Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 31 do 40 z 65

Temat: Zaburzenia Hormonów? Czas ruszyæ.

  1. #31
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class3 miesi±ce zarejestrowany500 punktów do¶wiadczenia
    Avatar RafaGun
    Do³±czy³
    15-05-15
    Postów
    40
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Mo¿e sprawdziæ jeszcze GnRH/LHRH? Czyta³em, ¿e stymuluje wydzielanie LH i FSH. Mo¿e problem le¿y jeszcze wcze¶niej?

    Btw. Czy te wyniki, które mam w ogóle mówi± co¶ nt. p³odno¶ci czy trzeba zrobiæ badanie spermy? Bo w przysz³o¶ci na pewno planujê mieæ dzieci, ale HTZ chyba w tym nie przeszkadza?
    Ostatnio edytowane przez RafaGun ; 22-05-15 o 14:40
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #32
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class3 miesi±ce zarejestrowany500 punktów do¶wiadczenia
    Avatar RafaGun
    Do³±czy³
    15-05-15
    Postów
    40
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Tak tylko samego HCG na d³u¿sz± metê jak gdzie¶ chyba pisa³e¶ siê nie bije tak?
    My¶lisz, ¿e bêdzie mo¿na jako¶ doprowadziæ wszystkie hormony do normalnych wy¿szych warto¶ci bez k³ucia siê non stop, czy w grê wchodzi tylko HTZ do koñca?
    Nie to, ¿e siê bojê, czy waham, ale jakby da³o radê bez tego to wiadomo, ¿e lepiej bo to trzeba o tym pamiêtaæ. Chocia¿ gdybym mia³ lepsz± koncentracjê to nie sprawia³oby mi to a¿ takiego k³opotu:)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #33
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    Tyle czasu bijesz hcg ile testa czyli caly czas
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #34
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar fisherman
    Do³±czy³
    08-08-14
    Postów
    32
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 1 SOGa w 1 po¶cie

    Domy¶lnie

    Piszesz, ¿e g³ównie odczuwasz dolegliwo¶ci w postaci do³ków, mgie³ki umys³owej - czy poza tym niskim te¶ciem, nie masz przypadkiem sporo stresu w ¿yciu codziennym?

    Co do htz te¶æ + hcg to swego czasu jak by³em u endokrynologa, to stwierdzi³ on, ¿e na hcg przeprowadza siê i owszem htz, ale w po³±czeniu z hmg i to jest w³a¶nie combo dla ludzi chc±cych mieæ dzieci. Jest to raczej kuracja tylko na czas starania siê o dzieciaka, bo to hmg jest chyba dosyæ drogie. Tak siê zastanawiam, czy aby na pewno ten dodatek hcg pozwoli zachowaæ p³odno¶æ? Przecie¿ ten hormon dzia³a analogicznie do LH, a nie FSH, wiêc pobudza inne komórki w j±drach do dzia³ania. Jednocze¶nie w trakcie htz o¶ zablokowana, wiêc FSH brak.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #35
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class3 miesi±ce zarejestrowany500 punktów do¶wiadczenia
    Avatar RafaGun
    Do³±czy³
    15-05-15
    Postów
    40
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Ok to przeczekam ten czas do kolejnej kontroli i siê podejmie decyzjê.
    Nie bêdê musia³ mieæ nic przepisywane i szukaæ lekarza, który ³askawie pomo¿e. Ju¿ moja w tym g³owa, nie bêdzie problemu.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #36
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class3 miesi±ce zarejestrowany500 punktów do¶wiadczenia
    Avatar RafaGun
    Do³±czy³
    15-05-15
    Postów
    40
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Pamiêtasz mojego pierwszego posta sprzed czasu kiedy usunê³a siê czê¶æ forum? Tam dok³adniej opisa³em moje dolegliwo¶ci.
    Stresu to chyba mam z tego co sobie sam serwuje, bo jestem strasznie nerwowy. W niektórych sytuacjach mocno przesadzam z reakcj±.
    Jako takiego stresu wynikaj±cego z sytuacji ¿yciowej nie mam. My¶lê nawet, ¿e jak na polskie warunki to nie jeden chcia³by mieæ taki start jak ja. Mimo tego straci³em chêci do dalszego rozwoju ci±gniêcia tego dalej i anga¿owania siê w to wszystko.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #37
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar fisherman
    Do³±czy³
    08-08-14
    Postów
    32
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 1 SOGa w 1 po¶cie

    Domy¶lnie

    No to w takim razie psychika odpada. Z tego co pisa³e¶ nie imprezujesz za bardzo, wiêc jakie¶ dragi, czy co¶ co mog³o by rozpieprzyæ chemiê w mózgu te¿ odpada. W zasadzie zostaje tylko ten niski test. Mo¿na niby próbowaæ co¶ podbijaæ test bez k³ucia, ale Ty dodatkowo masz przeciêtn± odpowied¼ na Lh - ja przy podobnym poziomie mam ponad 100 jednostek wiêcej. Sam jestem w takiej kropce, bo wskoczy³ by testa, ¿eby zobaczyæ jak bêdzie wygl±daæ zdrowie na te¶ciu 800-1000 ng/dl, ale wej¶cie na strza³y wiadomo co ze sob± niesie. Na clomidzie mo¿na podbiæ te¶cia, ale to nie jest miarodajne i praktycznie ka¿dy czuje siê przeciêtnie na tym. Ja waham siê czy nie zrobiæ testu z hcg, czyli spróbowaæ na nim potrzymaæ chwilê te¶cia na górnej granicy i obserwowaæ.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #38
    Amator Osi±gniêcia:
    Tagger First Class1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar Mateuszek1234
    Do³±czy³
    16-04-14
    Postów
    360
    SOG
    1
    Otrzyma³ : 5 SOGi w 5 postach

    Domy¶lnie

    Nie bójcie siê o plemniki na htz, za p³odno¶æ i za wydzielanie testosteronu odpowiadaj± dwie ró¿ne struktury w j±drach, masz w±tpliwo¶ci to idziesz na badanie nasienia je¶li jest ok to wchodzisz na htz i niczym siê nie przejmujesz a jak z plemnikami by³oby s³abo to zrobi³bym próbê clomidem i znów zbada³ jak siê zachowuj± plemniory
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #39
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class1 rok zarejestrowany1000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar araigne
    Do³±czy³
    22-07-13
    Postów
    62
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 1 SOGa w 1 po¶cie

    Domy¶lnie

    Z racji,¿e moje ostatnie posty zosta³y jaki¶ czas temu usuniête, podpinam siê pod ten temat. Krótko mówi±c: wczoraj wróci³em od endo, dosta³em zalecenie aby braæ pregnyl 1500/week i do tego jedna tabletka Tamoxifenu dziennie,bo mam aktualnie estradiol powy¿ej normy. I tak przez 8 tygodni. Wyszed³em zadowolony,ale jak wróci³em do domu zacz±³em rozkminiaæ czy ten tamoxifen to dobre rozwi±zanie, czy po jego odstawieniu nie bêdzie jeszcze gorzej. Druga sprawa: mam dopiero 23 lata, a jak w³±czê to leczenie to bêd± 4 leki hormonalne jakie bêde bra³( euthyrox,bromergon, HCG, tamoxifen). Na tyle siê wystraszy³em,¿e mam nawet my¶li czy nie rzuciæ wszystkiego, zacz±æ lepiej je¶æ, braæ witaminy, minera³y i w sumie liczyæ na cud?
    Wklejê jeszcze raz swoje wyniki z grudnia w okresie kiedy by³em bez ¿adnych leków:

    Estradiol 22,24 norma 7-43
    FSH 1,6 norma 1,5-12,4
    LH 4,44 norma 1,7-8,6
    Testosteron 4,86 norma 2,8-8

    Jedno jest pewne: chcia³bym czuæ siê zajebi¶cie, a obawiam siê,¿e bez leczenie jakiegokolwiek jest to niemo¿liwe. Tylko tak jak pisa³em wcze¶niej-je¶li w tym wieku zacznê ju¿ tak siê faszerowaæ tak± ilo¶ci± hormonów to w jakim stanie bêdzie mój organizm za 20 lat? Chodzi mi o kwestiê nowotworu, nieodwracalnych uszkodzeñ w±troby itp. Co o tym my¶licie?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #40
    Amator Osi±gniêcia:
    Tagger First Class1000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar Mateuszek1234
    Do³±czy³
    16-04-14
    Postów
    360
    SOG
    1
    Otrzyma³ : 5 SOGi w 5 postach

    Domy¶lnie

    Fallen zz tym pakietem ciekawa sprawa, gdzie to robi± i na jakiej zasadzie przebiega badanie ?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •