Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 118

Temat: Odpowiedni czas na trening

Hybrid View

  1. #1
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar .Smile
    Dołączył
    04-08-08
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    770
    SOG
    41
    Otrzymał : 60 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Nie pisalem nigdzie, ze studiuje na AWF, tylko ze jestem po technikum o kierunku dietetyka i uczeszczam od dwoch lat na kolo naukowe na AWF'ie (oraz czasami w chorzowie, jak mi czas pozwala). Co do old schoolowego myslenia to masz racje, duzo wiedzy przekazywanych przez profesorow jest... przestarzala, dlatego duzo studentow uczy sie indywidualnei z ksiazek czy z kol naukowych.
    Sorry, z racji ze jestem na wyjezdzie korzystam z internetu mobilnego, dlatego tez wylaczylem obsluge skryptow i wlaczylem ograniczenie obslugi stron tylko do tekstu, tak wiec obrazkow nie widze. No, ale poogladam sobie jak juz bede mial jakies sensowniejsze mozliwosci :P

    Fallenursus - pobralem materialy co mi wyslales i poczytam je sobie na spokojnie w samolocie. Wypowiem sie na ich temat jak bede na miejscu (o ile bede mial mozliwosc, azja to specyficzny kraj)


    Cytat Napisał pekulski104 Zobacz post
    Smile widze ze masz spora wiedze. Mógłbym zapytac jaka jest Twoja opinia o cholesterolu ?
    Prosze sprecyzowac pytanie, nie wiem o co dokladnie pytasz. Jezeli temat dotyczy ciebie, to podaj podstawowe informacje na twoj temat. Odpisze dopiero w przyszlym tygodniu, jezeli bedzie okazja.

    Pozdrawiam hejtujacych. Mam nadzieje, ze nie zyczycie mi zle, bo nie chce byc zestrzelony przez czerwonych.
    "Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie.
    Człowiek, który kiedykolwiek uprawiał sport, nigdy już nie będzie taki sam. Są rzeczy, które zostają na całe życie."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Podaj nr lotu.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Bywalec Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar szycha
    Dołączył
    12-08-11
    Skąd
    Wawa
    Postów
    576
    SOG
    13
    Otrzymał : 63 SOGi w 56 postach

    Domyślnie

    Przynajmniej coś się dzieje na forum a nie tylko (za przeproszeniem) lizaniem się nawzajem po jajach
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. Użytkownik szycha otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (16-01-15)

  5. #4
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar bololol
    Dołączył
    19-08-14
    Skąd
    Mińsk
    Postów
    407
    SOG
    17
    Otrzymał : 48 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    no właśnie dzieje się na linii fallen .smile a reszta to lizanie się po jajach
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Dobra akcja nigdy nie jest zła, myślę że kolega to przynajmniej rozumie :p
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #6
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał bololol Zobacz post
    no właśnie dzieje się na linii fallen .smile a reszta to lizanie się po jajach
    filtruj co mówisz co do reszty
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #7
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał bololol Zobacz post
    no właśnie dzieje się na linii fallen .smile a reszta to lizanie się po jajach
    zebys zaraz nie musial jakiegos moda lizac po jajach zeby cie odbanowal
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #8
    Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar bololol
    Dołączył
    19-08-14
    Skąd
    Mińsk
    Postów
    407
    SOG
    17
    Otrzymał : 48 SOGi w 39 postach

    Domyślnie

    dlaczego każda dyskusja tutaj zawsze wygląda tak, że osoba mająca inne zdanie jest od razu hejtowana? nie próbujecie wymienić poglądów tylko zrównujecie z ziemią tego kto twierdzi inaczej. lubię to forum, bo jest małe grono użytkowników, ale robicie z niego miejsce dostępne tylko dla waszego grona. szanuję wiedzę fallena, i co do tego nie ma chyba nikt wątpliwości, ale sorry poza nim w tej dyskusji nikt inny nie umiał kontrargumentować do .smile. odbijacie tylko piłeczkę.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #9
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał bololol Zobacz post
    dlaczego każda dyskusja tutaj zawsze wygląda tak, że osoba mająca inne zdanie jest od razu hejtowana? nie próbujecie wymienić poglądów tylko zrównujecie z ziemią tego kto twierdzi inaczej. lubię to forum, bo jest małe grono użytkowników, ale robicie z niego miejsce dostępne tylko dla waszego grona. szanuję wiedzę fallena, i co do tego nie ma chyba nikt wątpliwości, ale sorry poza nim w tej dyskusji nikt inny nie umiał kontrargumentować do .smile. odbijacie tylko piłeczkę.
    To co tu sie dzieje nie jest hejtowaniem, a tylko stwierdzanie tego że niektórzy czasami muszą wyciszyć swoje ego , i zgodzić się z tym że czegoś nie wiedzą.

    Ta branża jest na tyle cięzka i zakres więdzy jest na tyle szeroki że całe życie można w tym siedzieć i nadal nie wiedzieć wszystkiego, Pan smile od początku powiedział bzdurę a potem zaczeły się gadki bla bla bla, dużo gadania, zmiana tematów itd o niczym żeby tylko obronić to jakim mądrym się jest. Nie trzeba tu rzucać głośnych słów robić z siebie profesora, prostość siostra talentu - się mówi tak - odrazu widać kto posiada naprawdę ogromną więdzę a kto kręci i gra słowami. Żeby nie było nie twierdze że wiem wszystko, bo ten kto tak twierdzi znowuż - nie wie nic. Mam nadzieje że jak pożyje jeszcze z 40 lat i posiedze w tym temacie będę mogła powiedzieć że już wiem PRAWIE wszystko. Trzeba czasami umieć przyznać się do błędu i przyznać czyjąś rację, lub przynajmniej przemilczeć i dogłębniej przekształcić temat od nowa sięgając różne źródła i opinię.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  11. #10
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Żeby nie było kolejnych wątpliwości że przychodzi tu jakaś która się uczy z gazetek pani domu i womans health to podaję skromną ilość bardzoooooooooooo ciekawej literatury, nad którą ostatnio siedzę w każdej wolnej chwili życia. Chętnie słucham mądrych ludzi i uczę się od najlepszych słuchając z otwartą buzią i zapisując w głowie informację, zdarzyło mi sie trafić na wielu "pseudo" znawców stąd potrafie odróżnić kto co sobą prezentuje. Prawda jest taka - jak ktoś nie zna angielskiego jest skazany na zacofanie, ja jestem w idealnej sytuacji bo znam jeszcze rosyjski (mój drugi ojczysty język) i mimo nie lubię ruskich polityków musze przyznać że jako kraj i narodowość mieli i mają sporo wybitnych naukowców i cudo wynalazki. Stany i Rosja rządzą co do wiedzy w tej branży.




    ksiazki2.jpgksiazki1.jpgksiazki3.jpg


    Ruskiej literatury podsyłać raczej niema sensu. To co wrzucam i nawet blisko nie wszystko co trzymałam w rękach i wbijałam sobie do głowy. Piszę to nie w celu się chwalić, ale niesamowicie wkurza mnie jak ktoś zarzuca nawet mnie nie znając:

    "
    Cytat Napisał bololol Zobacz post
    a reszta to lizanie się po jajach
    "

    cicho bo bęziesz kłekał lizał stopy, ja nie tylko mądra a jeszcze i silna. Niektórzy nie mają czasu na prowadzenie bezsensownych dyskusji bo poważniejsze sprawy trza w tym czasie załatwiac. Do tego ktoś kto wie sporo niema potrzeby udowaniać posiadanie swojej więdzy - prostra psychologia, to jak z kasą - im mniej jej się ma tym bardziej ludzie chcą poakazać że ją mają. Bololol twój ostatni komentarz tym bardziej nie świadczy o twojej inteligencji jak i ogólnie zrozumieniu tematu, bo widzę nie widzisz o czym mowa i dlaczego to nie jest hejt.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •