Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Zaczynam od nowa HTZ na stałe, gdzie po fachowca?

Threaded View

  1. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dzd
    Dołączył
    07-05-16
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1577586 Zobacz post
    zapomnialem dodac, że jestem bardzo słaby mam problemy z motywacją waze 110kg ale nie jestem tylko tlusty mam podbudowe mocno miesniowa jak zrzuce kg bede mial ladna sylwetke i miewam dusznosci raz mam nadcisnienie a raz nie mam w samolocie nieraz mi ciezko zlapac oddech w autobusie i nawet gdy spie miewam dusznosci a to po tym jak z glupoty w 11r u c---ra kupilem t--ro tj. spalacza ja bylem zielony i posugerowalem sie w filmiku jak mowili by brac podwojna dawke i tak zrobilem serce walilo a ja bralem bo mialem ekstra jasnosc umyslu w koncu bolec przestalo ale dlugofalowo mam klopoty z sercem.
    shbg, dheas, acth, kortyzol, prolaktyna, testosteron, e2, lh,fsh - zrób to razem, w dobrym laboratorium, bo acth jest bardzo niestabilne, jeżeli jesteś z małej miejscowości to czeka ciebie wycieczka do wiekszego miasta, bo, w mniejszych miejscowościach spartolą te badania na bank. Najlepiej podzwoń do laboratoriów z dużych miast gdzie się wybierasz i zapytaj się czy mają w danym miejscu punkt pobrań czy punkt pobrań i laboratorium, bo chcesz zrobić badanie acth, a nie wszędzie potrafią to pobrać.

    Czy możesz te badania zrobić gdy masz ten napad nadciśnienia ? Kiedy, w jakich porach dnia, w jakim odstępie czasu występują, czy są regularne? czy towarzyszą temu napady paniki ? czy masz problem ze snem ?

    masz 110 kg przy jakim wzroście ?

    otyłość, niskie shbg, wysoki kortyzol szczegolnie w okresie twojego wysokiego ciśnienia mogą sugerować problemy z przysadką lub nadnerczami, dlatego trzeba to wszystko zbadać. Z resztą w Krakowie min. to właśnie będa tobie badać + pewnie kortyzol w dobowej zbiórce moczu, MOŻE test z synth acth, MOZE test hamowania dexametazonem

    Ps. czy twoje leki które przyjmujesz nie powodują skutków ubocznych i nie wpływają na wyżej wymienione hormony ? postaraj się tego dowiedzieć choćby od lekarza, z ulotek, z internetu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik dzd otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    1577586 (18-06-16)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •