Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 175

Temat: Niski testosteron przy bardzo dobrych innych wynikach.

  1. #21
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Mateuszek1234
    Dołączył
    16-04-14
    Postów
    360
    SOG
    1
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Jeżeli w najbliższym czasie nie planujesz dziecka to wchodzisz na htz i czujesz się jak facet, jedyne rozwiązanie. Estradiol najlepiej trzymać 20-30, Nie ma jakiegoś idealnego poziomu dla Lh, powinno go być tyle żeby testosteronu było również wystarczająco. Co do tego basenu może od dłuższego czasu tak latasz i kondycja jest dobra ale fakt że przy takim poziomie testo powinieneś odczuwać szybciej zmęczenie ( ja na takim bym nawet dupy z krzesła nie podniósł :) ) Tak , byłem u Rabijewskiego kilka razy i każdy chyba kto tu temat zakładał i facet się nadaje jedynie do leczenia bezpłodności gdy chcesz się starać o dziecko - nic więcej. Mówisz , że ciągnie się to za tobą odkąd pamiętasz, mam rozumieć że od kilku lat masz problem chociażby z erekcją i dopiero teraz zacząłeś się badać ??
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Dawid29
    Dołączył
    23-10-15
    Postów
    75
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Tak problem mam od wielu lat. Kiedyś byłem u urologa stwierdził, że wszystko ok i to głowa. Byłem u seksuologa wszystko ok. Byłem u endokrynologa wszystko ok. Kurwa to jak wszystko jest ok to czemu jest tak jak jest. I tak lata mijały Dopiero w ostatnim roku wziełem się ostro do roboty. Byłem dzień po dniu u niezależnych od siebie endo. Patrząc na te same wyniki jeden powiedział" ma pan teścia jak u starego dziadka nie wiem czemu, sprawa mnie przerasta" a drugi "wszystko jest ok i problem siedzi w głowie".Obie skasowały po 100zł. Rozpacz mnie ogarnia. Jeśli chodzi o HTZ boję się robić takich rzeczy bez konsultacji z lekarzem opierając się tylko na wiadomościach z neta. Z drugiej strony czas mi ucieka, jestem coraz starszy i czuje, że życie przepływa gdzieś obok mnie :( Prowadzę aktywny tryb życia: siłka, basen, rower, bieganie dbam o diete nie jestem otyły mam 75kg przy 175 cm. Nigdy nie brałem sterydów. niby wszystko jest ok, ale tak sobie teraz myśle, że może przyzwyczaiłem się żyć na swoim dolnym pułapie i tak to idzie. Może ktoś zna jakiegoś innego lekarza godnego polecenia ??? i czy uważacie, po swoich doświadczeniach, że jest sens dalszego leczenia u Rabijewskiego ???
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar Alce
    Dołączył
    07-08-15
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    No ja też leczyłem się u Rabijewskiego i jak chłopaki wyżej napisali: on każdemu na start przepisuje clomid. Ja na Twoim miejscu nie brałbym tego z prostej przyczyny: być może testosteron Ci na tym leku skoczy do góry,ale wyniki będą miały się nijak do samopoczucia. Z tym,że nie poruchasz na tym leku to też bym nie przesadzał,wydaję mi się,że jakaś poprawa powinna nastąpić. U mnie była,ale bez rewelacji.
    A propos Rabijewskiego to taki specyficzny człowiek. Na pierwszy rzut oka wydaję się,że ma wiedzę i jest ogarnięty,ale co z tego jak każdemu na start przepisuje to samo jak pewnie dobrze zna odczucia swoich pacjentów,że clomid nie pomaga albo pomaga minimalnie? Ciężko mi to ocenić. Ale od siebie dodam,że mi przepisywał prolongatum najpierw ampułka raz na 2 tygodnie (nieporozumienie) , potem jedną ampułkę raz na tydzień. Także nie jest tak,że leczy tylko clomidem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Utrzymanie płodności na hormonoterapi to żaden problem. Aczkolwiek żaden lekarz w PL ci z tym nie pomoże bo to niedouczone cymbaly.
    Życzę powodzenia przy przyoszczedzeniu 150zl
    Ps. zawsze możesz poczekać aż otworzse Hormeza jak ci specjaliści z neta nie pasują :)ale skasuje cię wtedy z 5razy tyle
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 26-10-15 o 10:46
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Mateuszek1234
    Dołączył
    16-04-14
    Postów
    360
    SOG
    1
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    Jak wyżej fallen napisał :) Masz dwa wyjścia w tej sytuacji, jedno które wybrałeś i widzisz, że to nic nie daje albo dopiero do tego dojdziesz za jakiś czas lub drugie, którego się boisz. Żebyś jeszcze zaczął mieć ten problem niedawno to można by było szukać głebiej przyczyny a jak od takiego czasu taki testosteron to tylko do htz się nadajesz, pozdro.


    aaa i tak jeszcze z ciekawości jak się odżywiasz ? co jesz jak często i w jakich ilościach
    Ostatnio edytowane przez Mateuszek1234 ; 26-10-15 o 11:18
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Dawid29
    Dołączył
    23-10-15
    Postów
    75
    SOG
    3
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedzi. Fallenursus nie bardzo łapie na co te 150 zł mi żal ???Specjaliści z neta nie to, że mi nie pasują tylko po prostu boję się robić tak poważnych kroków w moim życiu na podstawie wiedzy kogoś kogo nie znam i nie wiem jakie ma kwalifikacje. Bez urazy. Chodzi o to, że dla mnie branie teścia na własną rękę wiąże się z decyzją na całe życie. Jestem laikiem w temacie więc mi się nie dziwcie.Testosteron z zewnątrz dla mnie równa się kłucie do końca życia i bezpłodność. Jak więcej poczytam i ogólnie się ogarnę w temacie to może z czasem dojde do tego do czego Wy już doszliście. Dobra, na koniec jeszcze pare pytań mam.
    1.czy ktoś mógłby napisać pare plusów i pare minusów HTZ?
    2 Czym różni się HTZ od podawania teścia przez lekarza ?
    3 Po jakim czasie HTZ odzyskuje się sprawność i czy znacie przypadki ludzi , którym to nie pomogło ?
    4 Co w najgorszym wypadku może się stać w wyniku stosowania HTZ ?
    5 Ile czasu trwa HTZ i jakie mniej więcej są koszty ?
    6 Czy jest tu taka osoba która poradziła sobie z niskim teściem bez HTZ
    7 skąd wziąć leki do HTZ ?
    Z góry dzięki jeśli komuś się będzie chciało odpisać :)

    aaaa Mateuszek. ogólnie odyżwiam się zdrowo. Zero śmieciowego żarcia, kolorowych napoi itp.Dużo jajek, kurczaków,warzyw,owoców. Jem 4-5 razy dziennie. Ogólnie się nie spinam na dietę(nie liczę węgli,białkaitp.), ale staram się uważać na to co jem.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Testosteron z zewnątrz dla mnie równa się kłucie do końca życia i bezpłodność"

    Nie lapiesz i przekrecasz. Bez nadzoru sobie rzeczywiscie nie poradzisz. Szykuj sie do hormezy i tylw
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar fisherman
    Dołączył
    08-08-14
    Postów
    32
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    "Ps. zawsze możesz poczekać aż otworzse Hormeza jak ci specjaliści z neta nie pasują :)ale skasuje cię wtedy z 5razy tyle"

    Czyli za wizytę w tej klinice z 700zł ? :D Co obejmuje taka usługa?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dawid29 Zobacz post
    Dzięki za odpowiedzi. Fallenursus nie bardzo łapie na co te 150 zł mi żal ???Specjaliści z neta nie to, że mi nie pasują tylko po prostu boję się robić tak poważnych kroków w moim życiu na podstawie wiedzy kogoś kogo nie znam i nie wiem jakie ma kwalifikacje. Bez urazy. Chodzi o to, że dla mnie branie teścia na własną rękę wiąże się z decyzją na całe życie. Jestem laikiem w temacie więc mi się nie dziwcie.Testosteron z zewnątrz dla mnie równa się kłucie do końca życia i bezpłodność. Jak więcej poczytam i ogólnie się ogarnę w temacie to może z czasem dojde do tego do czego Wy już doszliście. Dobra, na koniec jeszcze pare pytań mam.
    1.czy ktoś mógłby napisać pare plusów i pare minusów HTZ?
    2 Czym różni się HTZ od podawania teścia przez lekarza ?
    3 Po jakim czasie HTZ odzyskuje się sprawność i czy znacie przypadki ludzi , którym to nie pomogło ?
    4 Co w najgorszym wypadku może się stać w wyniku stosowania HTZ ?
    5 Ile czasu trwa HTZ i jakie mniej więcej są koszty ?
    6 Czy jest tu taka osoba która poradziła sobie z niskim teściem bez HTZ
    7 skąd wziąć leki do HTZ ?
    Z góry dzięki jeśli komuś się będzie chciało odpisać :)

    aaaa Mateuszek. ogólnie odyżwiam się zdrowo. Zero śmieciowego żarcia, kolorowych napoi itp.Dużo jajek, kurczaków,warzyw,owoców. Jem 4-5 razy dziennie. Ogólnie się nie spinam na dietę(nie liczę węgli,białkaitp.), ale staram się uważać na to co jem.
    htz is for life.
    nie stety wszystkie swoje tematy ktore opisane bylo htz skasowalem, nie przyjechalem do polski po 30stu latach mieszkania w ameryce zeby byc instytucja charytatywna. co do moich kwalifikacji mozesz popytac na forum, lub przyjsc na warsztaty z ramienia KFD o dopingu i hormonoterapi, i jak juz wczesniej napomnialem niedlugo ruszy moja klinika hormonotarapii w warszawie, polecam sledzic na FB @hormeza
    150zl to konsultacja dotyczaca twoich badan, rozpisanie hormonoterapii. co trzy miesiace musisz sie badac w ramach tego dobierane/zmieniana ilosc srodkow czy t testosteron czy hcg czy inhibitor aromatazy jesli potrzebny.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał fisherman Zobacz post
    "Ps. zawsze możesz poczekać aż otworzse Hormeza jak ci specjaliści z neta nie pasują :)ale skasuje cię wtedy z 5razy tyle"

    Czyli za wizytę w tej klinice z 700zł ? :D Co obejmuje taka usługa?
    niekoniecznie tyle, moze byc wiecej jesli nie bedziesz mial aktualnych badan, wtedy takie mozesz zrobic u nas w klinice. wizyta u urologa mniejwiecej 250zl za konsultacje i potrzebne recepy. oferujemy :
    Terapia hormonalna
    Terapia hormonalna dla mężczyzn
    T
    erapia testosteronem
    Terapia hormonalna dla kobiet
    Hormon wzrostu
    Terapia preparatami dożylnymi
    Terapie witaminowe
    Ozonoterapia
    Chelatacja
    Oczyszczanie
    Sport
    Stres
    Anti-aging i regeneracja
    Terapia osoczem wzbogaconym
    Terapie przeciwnowotworowe
    Dietoterapia
    Preparaty stosowane w klinice Hormeza
    Lekarze specjaliści
    Interna
    Urologia
    Endokrynologia
    Badania laboratoryjne
    Badania podstawowe i biochemiczne
    Badania genetyczne
    Badania nadwrażliwości pokarmowych
    Biochemiczne markery nowotworowe
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. Użytkownik fallenursus otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    marcin001 (26-10-15)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •