Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Pas treningowy

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Tomee
    Dołączył
    15-07-15
    Postów
    7
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin001 Zobacz post
    masz dziwny tok myślenia, pomijając kwestię wyglądu Nogi z plecami są rusztowaniem całego ciała. powiedz mi jak mając słabe nogi lub ich nie ćwicząc chcesz być silny? pokaż mi sport wytrzymałościowo-siłowy w którym nie wykonują treningu nóg :) Mylisz się... armwrestlerzy czy wyciskacze na płaskiej również trenują nogi, tyle że w sportach gdzie są kat wagowe dąży się do małego bf-u.
    To "rusztowanie" niby jakie ma mieć znaczenie w siłowaniu na rękę czy wyciskaniu?
    ...i proszę Cię tylko nie pisz mi o pracy pośladków przy wyciskaniu. Są osoby co nawet za 100kg nie siądą a bez koszulki pond 200 wycisną.
    Chcesz być strongmanem pokazywać jaki silny to nie jesteś i jakiej wydolności nie masz to ok ćwicz pod to. Osoby skupiające się nad jednym bojem i tak w nim będą w nim najlepsze. Nogi w siłowaniu na rękę są tak samo ważne jak przedramię u sprintera.

    Na prawdę taki dziwny tok myślenia?
    Nie słyszałeś nigdy przysłowia, że "co jest do wyszystkiego to jest do dupy?" XD

    specjalizacja Panie, specjalizacja...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomych10000 punktów doświadczenia
    Avatar marcin001
    Dołączył
    23-11-06
    Skąd
    Dąbrowa
    Wiek
    33
    Postów
    2,064
    SOG
    236
    Otrzymał : 107 SOGi w 100 postach

    Domyślnie

    nie wiem czy nie wiesz czy tylko udajesz że nie wiesz ale duże partie mięśniowe wydzielają dużo hormonów podczas treningu. A więc chociaż nie potrzebne im mięśnie nóg, ćwiczą je dla wymienionego przeze mnie faktu. Jest dużo publikacji dotyczących treningu małej grupy mięśniowej z dużą która przez większy wyrzut hormonu daje większy bodziec do wzrostu w porównaniu do dwóch małych partii.

    Nie bardzo rozumiem do czego pijesz z tym przysłowiem, oświeć mnie bo ja ciemny jestem i nie wiem, a chyba nie miałeś na myśli przysiadów :)
    Rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar Tomee
    Dołączył
    15-07-15
    Postów
    7
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin001 Zobacz post
    nie wiem czy nie wiesz czy tylko udajesz że nie wiesz ale duże partie mięśniowe wydzielają dużo hormonów podczas treningu. A więc chociaż nie potrzebne im mięśnie nóg, ćwiczą je dla wymienionego przeze mnie faktu. Jest dużo publikacji dotyczących treningu małej grupy mięśniowej z dużą która przez większy wyrzut hormonu daje większy bodziec do wzrostu w porównaniu do dwóch małych partii.

    Nie bardzo rozumiem do czego pijesz z tym przysłowiem, oświeć mnie bo ja ciemny jestem i nie wiem, a chyba nie miałeś na myśli przysiadów :)
    Nie pogrążaj się XD

    Z przysłowiem do niczego nie piję.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Demonek
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    212
    SOG
    2
    Otrzymał : 15 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin001 Zobacz post
    Ważne żeby symetrycznie iść, bo jak widzę kogoś nie siądzie z 50kg na martwy 80 a ciśnie ponad 100 na klatę to śmiech na sali ;p
    Ja sam robię przysiady z małymi ciężarami, bo przy wadze ~83kg zakładam na sztangę do 70-75kg. Na martwym natomiast dobijam do 170kg. Nie Widzę dysproporcji, wręcz przeciwnie, wciąż mam ogromny problem ze spodniami bo jak w pasie ok to w udach ciasno jak cholera.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Sezonowiec Avatar batyckik
    Dołączył
    15-12-15
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Od jakiego obciążenia trzeba stosować, pas przy w miarę rozwiniętych mięśniach brzucha? Waga 70-80 kg?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Początkujący Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar Demonek
    Dołączył
    03-04-09
    Postów
    212
    SOG
    2
    Otrzymał : 15 SOGi w 13 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał batyckik Zobacz post
    Od jakiego obciążenia trzeba stosować, pas przy w miarę rozwiniętych mięśniach brzucha? Waga 70-80 kg?
    Od takiego przy którym czujesz, że technika Ci ucieka.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •