Uregulowałem problemy emocjonalne mam stałe leczenie psycho-farmakologiczne.
Zastrzyki z Consty 50 co 2 tyg.
Kwetiapina 600mg/dobę
Depakina 1000mg/dobę.
Lekarze mówią, że obecnie jestem w takiej formie psychicznej, że należy leczenie uzupełnić o leczenie hormonalne związane z hipogonadyzmem i niedoczynnością tarczycy. Czytam w Internecie ze laczy sie leczenia chorych psychotycznych z chorymi na hipogonadyzm.
Od pół roku biorę 50mmg Eutyroksu na dobę moje TSH wynosiło 5,75. [Badan nie mam przed oczami pisze z glowy -wybaczcie].

Moi lekarze wypisali skierowanie do Kliniki Endokrynologicznej w Krakowie mam juz ustalony termin na koniec wakacji 2016r. Jednak czytajac po Internecie wiem ze wielu endo jest biernych w podjeciu leczenia ja tez z taka biernoscia sie spotykalem wiec chcialbym Was zapytać co w zwiazku z tym nalezalo by zrobic gdy taka biernosc spotka i mnie. Klinika wypowiedziala sie ze musi mnie przebadac u nich czy rzeczywiscie ten hipogonadyzm ja mam. Gdzie sie leczyc w Krakowie jak w klinice mnie odrzucą? Nie wiem na co oni chcą mnie jeszcze badać w tej Klinice Endokrynologicznej przecież mam już komplet badań i diagnozę też?

Oto moje wyniki:
kiedys leczylem sie stale przez 2 lata pozniej zaprzestalem leczenia mam kartoteke. Somatycznie mam slaba pamiec, lenia, otylosc, slaba aktywnosc, slaba koncentracje, wypalenie spoleczne, do tego nie najlepsza erekcja i szybki spust (ale to nie zawsze).

Prolaktyna ponad zewnetrzna norme
Estradiol 105
TSH 5,75
Testosteron 250
USG jader zylaki 2 i 3 stopnia powrozka nasiennego
USG watroby i podbrzusza w normie
MRI przysadki bez zmian (powiększone zatoki czolowo nosowe bez plynu)
PSA w normie.

W zasadzie zastanawiam sie czy w moim przypadku nie chodzi o Zespol Kallmanna jednak jesli tak to czy wtedy leczenie wyglada inaczej?
wystepuje u mnie:
problem z powonieniem, klopoty z jelitami, plaskostopie, bule kosci stup i bule kolan, niedroznosc nerek, przytlumiony sluch na jedno ucho, porazenie miesni, male dlonie, slaby wzrok, ktory znacznie sie pogarsza.