Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: Wysoki testosteron i bardzo wysoki estradiol

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Miro
    Dołączył
    29-05-16
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Wysoki testosteron i bardzo wysoki estradiol

    Witam. Parę miesięcy temu zacząłem walkę z niskim testosteronem a tym samym z niskim libido itd. Po kilku wizytach u urologów zdecydowałem się na terapię HCG. Owszem testosteron podskoczył do górnej normy ale niestety i estradiol strasznie podskoczył - dwukrotnie ponad górną normę. Niestety co było do przewidzenia ani libido ani porannych erekcji nie ma. Przez przypadek poznałem kolegę, który jest na HTZ ( prze kilka lat był na tym forum- niestety wyjechał). Z nim ustaliłem oraz mając wiedzę czytając Kolegów wpisy, że najlepszy będzie protokół poniedziałek i czwartek po 50 mg testosteron prolog. i 250 ui HCG. Wyniki po 3 tygodniach: testosteron 1220 ng/dl /norma 175-781/ estradiol 90 pg/ml
    norma 20-47.

    Proszę Koledzy poradźcie mi nie wiem co robić. U lekarzy kilku byłem ale proszę mi wierzyć jak zacząłem w temat się wdrażać i zadawać merytoryczne pytania to wiem, że nie ma co chodzić. Jak zbić ten cholerny estradiol.
    PROSZĘ O POMOC
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar elmagnifique
    Dołączył
    15-12-15
    Postów
    59
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Tylko patrząc na stosunek testo do estradiolu to nie ma tragedii...po HCG ZAWSZE wywala estradiol...
    3 tygodnie to za krótki okres aby poziom się ustabilizował - co widać nawet po testosteronie - jak na dawkę za wysoki;)

    także poczekaj jeszcze z 3-5 tygodni i ponów badania - może tak jak ja jesteś wrażliwy na HCG i zawsze nawet przy dawkach 250j będziesz miał wywalony...
    a jeśli chcesz zbić w tym momencie to najlepiej Etadron / Symex z apteki...tylko delikatnie ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar Miro
    Dołączył
    29-05-16
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie RE

    Dziękuje za odpowiedź/podpowiedź


    Cytat Napisał elmagnifique Zobacz post
    Tylko patrząc na stosunek testo do estradiolu to nie ma tragedii...po HCG ZAWSZE wywala estradiol...
    3 tygodnie to za krótki okres aby poziom się ustabilizował - co widać nawet po testosteronie - jak na dawkę za wysoki;)

    także poczekaj jeszcze z 3-5 tygodni i ponów badania - może tak jak ja jesteś wrażliwy na HCG i zawsze nawet przy dawkach 250j będziesz miał wywalony...
    a jeśli chcesz zbić w tym momencie to najlepiej Etadron / Symex z apteki...tylko delikatnie ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar Nornica
    Dołączył
    03-08-16
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał elmagnifique Zobacz post
    Tylko patrząc na stosunek testo do estradiolu to nie ma tragedii...po HCG ZAWSZE wywala estradiol...
    3 tygodnie to za krótki okres aby poziom się ustabilizował - co widać nawet po testosteronie - jak na dawkę za wysoki;)

    także poczekaj jeszcze z 3-5 tygodni i ponów badania - może tak jak ja jesteś wrażliwy na HCG i zawsze nawet przy dawkach 250j będziesz miał wywalony...
    a jeśli chcesz zbić w tym momencie to najlepiej Etadron / Symex z apteki...tylko delikatnie ;)
    "nie ma tragedii" - ani libido ani porannych erekcji nie ma też- fakt koleś może jeszcze jako tako funkcjonować ale po następnej aromatyzacji , jak skoczy E 2 do 150 np to i z tym będzie problem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar Nornica
    Dołączył
    03-08-16
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    cześć , tak huśtawka estradiolowa - bylem - cierpiałem.

    Najlepiej zbija Exomestan (aromasin)- załatwia aromazę na amen.
    Z mojich badań na sobie wynika , że 10 mg Exe zbija E2 o połowe, także przy 90 brałbym całą czyli 20mg.
    Tylko , ze przy tym protokole co podajesz to jak zbijesz to po tygodniu lub 2 znowu Ci estro wywali i piekielne kółeczko sie powtarza .Przejebane.Najgorsze w tym jest, że w tym czasie od zbicia do wywalenia ze 2 dni się trafią kiedy czujesz się jak trzeba (ja to nazywam efektem "Medżik, ludzie się do ciebie usmiechają, dupencje zagadują itak dalej) a potem estro wywala i jest znowu hujowo.
    Jest nadzieja Bro , jest.........................

    podpowiem - estro wywala czyli aromatyzacja jest mechanizmem samoregulacji organizmu i następuje tylko wtedy kiedy testosteronu jest za dużo(patrz swoje wyniki)........wniosek?
    Ostatnio edytowane przez Nornica ; 03-08-16 o 14:09
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar elmagnifique
    Dołączył
    15-12-15
    Postów
    59
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nornica Zobacz post
    cześć , tak huśtawka estradiolowa - bylem - cierpiałem.

    Najlepiej zbija Exomestan (aromasin)- załatwia aromazę na amen.
    Z mojich badań na sobie wynika , że 10 mg Exe zbija E2 o połowe, także przy 90 brałbym całą czyli 20mg.
    Tylko , ze przy tym protokole co podajesz to jak zbijesz to po tygodniu lub 2 znowu Ci estro wywali i piekielne kółeczko sie powtarza .Przejebane.Najgorsze w tym jest, że w tym czasie od zbicia do wywalenia ze 2 dni się trafią kiedy czujesz się jak trzeba (ja to nazywam efektem "Medżik, ludzie się do ciebie usmiechają, dupencje zagadują itak dalej) a potem estro wywala i jest znowu hujowo.
    Jest nadzieja Bro , jest.........................

    podpowiem - estro wywala czyli aromatyzacja jest mechanizmem samoregulacji organizmu i następuje tylko wtedy kiedy testosteronu jest za dużo(patrz swoje wyniki)........wniosek?

    a z ciekawości jakie dawki i jak często Ty stosujesz? i jak wyniki i samopoczucie?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar Nornica
    Dołączył
    03-08-16
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał elmagnifique Zobacz post
    a z ciekawości jakie dawki i jak często Ty stosujesz? i jak wyniki i samopoczucie?
    5 mg propa ED z frontoadem z 15 mg. Wyniki jak widać w załączniku. Estradiolu troche za mało , po ostatnim zbiciu ale powoli sobie podrośnie. Libido zaskoczyło ładnie i jaja puchną od rana ;) Sen w końcu lepszy !! Jasność umysłu jest, zwała /zmęczenie mniejsze. Jak mówie z powodu słabego trochę stosunku E/T jeszcze humor i ciąg na ludzkie interakcje kuleje ale dupy już się uśmiechają ;) z lepszym estro dobra gadka wróci wkrótce.

    Powiem Ci męczyłem się równo rok , i z nolvą i clomem i triptolinem i hcg i hmb i proloongatum( to pamiętam jak zadałem sobie 4 ampy na raz to było nawet fajnie)i wyjebkami testa i jak to ktoś napisał od większej ilości testosteronu nie poczujesz się lepiej. Co prawda to prawda - ostatnio nawet przy T "2,9 i E " 14,6(zero libido ale dawało się funkcjonować) lepiej sie czułem niż przy T 9,9 i E 23.
    Załączone Grafiki Załączone Grafiki
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar elmagnifique
    Dołączył
    15-12-15
    Postów
    59
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Czyli samego propa wbijasz bez hcg??
    "5 mg propa ED z frontoadem z 15 mg." - ni9e bardzo rozumiem...

    jak długo tak bierzesz?
    no właśnie ja też już długo się bawię ze zmianami...i jakoś im dalej w las tym samopoczucie słabsze...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar Nornica
    Dołączył
    03-08-16
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jebnołem to hcg w śmietnik jakieś parę miechów temu, więcej szkody niż pożytku .

    Frontload to z dopingu - chodzi o szybsze uzyskanie pożądanego poziomu sterydu - generalnie docelowy poziom x2- czyli wbijasz 15 mg a potem tylko podtrzymujesz stęzenie 15/2 = 7mg- jak wiadomo T z estrem nie od razu się cały wchłania, chyba że działasz z T base- ja działałem ale albo moja waga jest jebnięta albo 1mg prochu testosteronu bez estra nie równa się 1ng/ml w teście krwi.
    A ten protokół to świerzyna - tzn , że mojim docelowym poziomem powinno być górne granice normy dla T i E to doszedłem jakieś pół roku temu i mniej więcej od tamtej pory starałem się utrafić z Estradiolem w jakąś sensowną okolice normy i jak ostatnio trafiłem w 25 pg/ml to zacząłem tak bić.

    A ty na czym i jakie dawki?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Mateuszek1234
    Dołączył
    16-04-14
    Postów
    360
    SOG
    1
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    "jebnolem to hcg w smietnik" ,Panu już podziękujemy.

    Na czym opierasz swoją wiedze na temat prowadzenia htz ? Skąd te śmieszne dawkowania ? Śledzisz w ogóle badania na temat trt ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •