Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: **TEST** Xtreme Napalm Pre-Contest Fitness Authority

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Dancier
    Dołączył
    10-12-15
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie **TEST** Xtreme Napalm Pre-Contest Fitness Authority

    Witam,
    jak widać po tytule tematu chciałem podzielić się z wami odczuciami i opinią na temat suplementu jakim jest przedtreningówka od Fitness Authority - Xtreme Napalm Pre-Contest.
    Do testu użyłem zestawu próbek, które możemy otrzymać przy zakupach na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ----> [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] .

    Jedna saszetka to 12 gram proszku, jak dla mnie - po dość długim "detoksie" od tego typu suplementów - w zupełności starczała (moja waga 82 kg). Dodam, że kupując całą puszke Napalmu producent wylicza pojedynczą*porcje na 10 gram, więc saszetka wychodzi nawet na +.

    Główne składniki produktu to beta-alanina oraz arginina. Pierwszy jak wiadomo może skutkować swoistym swędzeniem czy mrowieniem, co potwierdzam. Dzięki drugiemu natomiast odczujemy pompe mięśniową, no i faktycznie - po zażyciu Napalmu pompa jest konkrenta. Ponadto mamy również min. kofeine i tauryne, które odpowiednio pobudzają.

    Suplement przyjąłem ok. 20 minut przed treningami, które trwały ok. 85-90 minut. Duża intensywność i spora ilość serii, ciężary "średnie". Przedtreningówka dobrze się "wkręca", czułem jej działanie przez cały okres trwania treningu, dużo energii i chęci do ćwiczeń, zdecydowanie mniejsze zmęczenie.

    Smak malinowy oceniam na całkiem dobry, daje takie 7+/10.
    Rozpuszczalność bez zarzutu - zawartość saszetki wsypywałem do szklanki, wystarczyło kilka ruchów łyżeczką, żeby wszystko po chwili się ładnie rozpuściło. 10/10:)

    Warto dodać, że treningi zaczynałem o godzinie 18:00, kończyłem o 19:30 - oczywiście żadnego "zjazdu" nie było, problemów z zaśnięciem (ok. 23:00) również.

    Podsumowując - mając porównanie do wielu innych przedtreningówek Napalm jak najbardziej polecam. Robi to co ma robić - pobudza, niweluje zmęczenie, zapewnia fajną pompe oraz zwiększa wydolność. Wg mnie - bez wyolbrzymiania opinii o produkcie - na pewno czuć jego działanie i warto wrzucić kiedy czujemy, że mieliśmy np. cięższy dzień i trening może nie pójść tak jak tego oczekujemy.



    Ostatnio edytowane przez Dancier ; 11-12-15 o 00:40
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Wikidajło
    Dołączył
    21-07-10
    Skąd
    Przemyśl
    Wiek
    38
    Postów
    1,060
    SOG
    25
    Otrzymał : 87 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    Kakao na mleku 3,2% jest mocniejsze
    Życie jest zbyt krótkie by umierać małym...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Dancier
    Dołączył
    10-12-15
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Kakao też dobre:).

    Coś dziwnie podmieniło ostatnie zdjęcie...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar szycha
    Dołączył
    12-08-11
    Skąd
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzymał : 63 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wikidajło Zobacz post
    Kakao na mleku 3,2% jest mocniejsze
    Plus seta ze śledzikiem
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •