Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Białko, węglowodany - przed czy po treningu

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Maciek246
    Dołączył
    06-06-15
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Białko, węglowodany - przed czy po treningu

    Witam,
    z góry przepraszam jeśli to nie odpowiedni dział ale jestem nowy więc pomyślałem że tu będzie akurat. Zakładam również że podobny temat też gdzieś będzie niestety nie mogłem go odnaleźć.

    No więc przechodząc do meritum:
    Od jakiegoś czasu chodzę na zajęcia fitness oraz na siłownię w celu zrzucenia brzucha i poprawy widoczności mięśni.
    Wiadomo że same ćwiczenia bez odpowiedniego żywienia nic mi nie dadzą stąd moje pytania:
    1. Co jeść przed treningiem (myślę głównie o fitness z cardio) ?
    2. Co jeść po treningu ? Białko, węglowodany czy może to i to ? Chcę zgubić tłuszcz przede wszystkim a nie mięśnie !
    3. Czy gdy uzupełniam białko to mam to robić po treningu czy może na noc przed snem aby zapobiec katabolizacja mięśni ?

    Bardzo proszę o odpowiedź bo chcę tą kwestię zamknąć raz na zawsze a co forum lub stronę wszędzie jest napisane co innego.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Maciek246
    Dołączył
    06-06-15
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cóż trenuje prawie codziennie poza weekendem i czwartkiem. Jest on ok godz. 18-19 i trwa z godzinę. W poniedziałki i wtorki bardziej ćwiczenia cardio a w środy i piątki siłowe.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    100 punktów doświadczeniaTagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar StoreXNX
    Dołączył
    01-07-16
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Jeżeli nasza dieta nie jest możliwa do zrealizowania lub trudna w sposób naturalny, nie zagraża nam skaza białkowa lub jakiekolwiek inne choroby – sięgamy po dobrej jakości odżywkę białkową i stosujemy:
    - bezpośrednio po treningu,
    - bezpośrednio przed snem,
    - w sytuacji, kiedy nie jesteśmy w stanie dostarczyć jego odpowiedniej ilości
    w konkretnym posiłku.



    Pamiętajmy jedynie, że odżywka białkowa to uzupełnienie diety, a nie jej zamiennik, więc stosujmy je z umiarem i z głową. W przeciwnym razie jedynie zmarnujemy pieniądze i będziemy szerzyć jakże niesłuszny pogląd, że suplementy diety nie działają.



    Białko serwatkowe odbudowuje tkankę mięśniową, a przy tym przyspiesza metabolizm i pomaga spalić tkankę tłuszczową. Polecane jest zatem zarówno osobom, które pragną wyrzeźbić ładne mięśnie, jak i tym, które marzą o zrzuceniu kilku kilogramów.

    Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej wystarczy poczytać jest wiele stron które mogą odpowiedzieć na twoje pytanie.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar SEBAN
    Dołączył
    31-05-07
    Skąd
    https://t.me/pump_upp
    Postów
    849
    SOG
    22
    Otrzymał : 72 SOGi w 70 postach

    Domyślnie

    Jeśli chcesz zrzucić parę kg to dieta z ujemnym bilansem kalorii. Wrzuć w odpowiednim dziale i koledzy bardziej w temacie ocenią i doradzą...
    https://t.me/pump_upp
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •