Witam

Na wstêpie powiem, ¿e obecnie trzymam kcal na poziomie 2070. Moja aktywno¶æ sk³ada siê z treningów si³owych 3 razy tygodniowo + bezpo¶rednio po ka¿dym treningu bie¿nia 40 minut przy nachyleniu 13 %, prêdko¶ci 6 km/h tak, ¿e w miarê spokojnie mogê mówiæ. I to praktycznie ca³a moja aktywno¶æ poniewa¿ mam pracê raczej siedz±c±, co prawda nie siedzê bite 8 godzin za biurkiem bo kilkana¶cie razy w ci±gu dnia idê siê przej¶æ na halê produkcyjn± :)
Mój bf to hmm bardzo powoli widaæ ods³aniaj±ce siê miê¶nie brzucha, my¶lê, ¿e ok 13%.

Wa¿ê siê co tydzieñ. 2 tyg wstecz obci±³em kcal o 100 i do³o¿y³em 5 min bie¿ni w efekcie w zesz³ym tyg. mia³em spadek wagi o 0,8 kg, dzisiaj ju¿ tylko 0,4 kg. Chcia³bym kontynuowaæ dalszy spadek t³uszczu bez tygodniowego zastoju, a bojê siê, ¿e gdy zostawiê wszystko tak jak jest teraz to za tydzieñ waga poka¿e tyle co w dniu dzisiejszym.

Z do¶wiadczenia wiem ¿e do³o¿enie dodatkowych 5 minut bie¿ni bez korekty w diecie nie przyniesie ¿adnych efektów.
Dlatego zastanawiam siê nad do³o¿eniem dodatkowego dnia treningowego, ale tym razem interwa³y lub HIIT lub te¿ korektê w dicie o powiedzmy 75 kcal (równowarto¶æ 20 g owsianki).

Pytanie do Was - któr± drog± i¶æ?

Pozdrawiam