Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Początki - plan treningowy, siłownia, dieta

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar mwbrave
    Dołączył
    20-08-16
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Początki - plan treningowy, siłownia, dieta

    Cześć wszystkim

    Mam na imię Michał i jestem osiemnastolatkiem. W związku z chęcią zmiany swojego życia na lepsze, mam zamiar zacząć chodzić na siłownię i zmienić swoje nawyki żywieniowe, stosując się do określonej diety. Moim celem jest zrzucenie nadmiaru tkanki tłuszczowej, a następnie zbudowanie masy mięśniowej.

    Ważę 87 kilogramów przy 184 centymetrach wzrostu. Moja aktywność fizyczna podczas wakacji ogranicza się do amatorskiej gry w piłkę ze znajomymi 2-3 razy w tygodniu.

    Swoją przygodę mam zamiar zacząć wraz z początkiem września. Do tego czasu chcę się odpowiednio przygotować, by kolejny miesiąc zacząć z porządnym "kopnięciem".

    Moja wiedzy na temat ułożenia odpowiedniego planu treningowego i żywieniowego jest znikoma, toteż mam zamiar zakupić takowe. Zauważyłem, że na wielu stronach można takie udogodnienia dokupić za kilkadziesiąt złotych na miesiąc. Szczególnie moją uwagę zwróciła strona: www.fabrykasily.pl

    Piszę do Was z prośbą, byście polecił mi stronę/osobę, która za rozsądną cenę podjąłby się ułożenia mi obydwu planów, tak bym miał pewność, że robię wszystko w 100% dobrze i nie popełniam podstawowych błędów.

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za każdą sugestię i pomoc.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar fitella85
    Dołączył
    16-03-18
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że takie strony lecą mocno masówką. Lepiej znaleźć sobie trenera, który ma usługę konsultacji online i układa plany treningowe i dietetyczne. Ja skorzystałam z usług tego trenera i mogę polecić: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - bardzo fajny kontakt, dobrze wytłumaczył mi wszystko. Kiedyś brałam plan z potreningu .pl i kontakt z tymi trenerami był wręcz fatalny, jak poprosiłam o zmiany to z łaską mi zmienili i zero w ogóle przyjaznej rozmowy...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar Wiktoria82
    Dołączył
    02-03-18
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jeżeli masz jakąś siłownię niedaleko siebie, to zorientuj się może czy nie mają takiej usługi właśnie. Ja tak zrobiłam i trafiłam na naprawdę fajne osoby:)
    Polecane noclegi dla firm we Wrocławiu - https://apartments-wroclaw.com/dla-biznesu
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •