Poka wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Pocztki - plan treningowy, siownia, dieta

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class3 miesice zarejestrowany500 punktw dowiadczenia
    Doczy
    20-08-16
    Postw
    2
    SOG
    0
    Otrzyma : 0 SOGi w 0 postach

Domylnie Pocztki - plan treningowy, siownia, dieta

Cze wszystkim

Mam na imi Micha i jestem osiemnastolatkiem. W zwizku z chci zmiany swojego ycia na lepsze, mam zamiar zacz chodzi na siowni i zmieni swoje nawyki ywieniowe, stosujc si do okrelonej diety. Moim celem jest zrzucenie nadmiaru tkanki tuszczowej, a nastpnie zbudowanie masy miniowej.

Wa 87 kilogramw przy 184 centymetrach wzrostu. Moja aktywno fizyczna podczas wakacji ogranicza si do amatorskiej gry w pik ze znajomymi 2-3 razy w tygodniu.

Swoj przygod mam zamiar zacz wraz z pocztkiem wrzenia. Do tego czasu chc si odpowiednio przygotowa, by kolejny miesic zacz z porzdnym "kopniciem".

Moja wiedzy na temat uoenia odpowiedniego planu treningowego i ywieniowego jest znikoma, tote mam zamiar zakupi takowe. Zauwayem, e na wielu stronach mona takie udogodnienia dokupi za kilkadziesit zotych na miesic. Szczeglnie moj uwag zwrcia strona: www.fabrykasily.pl

Pisz do Was z prob, bycie poleci mi stron/osob, ktra za rozsdn cen podjby si uoenia mi obydwu planw, tak bym mia pewno, e robi wszystko w 100% dobrze i nie popeniam podstawowych bdw.

Pozdrawiam i z gry dzikuj za kad sugesti i pomoc.
    Odpowied z Cytatem Odpowied z Cytatem Podziel si na Facebook

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class
    Doczy
    16-03-18
    Postw
    8
    SOG
    0

Domylnie

Wydaje mi si, e takie strony lec mocno maswk. Lepiej znale sobie trenera, ktry ma usug konsultacji online i ukada plany treningowe i dietetyczne. Ja skorzystaam z usug tego trenera i mog poleci: [link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw] - bardzo fajny kontakt, dobrze wytumaczy mi wszystko. Kiedy braam plan z potreningu .pl i kontakt z tymi trenerami by wrcz fatalny, jak poprosiam o zmiany to z ask mi zmienili i zero w ogle przyjaznej rozmowy...

Sezonowiec Osignicia:
    31 dni zarejestrowany100 punktw dowiadczenia
    Doczy
    02-03-18
    Postw
    3
    SOG
    0

Domylnie

Jeeli masz jak siowni niedaleko siebie, to zorientuj si moe czy nie maj takiej usugi wanie. Ja tak zrobiam i trafiam na naprawd fajne osoby:)
    Polecane noclegi dla firm we Wrocawiu - https://apartments-wroclaw.com/dla-biznesu

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •