Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Temat: Moja dieta. Wasze opinie i porady

  1. #31
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaWeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Pumbas
    Dołączył
    24-10-08
    Skąd
    Gdańsk
    Wiek
    31
    Postów
    1,059
    SOG
    308
    Otrzymał : 299 SOGi w 189 postach

    Domyślnie

    bolol jak chcesz eksperymentować w tym kierunku to chyba najlepiej zacząć od:
    1.zmniejszenia ilości węgli na rzecz tłuszczy i białka
    2. Upchania całości tego węgla w posiłkach po treningowych (wieczorem)
    Jak po jakimś czasie stwierdzisz, że jest lepiej to możesz przeplatać dzień jak wyżej z dniem bez węgli (kcal z ww zastapione tłuszczem i białkiem) i następnie wydłużać okres bez węgla - czyli robić sobie ten okres potreninogowego jedzenia węgli co np. 3 dzien, co 7 dzien, albo i jeszcze dluzej wchodzac na solidne keto

    Myślę że możesz się mega zdziwić jeśli chodzi o efekty pod kątem sylwetki, ja priorytetowo trenuje siłowo (trojboj) więc ogólnie* tak nie jem, ale jak potrzeba pilnować wagi to parę dni na carb backloadingu (protokół pierwszy z węglami dopiero po treningu codziennie) albo jak potrzeba wage zbić do kat. (teraz to robię) to ładowanie węgla co 2-3 dzień działa zajebiście bez żadnego gadania nawet o 'spadkach'

    *ogólnie daje rozkład równomiernie btw między wszystkie posilki przez cały dzień (poza sniadaniem - tu brak wegla od kiedy testowalem diety if dawno dawno temu) - rozkład btw - dużo węgla dużo tłuszczu dużo białka haha :p
    Ostatnio edytowane przez Pumbas ; 13-02-15 o 21:10
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik Pumbas otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    bololol (13-02-15)

  3. #32
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar bololol
    Dołączył
    19-08-14
    Skąd
    Mińsk
    Postów
    407
    SOG
    17
    Otrzymał : 48 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    Nie chodzi o eksperymentowanie. Po prostu byłem ciekawy. Ciężko by mi bylo przygotowac sobie posiłek do pracy bez węgli. Również dużą część białka biorę z jajek a jestem w stanie je tylko zjeść w omlecie. Raczej staram sie mieć zrównoważone posilki pod względem makro ale tylko i wyłącznie jest to sprawa podniebienia i przyzwyczajenia. Nie zjem białka jaj czy mięsa bez jakichś wegli. Tak samo nie zjem samego ryżu ziemniaków czy innych węgli bez białka. No chyba że słodycze :) Także low carb może w przyszłości. Narazie chciałem tylko poszerzyć wiedzę :)
    "Poświęć dzień dzisiejszy dla lepszego jutra"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #33
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar bololol
    Dołączył
    19-08-14
    Skąd
    Mińsk
    Postów
    407
    SOG
    17
    Otrzymał : 48 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    A co do if to po tej diecie przestałem jeść śniadania i jakoś żołądek (a moze mózg) odzwyczail sie od częstych posilkow.
    "Poświęć dzień dzisiejszy dla lepszego jutra"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •