Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Temat: Jak zgubić brzuch

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar Fitnesowiec
    Dołączył
    17-01-15
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Jak zgubić brzuch

    Mogłoby się wydawać, że najlepszym sposobem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] jest robienie brzuszków lub 6 weidera. Jednak tłuszczu nie da się spalić miejscowo, czyli tylko z brzucha. Musimy zmniejszyć ogólny poziom tłuszczu w organizmie a spowoduje to również utratę tłuszczu na brzuchu.

    Zamień słodycze na warzywa

    Wiem, że nie tak łatwo jest przestać jeść słodycze. Dzieje się tak dlatego, że organizm przyzwyczajony jest to podjadania przekąsek. Organizm naciska nas żebyśmy coś podjedli więc sięgamy po słodkie. Zamieniając słodycze na warzywa można niejako oszukać organizm. Dostaje on coś do zjedzenia, więc na jakiś czas odpuści nam chęć podjadania. Moim ulubionym warzywem do podjadania jest surowa marchew. Kupuję kilogram i starcza mi na kilka dni. Nie ma praktycznie żadnych kalorii, a możesz pogryźć niczym batonika

    Zamiast coli pij wodę

    Tony cukry które pochłaniamy pochodzą właśnie ze słodkich napoi. Każda ich łyżeczka odkłada się niestety na naszym brzuchu. Zastąp colę wodą. Najlepiej się sprawdza woda smakowa, mamy wtedy poczucie, że nie tylko wlewamy coś do naszego organizmu ale ma to również jakiś smak. Nie mówię tu o kupnych wodach, możesz łatwo sam zrobić własną wodę smakową. Obierz jabłko i pokrój na części, włóż to do litrowego słoika i zalej wodą. Odczekaj minimum 3h. Masz wodę jabłkową z dużą zawartością witamin.

    Nie jedz do pełna

    Jemy, jemy, jemy aż do pełna a później nie możemy się ruszać, bo jesteśmy aż ociężali z przejdzenia. Mózg potrzebuje ok 20 minut zanim otrzyma sygnał z żołądka, że jest pełny. Czyli gdy jesteśmy już najedzeni nasze ciało zareaguje dopiero na tę informację za 20 minut. Przez ten czas zdążymy jeszcze wepchnąć w siebie kilka porcji, które odłożą się w brzuchu. Często zostaje na talerzu kilka kęsów, a my czujemy się już pełni. Tak naprawdę odczuwamy moment sprzed 20 min. Niestety większość z nas wepchnie jeszcze te kilka kęsów mimo, że jesteśmy totalnie przejedzeni.
    fitnesowiec
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Kklosowski
    Dołączył
    13-09-16
    Postów
    30
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Powyższe wskazówki naprawdę się sprawdzają, kiedyś i do tej pory się do nich stosuje i faktycznie pomaga, pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar patzar
    Dołączył
    24-09-16
    Skąd
    Krasnystaw
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    A co jeżeli od 2-3 miesięcy stosuje dietę jak powyższą, dokładnie z zaleceniami trenera-dietetyka, nie jem niczego słonego/słodkiego i nie mogę zrzucić tłuszczu? Mam 18% fat, a chcę zejść do 12% i za cholerę się nie da :/
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Avatar dulceide
    Dołączył
    05-10-16
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Może warto zacząć robić interwały? Spalają najlepiej.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowanyTagger Second Class500 punktów doświadczenia
    Avatar muti
    Dołączył
    09-05-16
    Postów
    61
    SOG
    2
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Ludzie, tkanki tłuszczowej nie da się spalić w sposób izolowany, więc zapomnijcie o takich ćwiczeniach. To jest dobre, ale żeby budować mięśnie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Avatar wiewwior1
    Dołączył
    17-11-16
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie powinniśmy się skupiać jedynie na danej partii ciała, powinniśmy ćwiczyć całe ciało.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar mutant
    Dołączył
    24-12-09
    Postów
    15
    SOG
    1
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał patzar Zobacz post
    A co jeżeli od 2-3 miesięcy stosuje dietę jak powyższą, dokładnie z zaleceniami trenera-dietetyka, nie jem niczego słonego/słodkiego i nie mogę zrzucić tłuszczu? Mam 18% fat, a chcę zejść do 12% i za cholerę się nie da :/
    Zmien trenera-dietetyka... ;)

    A skoro fat nie spada ( I tez nie przybywa? I masz treningi odpowiednie ) to odejmij 20g wegli z diety - jesli np. masz 150g wegli dziennie to zacznij jesc 130g wegli dziennie. Sprawdz za 1-2 tyg co sie zmienia I dalej koryguj ilosciami makro pod katem tego co sie dzieje.

    Lub jesli nie robisz to dorzuc aero.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class100 punktów doświadczenia
    Avatar weider
    Dołączył
    09-12-16
    Skąd
    Katowice
    Postów
    8
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Zasad jest prosta, iczy się bilans kaloryczny pod koniec dnia. Musisz wchłaniać mniej niż spalasz. Czyli spalaj więcej i jedz mniej. Najlepiej cwiczenia kardio. Im więcej się spocisz tym wiecej spalisz. Leąc na ławeczce, brzuszki robiąc itp nie spalisz dużo tłuszczu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Avatar Baras543
    Dołączył
    13-12-16
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Odpowiednia dieta, ćwiczenia, no i motywacja.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar pozyczkasa.pl
    Dołączył
    02-01-17
    Skąd
    Kraków
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    moze mi ktoś doradzić. Trenuje pilkę nozną nawet 3 razy w tygodniu. Niestety brzuch nie maleje.Nie jem dużo jednak lubie pić pepsi. Piłka to 1-2h biegania więc chyba sporo.
    http://pozyczkasa.pl
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •