Poka¿ wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Pocz±tki - plan treningowy, si³ownia, dieta

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class3 miesi±ce zarejestrowany500 punktów do¶wiadczenia
    Avatar mwbrave
    Do³±czy³
    20-08-16
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie Pocz±tki - plan treningowy, si³ownia, dieta

    Cze¶æ wszystkim

    Mam na imiê Micha³ i jestem osiemnastolatkiem. W zwi±zku z chêci± zmiany swojego ¿ycia na lepsze, mam zamiar zacz±æ chodziæ na si³owniê i zmieniæ swoje nawyki ¿ywieniowe, stosuj±c siê do okre¶lonej diety. Moim celem jest zrzucenie nadmiaru tkanki t³uszczowej, a nastêpnie zbudowanie masy miê¶niowej.

    Wa¿ê 87 kilogramów przy 184 centymetrach wzrostu. Moja aktywno¶æ fizyczna podczas wakacji ogranicza siê do amatorskiej gry w pi³kê ze znajomymi 2-3 razy w tygodniu.

    Swoj± przygodê mam zamiar zacz±æ wraz z pocz±tkiem wrze¶nia. Do tego czasu chcê siê odpowiednio przygotowaæ, by kolejny miesi±c zacz±æ z porz±dnym "kopniêciem".

    Moja wiedzy na temat u³o¿enia odpowiedniego planu treningowego i ¿ywieniowego jest znikoma, tote¿ mam zamiar zakupiæ takowe. Zauwa¿y³em, ¿e na wielu stronach mo¿na takie udogodnienia dokupiæ za kilkadziesi±t z³otych na miesi±c. Szczególnie moj± uwagê zwróci³a strona: www.fabrykasily.pl

    Piszê do Was z pro¶b±, by¶cie poleci³ mi stronê/osobê, która za rozs±dn± cenê podj±³by siê u³o¿enia mi obydwu planów, tak bym mia³ pewno¶æ, ¿e robiê wszystko w 100% dobrze i nie pope³niam podstawowych b³êdów.

    Pozdrawiam i z góry dziêkujê za ka¿d± sugestiê i pomoc.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class
    Avatar fitella85
    Do³±czy³
    16-03-18
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Wydaje mi siê, ¿e takie strony lec± mocno masówk±. Lepiej znale¼æ sobie trenera, który ma us³ugê konsultacji online i uk³ada plany treningowe i dietetyczne. Ja skorzysta³am z us³ug tego trenera i mogê poleciæ: [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników] - bardzo fajny kontakt, dobrze wyt³umaczy³ mi wszystko. Kiedy¶ bra³am plan z potreningu .pl i kontakt z tymi trenerami by³ wrêcz fatalny, jak poprosi³am o zmiany to z ³ask± mi zmienili i zero w ogóle przyjaznej rozmowy...
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Wiktoria82
    Do³±czy³
    02-03-18
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Je¿eli masz jak±¶ si³owniê niedaleko siebie, to zorientuj siê mo¿e czy nie maj± takiej us³ugi w³a¶nie. Ja tak zrobi³am i trafi³am na naprawdê fajne osoby:)
    Polecane noclegi dla firm we Wroc³awiu - https://apartments-wroclaw.com/dla-biznesu
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •