Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Wysoki testosteron i bardzo wysoki estradiol

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar Nornica
    Dołączył
    03-08-16
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jebnąłem i od razu się lepiej czułem - bez tego ekstra estro jaja też nie zmalaly a powiekszyły się. Inaczej mówiąc co Ci Panie Mateuszek po tych wesołych plemniczkach jak tak będziesz miał miękką faję od estro , że nie będziesz mógł jej włozyć tam gdzie jest fajnie, hę? Proponuję odstwić hcg na miech i obserwować sperme., czy coś straci na białości. Owszem u mnie straciła lekko, a samopoczucie lepsze = opłaciło sie . Zresztą do hcg zawsze można wrócić.

    Swoją wiedzę opieram na tym co wyczytałem min. na takich forach, a co wydało mi sie sensowne przetestowałem na sobie .

    Pan nie spojrzał na moje wyniki chyba , bo te dawkowania dały mi nabardziej jak do tych czas odpowiednie poziomy naszych 2 ulubionych i nie rozłącznych przyjaciół T i E.

    A są jakieś nowości? Zarzuć chętnie się dowiem . Jakieś nowe żele czy plajstry?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Mateuszek1234
    Dołączył
    16-04-14
    Postów
    360
    SOG
    1
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Bije hcg od 2 lat i tylko raz miałem problem z libido - gdy zabrakło hcg ;) 2 tygodnie przerwy zanim ogarnałem recepte wystarczyło by była hujnia. Skoro oceniasz jakość nasienia wzrokowo po kolorze to powodzenia :D leć na badanie nasienia i wstaw tutaj wtedy pogadamy. Skoro wiedze czerpiesz z forum to excelmale.com . Tobie plemniki może juz sie nie przydadzą ale nie pisz bzdur bo wiekszosc tutaj to mlode chlopy i myśle ze beda chciec mieć dzieciaka jeszcze kiedyś - długa przerwa od hcg - bezpłodność.

    Co do miekkiej faji od estro - po to jest ai, po to się robi badania, po to się czeka miesiącami żeby ustalić najodpowiedniejszy protokół dla siebie by wszystko grało. Ale wisi mi to, nie moje jajca, nie moje plemniki, nie mój organizm - róbta co chceta
    Ostatnio edytowane przez Mateuszek1234 ; 05-08-16 o 01:42
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia3 miesiące zarejestrowany
    Avatar Nornica
    Dołączył
    03-08-16
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Masz rację z HCG trzeba ostrożnie zobacz co się stało jednemu typowi z T Nation forum , szok :

    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •