Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: nietypowy problem

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar marek22
    Dołączył
    28-08-15
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie nietypowy problem

    witam od jakiegoś czasu mam mały problem dlugo zastanawialem sie czy wkońcu z tym gdzieś nie napisać i doradzić się bo mocno sie tym zamartwiam a wiec zacząlem cwiczyc sam w domu bo chciałem poprawić trochę sylwetke bo mialem trochę umieśnioną ale nie do końca proporcjonalnie, ale wygladalem zwyczajnie i przez pare miesięcy ćwiczylem duzo ale teraz jak na to patrze to bylo kompletnie bez rosądku i zaplanowania dużo pompek rożnego rodzaju,podciągalem się na drążku też. Chodzi mi o to ze robiłem tez dużo pompek z szerokim rozstawem rąk i nie do końca wiedziałem jaki będzie efekt . mam mocno rozwinięta klatkę rozwinęła sie na szerokość.I moje pytanie czy jak zaprzestałem ją ćwiczyć to tak juz pozostanie czy z czasem się zmniejszy ?. Wcześniej tez miałem trochę już wyćwiczona bo zawsze lubiłem robić pomki ale zwykle klasyczne no i nie podoba mi sie moja sylwetka przez to bo zrobiłem sie szeroki w klatce i jak siebie widze to zauwazam ze jest cos nie tak ze nie pasuje to do mnie tym bardziej ze zawsze bylem chudy i bylem kruchej budowy widze ze moje cialo jest troche nie proporcjonalne.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Doradca Osiągnięcia:
    WeteranTagger First ClassTrzech znajomych10000 punktów doświadczenia
    Avatar marcin001
    Dołączył
    23-11-06
    Skąd
    Dąbrowa
    Wiek
    33
    Postów
    2,064
    SOG
    236
    Otrzymał : 107 SOGi w 100 postach

    Domyślnie

    Pekulski na pewno coś poradzi :)
    Rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem....
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar marek22
    Dołączył
    28-08-15
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    dodam tylko jeszcze do tego mojego postu zeby nikt nie myslal ze jakis zart robie bo dziwnie troche to napisalem poprostu duzo cwiczylem miesnie klatki robiąc te pomki w szerokim rozstawie rak i rozwinely sie mocno zewnetrzne aktony klatki i pytalem czy z czasem po zaprzestaniu tych cwiczen sie optycznie troche zmniejszy to znaczy wysmukli :) a jest nie proporcjonalna dlatego ze barki mam slabo rozwiniete i moj wygladam jest taki troche dziwny mam nadzieje ze mozna to jakos skorygowac :) ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar morwa
    Dołączył
    20-10-15
    Skąd
    Białystok
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    zapisz się na normalną siłownie wynajmij trenera i podreperujesz wygląd. same siedzenie w domu i czekanie żeby mięśnie opadły to bezsens.
    PS. Na starość ci wszystko opadnie:-)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •