Strona 18 z 18 PierwszyPierwszy ... 8161718
Pokaż wyniki od 171 do 175 z 175

Temat: Niski testosteron przy bardzo dobrych innych wynikach.

  1. #171
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar fisherman
    Dołączył
    08-08-14
    Postów
    32
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Dawid29 - zarzuć maila, bo nie mogę wysłać PW. Jest komunikat, że masz zapchaną skrzynkę.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #172
    Sezonowiec Avatar Tuwim
    Dołączył
    23-07-17
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Przeczytalem caly temat i mam pewne obiekcje. Jak niektorzy z was moga mowic ze clomid to gowno i nie podnosi tescia. A to po cholere sie bierze przy pct, po cholere kazdy go poleca? Jak mozna podniesc tescia na papierze? Co wy pierd..... czary mary?? Jezeli na badaniach wyszedl teść 1200, to kur....tyle go jest, to nie są czary mary. Kolejna sprawa Arimiedex, po huj.piszecie ze doktor mu gowno przepisal. Znawcy wielcy uczeni. Arimidex to nie jest gowno i kazdy fachowiec od koksu wam to powie. Wracam do podnoszenia tescia clomidem. U mnie sie to doskonale sprawdza i odczuwam jego wyzszy poziom i widze to na badaniach. Co do sajdów clomidu to nie mam zadnych. Jakas propaganda na podawanie syntetycznego tescia w tym temacie, a to nie jest najlepsze rozwiazanie. Warto sprobowac ustabilzowac wlasnego tescia , kazdy glupi potrafi kupic omke i bic sobie e3d 250mg i miec tescia wyjebanego w kosmos.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #173
    Sezonowiec Avatar Tuwim
    Dołączył
    23-07-17
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    A i jeszcze jedno. Podwazacie wiedze i sposob leczenia dr R. Chcialbym przypomniec ze gosc ma habilitacje, wydaje rozne publikacje. Wiec nie jest z pewnoscia zwyklym siuśkiem ktory bezmyslnie przepisuje clomid. Jezeli juz sądzicie ze clomid to gowno i nie podnosi rzeczywiscie tescia to powiedzcie dlaczego? Skad macie taka wiedze? Jestescie doktorami? Czy operujecie wiedzą zaczerpnietą z for internrtowych? Wiem ze nie trzeba byc doktorem by sie na czyms znac ale nie sądze by wasza wiedza dorownywala chocia w 50% doktorowi R
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #174
    Sezonowiec Avatar Tuwim
    Dołączył
    23-07-17
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Widze ze forum umarło... nic tu po mnie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #175
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar omeleq
    Dołączył
    20-03-17
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Co Wy gadacie za głupoty. Normalnie brałem [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]przez jakiś czas. Spałem długo, czułem się tak jakoś nieswojo, ale po 2 miesiącach wszystko się unormowało. Co piszę tutaj o [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •