Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Jakie suple na redukcji?

  1. #11
    Zbanowany Osiągnięcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Whitelionn
    Dołączył
    14-11-13
    Postów
    89
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 3 postach

    Domyślnie

    Dieta, trening, dużo aerobów. To na pewno. Bcaa, białko (jako uzupełnienie diety w jego niedobór), witaminy i minerały oraz dużo wody. Najważniejsza jest psychika i ciężki trening. Kreatynę najlepiej zostaw na potem.
    Taki tip ode mnie: jak masz słabość do słodyczy ( tak jak ja) to polecam HCA. Blokuje apetyt na słodkie i zmienia szlak ich rozprowadzania i transportu w organizmie. Polecam Scitec'a bo za małą cenę, jest duża dawka w tabsie, bez zbędnych dodatków. Inne są po prostu droższe i mają małą ilość samego hca w porcji. Te porządne kosztują na prawdę sporo kasy. A jak masz czas, chęci i umiejętności to polecam przepis na ciasto bananowe itp:) smacznie, zdrowo i słodko;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Początkujący Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczeniaWeteran
    Avatar Edp
    Dołączył
    17-06-15
    Postów
    131
    SOG
    1
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Suple na redukcji!

    Jesli chodzi o suple na redukcji ,warunkiem jest dobrze dopieta dieta bez niej nie ida sie osiagnac sukcesu. Z supli natomiast polecilbym zaopatrzyc sie w witaminy , aminokwasy, tluszcze omega 3 i spalacz tluszczu. Co do kreatyny, wedlug ostatnich badan wynika ze kreatyne mozemy stosowac przez caly rok , a jesli chodzi o monochydrat to owszem , naciaga wode ale po jakims czasie odpuszcza ja i organizm juz jej nie magazynuje.

    Cytat Napisał kristof Zobacz post
    W jakie suple warto by było się zaopatrzyć, na redukcji? Na razie to mam tylko białko HI-TEC WHEY C6
    Czytałem trochę o kreatynie bo powoduje przyrost masy ale bez tłuszczowej, ale rożnę są opinie o tym.

    A co wy sądzicie?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •