta, a nie za jego wygldem. Cho oczywicie zdarzaj si wyjtki, tylko czy ktrykolwiek chce by z kobiet, ktra kocha tylko za wygld zewntrzny?
    Czy nie uwaacie, e zbyt wielu kulturystw motywuje si do wicze w ten wanie dziwny sposb - dla kobiet? A co motywuje was do codziennych wysikw?
    Odpowied z Cytatem Odpowied z Cytatem Podziel si na Facebook

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany250 punktw dowiadczenia
    Doczy
    30-09-16
    Skd
    Lublin
    Postw
    3
    SOG
    0

Domylnie

Mi wiczenia sprawiaj przyjemno, wic to jest ju do dobra motywacja. Oprcz tego wiem, e robic w ten sposb, bd dobrze zbudowany - chocia traktuj to jako dodatek, efekt uboczny pracy na siowni. Po prostu wiem, e muskuy to nie wszystko.
    Ale jest tak, jak piszesz, bo naprawd wielu mczyzn ma dziwny sposb mylenia. Sdz oni, e jak bd wyglda jak model z wystawy sklepowej, to kada dziewczyna na nich poleci. Jest to nic innego, jak uzalenianie poczucia wasnej wartoci od wygldu zewntrznego. Czyli innymi sowy najwiksza puapka psychologiczna w jak moe wpa mczyzna. A takie podejcie jest naprawd krzywdzce. Dziewczyny lubi facetw pewnych siebie i ich cechy charakteru. A ci, ktrzy maj taki wanie sposb mylenia, raczej nie s zbyt pewni siebie.
    Ale nie ma co si temu wszystkiemu dziwi, gdy z kadej strony wpaja nam si stereotypy, e mczyzna powinien by wietnie zbudowany, przystojny i jeszcze na dodatek bogaty, bo kobiety niby takich lubi :) Tak... wielkim korporacjom zaley na sprzeday, wic ksztatuj w spoeczestwie okrelone schematy mylenia, aby osiga coraz wiksze korzyci. A kto da si w to wcign, niech ratuje si jak najszybciej.

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany100 punktw dowiadczenia
    Doczy
    02-10-16
    Skd
    Pozna
    Postw
    4
    SOG
    0

Domylnie

W takim razie jeste jednym z niewielu. Gratulacje :)

Sezonowiec Avatar deryt22
    Doczy
    13-10-16
    Skd
    Pozna
    Postw
    3
    SOG
    0

Domylnie

Dla mnie to gupota. Jak mona tyle czasu poswiecac tylko po to by kobiety podziwiay? To si robi dla siebie - dla siebie si powica czas. A nie dla kobiet - to bez sensu.

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany250 punktw dowiadczenia
    Doczy
    30-09-16
    Skd
    Lublin
    Postw
    3
    SOG
    0

Domylnie

Dziki. Sam swego czasu zastanawiaem si bardzo dugo nad tym tematem. Bo skoro jaki kulturysta myli, e dziewczyna poleci na niego tylko ze wzgldu na sylwetk, to co musi tu by nie tak. Jestem ciekaw, jakie kobiety lubi tacy faceci. Zapewne takie, ktre lec na wygld. Inaczej mieliby przecie inne motywacje do treningu. Dziewczyny nie s takimi samymi wzrokowcami jak mczyni i widzc dobrze zbudowanego samca, raczej nie zakochuj si w nim w cigu chwili. Niestety, ale nie tak to dziaa. Zreszt czytaem nawet bardzo ciekawy artyku na ten temat tutaj [link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw]. Okazuje si bowiem, e wikszo mczyzn woli te normalne, ktre maj poukadane w gowie i liczy si dla nich charakter, a nie wygld zewntrzny. Take wikszo facetw ma raczej zdrowe mylenie, cho oczywicie jest wiele wyjtkw.
    W kadym razie ja nie lubi pustych kobiet i jeli jakakolwiek miaaby lecie na mnie tylko dlatego, e jestem dobrze zbudowany, to wolabym nie mie z tak do czynienia. wicz dla przyjemnoci i dobrego samopoczucia. Myl, e taka motywacja jest po prostu najlepsza.

Sezonowiec Osignicia:
    3 miesice zarejestrowanyTagger Second Class500 punktw dowiadczenia
    Doczy
    09-05-16
    Postw
    61
    SOG
    2

Domylnie

Bo dla wielu, a moe i bardzo wielu, siownia to sposb na podniesie poczucia wasnej wartoci. Oczywicie kluczowe jest poprawienie wasnego wygldu, ale rwnie chodzi o budowanie w sobie nawyku konsekwentnego dziaa. Siownia to s pewne wyrzeczenie, nie oszukujmy si. Jednak jeeli jeste wytrway w deniach, to upynie kilka tygodni, miesicy i gdy zobaczysz efekty, to czujesz dum, e twoja praca co daa. A jak kto ma niskie poczucie wasnej wartoci, to pewnie ma te problem z kobietami, a gdy powodem byo to, e kto by otyy, albo chudy, to nic dziwnego, e chce to zmieni.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •