Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: przedłuzyc cykl czy zrobic mostek ??

  1. #1
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar andrul
    Dołączył
    11-02-09
    Skąd
    północny wschód
    Wiek
    45
    Postów
    233
    SOG
    1
    Otrzymał : 27 SOGi w 20 postach

    Domyślnie przedłuzyc cykl czy zrobic mostek ??

    Witam lece obecnie
    1-10 cypek 250mg e4d (ALPHA)
    1-8 NPP (ALPHA) 100 E2D
    2-9 MASTERON ( 100 E2D) Alpha
    1-? długo znaczy sie ( ghrp2 + cjc 1295 ) 4x dziennie po 100mg peptydy z Datbetrue
    1-10 t3 50mcg ed
    i teraz tak czy jest sens dodac teraz wino w dawce 30mg ed ( shree ) i podciagnac do 12 tyg czy lepiej po 10 tyg zrobic mały mostek np testo 250 cypka co 10 dni , do tego HCG i potem wejsc na winko prop zeby dociąc sie z clenem i t3 , ogólnie teraz podbiłem heliosa przez 2 tyg i jestem miło zaskoczony , przez kilka miesiecy zatłusciłem sie a fat ładnie poleciał przez 2 tyg przy dietce miło zaskoczony jestem zwazywszy ze spodnie 2 rozmiary mniejsze a waga jak było 100 tak jest 100kg . czyli fat leci mysle ze master jako androgen blokuje delikatnie retencje wody .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Master taki dziwny środek. 100% adrogenny wykazuje 100% anabolicznosci :) imho fajniejsza zabawka od trenu. Dużo dodaje do HTZ zamiast IA sprawdza się świetnie.
    Ja bym mostkowal+10/15mg wins lub provi 50mg
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar andrul
    Dołączył
    11-02-09
    Skąd
    północny wschód
    Wiek
    45
    Postów
    233
    SOG
    1
    Otrzymał : 27 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    Dzieki Fallenursus własnie mastera wybrałem ze wzgledu na ograniczenie aromatazy , most na winie jak najbardziej lub provi ewentualnie 10-15mg tury , anavaru juz nie tykam bo mnie mdli po nim i ogólnie zle samopoczucie ,jak myslisz z hcg most bym robił z 4-5 tyg czyli krótko ale bic hcg powiedzmy 500iu co 4-5 dni cały most no i oczywiscie przybije TAD600 chodz wizja domiesniowego kucia tego cholerstwa mnie przeraza . cała paka lezy bez jednej ampy z zeszlego roku po pierwszym strzale miałem dosc ale kolezanka piguła wyskoczyła z propozycja zmieszania tego z lidokaina tak jak w przypadku bardzo bolesnych injekcji dzieciom , szkoda ze za czasów jaruzela gdy podawano debecenine 1200 nikt o tym nie pomyslał
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Bilem tadka swojej, nienawidziła mnie :)
    Swoje pudło oddalem znajomemu pod choinkę, u nas ciężko dostać, cieszył się przynajmniej ktoś.
    Tura mi flaki ryje gorzej od mety z bimbrem :(
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    W wypadku hcg w tej dawce to śmiało eod lub nawet ed.
    Ala w wielu przypadkach lepiej działa od glutationu.
    Rzuć okiem na prostic firmy duo life od Joanny Sadowskiej
    NAC na mnie dobrze działa
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class5000 punktów doświadczenia
    Avatar bestia 20
    Dołączył
    15-01-08
    Postów
    15
    SOG
    4
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    Siema Andrul. Fajny cykl, planuje podobny tylko zamiast npp wezme tren A. Male pytanko, dlaczego wybrales taka kombinacje: ghrp2 + cjc 1295? Ktos z twoich znajomych tak lecial juz? pozdro
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar andrul
    Dołączył
    11-02-09
    Skąd
    północny wschód
    Wiek
    45
    Postów
    233
    SOG
    1
    Otrzymał : 27 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    pierwszy mój kontakt z peptydami zawsze gh lub cos we flakonie z nalepka gh , mialo byc ghrp6 ale mam i tak wrodzony nadmierny apetyt wiec wybrałem ghrp2 , mysle ze dział to bo regeneracja lepsza i stan mego kontuzjowanego barku znacznie sie poprawił wczesniej miałem problem z nim i cwiczeniami , myslałem tez o trenie ale wybrałem mastera tren moze na wcinke , bo wpadło mi w łapy troche bezestrowego trena z Alphy podobno kosa tylko czeste kucie , Fallenursus pytanko do Ciebie nigdy insy nie brałem chciałbym dozucic do tego cyklu mysle o 10iu po treningu ale do tego dojdzie Ansomone 4iu dziennie , zamówiłem te gh lekko sceptycznie wysłałem flakonik do Polski zeby kolezka zrobił badanie 3 h po wbiciu zeby wyeliminowac tańsze peptydy co sypia i o dziwo 10 min temu sms wysłał mi wynik 8,8 az mnie zatkało miało byc komus ale zostawie sobie , nie wiele mam bo tytlko 8 kitów czyli 320iu chce leciec 4 iu 5 dni dwa dni off do tego peptyd 5 dni 3x dziennie , 2 dni 4 razy dziennie , moje pytanie kiedy przybic gh zeby z insa sie nie gryzło inse bede bił koło 21h nie wiem potem peptyd czy jak nie mam zbytniego doswiadczenia w peptydach gh i insie , insulina idzie z Polski z apteki bedzie to krótka insulina Humolin R , do tego lece juz t3 w dawce 50mcg dziennie .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Fajnie się spisuje igf1 przed treningiem+insa po.
    Gh możesz Ale nie musisz rozłożyć na dwa razy po 2-2.5iu. Jeśli dawka jedną to bij jak się budzisz szczac w nocy lub jeśli nie po przebudzeniu w tym wieku najlepiej przedłużać po prostu nocny wyrzut gh.
    Pamiętaj wltylko żeby duży odstęp czasu był między gh/ins
    Peptydy mają te same szlaki działania więc bicie ich razem to pomyłka ( ktoś gdzieś zawsze nie doczytuje wszystkiego i potem chodzą ploty jak bić )
    po tren zawsze rozgotowany ryż biały z jabłkiem i cynamonem wcinalem do insy nie kupuje żadnych carbo nigdy,wystarczy chemii w strzykawakch imho :)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar andrul
    Dołączył
    11-02-09
    Skąd
    północny wschód
    Wiek
    45
    Postów
    233
    SOG
    1
    Otrzymał : 27 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    Dzieki , ale tym ryzem jabłkiem i cynamonem to mnie rozwaliłes :) dawno tego nie jadłe czasy przedszkolne sie przypomniały :) i jak to bywa ryz juz na gazie ale na jutro pójdzie jako dodatek do sniadania , igf no w sumie mam skad ale nie jestem pewien co do jakosci tego niby amerykanskiego made in china i cenowo 1mg wychodzi tyle co 40iu Ansomone , a ten igf to w trenowany miesien czy po prostu podskórnie ?? mysle ze gh bym bił około 4.30 rano bo jeb..y haski sasiada zaczyna swoje spiewy o tej porze wiec mimowolnie budze sie , w takim wypadku odstep by był około 15-16h przed podaniem insy która by szła około 20-21 spac ide około 23-24 , wiec mysle ze moze wcisne ze 3 x ghrp i cjc lub ipamorelin +cjc , w miedzy czasie miedzy posiłkami . zawsze to troche wiecej gh . no zobaczymy jak to pójdzie gh narazie mam na około 16 tyg przy dawce 4iu dziennie w systemie 5/2 no zobaczymy jak pójdzie w sumie to moja pierwsza taka bomba z tak duza iloscia srodków . saa + peptyd +gh + t3 + insa .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger Second Class
    Avatar andrul
    Dołączył
    11-02-09
    Skąd
    północny wschód
    Wiek
    45
    Postów
    233
    SOG
    1
    Otrzymał : 27 SOGi w 20 postach

    Domyślnie

    Fallenursus czy znasz jakis srodek na obnizenie libido nie całkowite zabicie jak bromo tylko obnizenie bo nie da sie wytrzymac cholera puknał bym nawet słoik podejrzewam ze to masteron tak działa bo na combo cypek/enen +npp nigdy takiej petardy nie miałem normalnie obłed a nie chce mastera wyzucac z cyklu bo pieknie robi robote wszystko na plus
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •