Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Suplement z żelazem po treningu

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar adamir
    Dołączył
    07-08-15
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Suplement z żelazem po treningu

    Jakieś pół roku temu zacząłem częściej chodzić na siłownie (wcześniej 2 razy w tygodniu, a teraz 3-4 razy w tygodniu). Do tej pory nie korzystałem za żadnych suplementów diety. Ostatnio jednak po treningu mięśnie regenerują się znacznie dłużej i dłużej odczuwam zmęczenie po wykonywanych ćwiczeniach. Pomyślałem, że może dobrym pomysłem będzie sięgnięcie po jakiś suplement diety. Zastanawiam się nad jakimś łatwo przyswajalnym żelazem. Jak myślicie? To dobry pomysł czy raczej sięgnąć po coś innego? Z góry dzięki za odpowiedź.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowanyTagger Second Class
    Avatar koksiarz00
    Dołączył
    07-08-15
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    nie wiem czy żelazo coś Ci da. Ja dopiero zaczynam przygodę z siłownią. Zawsze jak mam jakieś wątpliwości to pytam znajomego instruktora. On wie wszystko bo od dawna w tym siedzi. Jak nie masz takiej osoby to może zapytaj w sklepie co Ci polecają.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał koksiarz00 Zobacz post
    nie wiem czy żelazo coś Ci da. Ja dopiero zaczynam przygodę z siłownią. Zawsze jak mam jakieś wątpliwości to pytam znajomego instruktora. On wie wszystko bo od dawna w tym siedzi. Jak nie masz takiej osoby to może zapytaj w sklepie co Ci polecają.
    Ze siedzi dlugo nie znaczy ze duzo wie nie raz sie o tym przekonalismy. A w sklepie z pewnoscia poleca wiele zbednych supli zeby zarobic

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    czemu akurat zelaza? jesli masz niedobory to ok, ale zacznij jesc czerwone miesko zmiast kupowac jakie gowna.
    jesli masz klopoty z regeneracja jest jedno wyjscie- szwankuje dieta.
    tak jak tu dieta albo hormony nie ten teges. No chyba ze spedzasz na silowni po 3 h na cwiczeniach nie gadaniu.
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar szycha
    Dołączył
    12-08-11
    Skąd
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzymał : 63 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    A może przetrenowanie? Rozpisz wujek trening i to co jadłeś przez ostatnie 2-3 dni.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar Marakit
    Dołączył
    06-08-15
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    A może warto zrobić badania... chociażby najprostsze badanie krwi. Wtedy się okaże czego Ci brakuje, jakich pierwiastków w organizmie. Wtedy można pomyśleć o jakieś specjalnej diecie i suplementacji. Takie zgadywanie co Ci dolega, to trochę mija się z celem. Jeśli dłużej odczuwasz zmęczenie po treningu, to może równie dobrze oznaczać brak witamin, jak również po prostu przetrenowanie. Zrób badania.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar dobrusia91
    Dołączył
    05-08-15
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Z tego co mi wiadomo, to żelazo jest łatwo przyswajalne w normalnych pokarmach i nie trzeba dorzucać jakiś suplementów bo jest to zupełnie bez sensu. Wydaje mi sie, że rozpisanie swoich posiłków i treningu będzie pomocne by ocenić czy to akurat żelaza potrzebuje Twój organizm, czy źle trafiasz. A lepiej dowiedzieć się niż wydać pieniądze w błoto. prawda?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar adamir
    Dołączył
    07-08-15
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Witam ponownie,
    Dzięki za podpowiedzi - na chwilę obecną jest lepiej, dołożyłem do diety wołowinę, której przedtem w ogóle nie jadłem. Ale może to była też wina odwodnienia organizmu, bo przez te ostatnie upały równie dużo trenowałem, a z regularnym nawadnianiem to różnie bywało.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •