Witam , od 2015 roku , postanowi³em zabraæ siê za swój wygl±d i za swoj± sylwetkê , popracowaæ nad kondycj± . Od ma³ego przez babcie niestety by³em bardzo rozpieszczany . wiêc ma waga mia³a spor± nadwagê , dzi¶ mam 17 lat godnie z rocznikiem 2015 , ma waga obecna to 92 kg wzrost 175 . Pacz±c na m± klatkê piersiow± , niestety czyta³em na forach ¿e jest takie co¶ jak ginekomastia , czy lekomastia nie wiem co ja mam jest kto¶ ogarniêty w temacie ? i niestety czyta³em wiele opini ¿e jest to niestety do usuniêcia wy³±cznie opreracyjniê przy ginekomasti . Zamieszczam parê fotek jak wygl±dam ? jak s±dzicie da siê z tego jako¶ wyj¶æ ? bo przez wiele lat , uprzykrza³o mi to ¿ycie , najczê¶niej wy¶miania poprzez znajomych . i dyskonfortu na Pla¿ach czy basenach . Wiêc prosi³ bym o poradê jak powinienem æwiczyæ jak± dietê braæ , osobi¶cie informuje ¿e nie chcê braæ ¿±dnych suplementów diety , które siê kupuje w proszku i innego tego typu badziejstwa wiem ¿e du¿o ludzi to popiera , al z w³asnego do¶wiadczenia wiem ¿e bez tego te¿ sie da ale trzeba wiêcej czasu . Wiêc o to fotki jak wygl±dam an t± porê , prosze o poradê i doradzenie : w Mej sytuacji :)
[link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
I na napinaniu :
[link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
i na siedz±co co naprawdê wygl±da koszmarnie :
[link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
zdjêcia du¿ej rozdzielczo¶ci wiêc trzeba przesun±æ .