Strona 10 z 18 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 175

Temat: Niski testosteron przy bardzo dobrych innych wynikach.

  1. #91
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Dawid29
    Dołączył
    23-10-15
    Postów
    75
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    czy ktoś się orientuje jaki poziom estradiolu może powodować gino. W sensie ile razy norma musi być przekroczona. I pytanie dwa czy tylko nadwyżka całkowitego teścia przekształca się w estrogen czy wolnego też ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #92
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Dawid29
    Dołączył
    23-10-15
    Postów
    75
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    i jeszcze dodatkowo od jakiego poziomu estradiolu powinno się brać IA ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #93
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dzd
    Dołączył
    07-05-16
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dawid29 Zobacz post
    i jeszcze dodatkowo od jakiego poziomu estradiolu powinno się brać IA ?

    optymalny poziom E2 to: 20-25 pg/ml
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #94
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar elmagnifique
    Dołączył
    15-12-15
    Postów
    59
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    dzd nie do końca się z Tobą zgodzę...po pierwsze to nie cukierki, po drugie są badania wskazujące, że tego typu leki mają negatywny wpływ na libido itp. lepiej już stosować mniejsze dawki testosteronu niż zbijać estradiol - zauważ, że większość lekarzy robi wszystko aby unikać stosowania IA, ponieważ nie są do końca zbadane konsekwencje ich stosowania dla mężczyzn...no i to tylko cyferki, każdy organizm jest inny - ja np zdecydowanie lepiej się czuje w zakresie estradiolu na poziomie 35-40 niż 20-25!

    dzd jesteś na HTZ? jak długo? jakie dawki stosujesz i czego? jakie masz wyniki na papierze i samopoczucie?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #95
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dzd
    Dołączył
    07-05-16
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał elmagnifique Zobacz post
    dzd nie do końca się z Tobą zgodzę...po pierwsze to nie cukierki, po drugie są badania wskazujące, że tego typu leki mają negatywny wpływ na libido itp. lepiej już stosować mniejsze dawki testosteronu niż zbijać estradiol - zauważ, że większość lekarzy robi wszystko aby unikać stosowania IA, ponieważ nie są do końca zbadane konsekwencje ich stosowania dla mężczyzn...no i to tylko cyferki, każdy organizm jest inny - ja np zdecydowanie lepiej się czuje w zakresie estradiolu na poziomie 35-40 niż 20-25!

    dzd jesteś na HTZ? jak długo? jakie dawki stosujesz i czego? jakie masz wyniki na papierze i samopoczucie?
    Na razie nie jestem.

    Bardzo dobra uwaga, niejaki Nelson Vergel, twórca excelmale forum, twierdzi że najlepszy poziom musi byc określony przez ratio T do E2, oblicza się to poprzez podzielenie T (ng/dl) przez 20 a następnie przez 14. Wychodzą wtedy widełki najbardziej optymalnego E2(pg/ml), np. poziom T wynosi 1000ng/dl, dziele to przez 20, wychodzi mi 50, następnie przez 14 i wychodzi mi 71. Czyli najlepszy poziom E2 to 50-71 pg/ml. Trzeba samemu spróbować i zobaczyć czy lepiej jest dla ,,mnie'' jak E2 jest 20-25 czy jak stosuje ratio 20:14, każdy jest inny. Osobiście do zbicia E2 na początku, użyłbym Anastrozolu 1mg/tydzien w podzielonych dawkach i oceniałbym swoje samopoczucie po kazdej dawce a po 2 tyg zrobiłbym badanie T i E2 , bo w razie złego samopoczucia mogę zaprzestać brania a okres półtrwania dosyć szybko pozwoli na usunięcie tego leku z organizmu.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #96
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar elmagnifique
    Dołączył
    15-12-15
    Postów
    59
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    dokładnie to forum to skarbnica wiedzy ;)
    a co oznacza "na razie"?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #97
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar tomczi
    Dołączył
    19-04-16
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dawid29 Zobacz post
    czy ktoś się orientuje jaki poziom estradiolu może powodować gino. W sensie ile razy norma musi być przekroczona. I pytanie dwa czy tylko nadwyżka całkowitego teścia przekształca się w estrogen czy wolnego też ?
    Nie ma takiej ogólnej granicy. Norma wcale nie musi być przekroczona, zobacz że ludzie nie biorący koksu niektórzy też mają gino.
    Liczy się głównie stosunek androgenów (testosteron, dht) do estradiolu, im jest gorszy tym większe prawdopodobieństwo gino.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #98
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Dawid29
    Dołączył
    23-10-15
    Postów
    75
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Witam. W poniedziałek mam zamiar zrobić badania.Po tym co gdzieś tam wyczytałem w necie mam zamiar zrobić DHEA,DHEAS,DHT,ALDOSTERON,ACTH nigdy wcześniej żadnego z nich nie robiłem do tego standardowo teść,prolaktyna,estradiol,lipidogram
    ewentualnie Androstendion i anty-tpo jeszcze.
    ostatnie wyniki z 21 kwietnia Testosteron 1319(262-1593)Estradiol 57,5(0-56)Wolny testosteron 74,88 (1-28.28)
    Teśc bity już pół roku. od 4 tygodni prolka 1 ampułka co 5 dni. Wcześniej omka. wszystko apteczne.Do tego oczywiście HCH 250j 2 razy w tyg. Efektów jakichkolwiek zero. Ktoś napisze jakie jeszcze badania ewentualnie warto zrobić ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #99
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second ClassWeteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar dzd
    Dołączył
    07-05-16
    Postów
    12
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dawid29 Zobacz post
    Witam. W poniedziałek mam zamiar zrobić badania.Po tym co gdzieś tam wyczytałem w necie mam zamiar zrobić DHEA,DHEAS,DHT,ALDOSTERON,ACTH nigdy wcześniej żadnego z nich nie robiłem do tego standardowo teść,prolaktyna,estradiol,lipidogram
    ewentualnie Androstendion i anty-tpo jeszcze.
    ostatnie wyniki z 21 kwietnia Testosteron 1319(262-1593)Estradiol 57,5(0-56)Wolny testosteron 74,88 (1-28.28)
    Teśc bity już pół roku. od 4 tygodni prolka 1 ampułka co 5 dni. Wcześniej omka. wszystko apteczne.Do tego oczywiście HCH 250j 2 razy w tyg. Efektów jakichkolwiek zero. Ktoś napisze jakie jeszcze badania ewentualnie warto zrobić ?
    acth, kortyzol,shbg
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #100
    Początkujący Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar damianoski
    Dołączył
    14-02-13
    Skąd
    Trojmiasto, Torun
    Postów
    166
    SOG
    7
    Otrzymał : 11 SOGi w 7 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dawid29 Zobacz post
    i jeszcze dodatkowo od jakiego poziomu estradiolu powinno się brać IA ?
    Przyjmuje sie ze jezeli E2 jest powyzej 40-42 pg/ml, zaczyna sie wprowadzac do protokolu AI, z reguly jest to anastrozol. Dawki zaczynaja sie od 0,25 mg tygodniowo a niektóre kliniki przepisuja do 3mg anastrazolu tygodniowo podzielone na mniejsze dawki( wedlug mnie skrajne przypadki)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •