Strona 13 z 14 PierwszyPierwszy ... 311121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 139

Temat: Dziennik. Zobaczymy co z tego bedzie.

  1. #121
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Stworzenie albumu zdjęćTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Nagrody:
    Wydarzenie w kalendarzu
    Avatar raczeek_87
    Dołączył
    17-04-12
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    956
    SOG
    91
    Otrzymał : 102 SOGi w 86 postach

    Domyślnie

    Kurcze, tez muszę kucharkę zatrudnić , ile można spędzać czasu w kuchni
    "Ten,kto pokonuje innych,jest silny.Ten,kto pokonuje siebie,jest potężny"
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #122
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Wczoraj od rana nie było mnie w domu...U kobiety siedziałem i wpierdzielałem co tylko mi pod nos postawiła:)
    Na wieczór wyskoczyliśmy na zabawę karnawałową. Ubawiłem się jak tylko można było!! Zajebiście odstresowałem się .Nie tak denna dyskoteka tylko bal z wyżywieniem -toć nie będę się katował :P
    Trochę szkoda , że to wypadło w ten dzień. Odwiedził mnie wuja z którym mam kontakt jak z bratem. Co prawda nie widzieliśmy się z racji balu ale po powrocie do domu czekał na mnie prezent!

    Wujas zostawił mi coś takiego :
    20150201_180956.jpg
    !!:)

    Ps.Jakieś opienie na temat tego suplementu?
    Sporty walki trenują charakter.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #123
    Doświadczony Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar Wikidajło
    Dołączył
    21-07-10
    Skąd
    Przemyśl
    Wiek
    38
    Postów
    1,060
    SOG
    25
    Otrzymał : 87 SOGi w 68 postach

    Domyślnie

    Brałem THERAPY 1,5 miarki i dopierdalałem mocną kawą, także nie bój żaby... Na początku przez pierwsze kilka dni będzie pobudzać, później już niestety nic :/
    Życie jest zbyt krótkie by umierać małym...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #124
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Stara wersja wymiatala nowa to gowno
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #125
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Zobaczymy jak podziała na mnie. Jeszcze nic nie brałem w swoim życiu z supli prócz kreatyny i białka:)
    Robiłem próbę na HOT BLOOD. Zajebista sprawa!
    Sporty walki trenują charakter.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #126
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Noc przemyśleń i bicie sie ze samym sobą. Chciałbym się was poradzic. Troche mi sie pozmienialo ostatnio i nie wychodze z pieniedzmi na plus. Dosc skaplikowana sprawa której nie chciałbym opisywać. Sytuacja ta powoduje , że nie mam na żarcie tyle ile bym chcial. Nie usmiecha mi sie wydawac na karnet i na dojazdy stąd pytanie. Czy w celu odbicia sie od dna zawiesilibyscie treningi na jakisz czas by uporac sie z problemami a potem spokojnie robić swoje czy raczej byscie trenowali? Przypominam , że naprawde jest kiepsko z kasa. Jak do tego byscie podeszli?
    Sporty walki trenują charakter.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #127
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    Tak to juz dzisiaj niestety jest, ze wszystko zalezy od pieniedzy. Sam dojazd + karnet to u mnie jakies 300 zl miesiecznie, nie licząc supli i jedzenia.
    Gdybym był w takiej sytuacji, to zrezygnowałbym na miesiąc z siłowni i dojazdów, ale za to bym ćwiczył w domu/na dworze.. Jest pełno domowych treningów,
    sprzęt podstawowy (czyli nawet same hantle) pewnie by się gdzieś znalazły. Takim treningiem bym pociągnął miesiąc i być może za miesiąc sytuacja finansowa się poprawi i będzie można wrócić na siłownię. Poza tym to fajna odskocznia od normalnej siłowni. Dieta też kosztuje, ale bym ją trzymał w miarę możliwości
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #128
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał yaro09 Zobacz post
    Tak to juz dzisiaj niestety jest, ze wszystko zalezy od pieniedzy. Sam dojazd + karnet to u mnie jakies 300 zl miesiecznie, nie licząc supli i jedzenia.
    Gdybym był w takiej sytuacji, to zrezygnowałbym na miesiąc z siłowni i dojazdów, ale za to bym ćwiczył w domu/na dworze.. Jest pełno domowych treningów,
    sprzęt podstawowy (czyli nawet same hantle) pewnie by się gdzieś znalazły. Takim treningiem bym pociągnął miesiąc i być może za miesiąc sytuacja finansowa się poprawi i będzie można wrócić na siłownię. Poza tym to fajna odskocznia od normalnej siłowni. Dieta też kosztuje, ale bym ją trzymał w miarę możliwości
    W moim przypadku kazda zlotówa sie liczy. Bede w domu trenowal a zarcie bd cos zawsze wpierdyle. Moze zle sie wyrazilem. Moglbym trenowac i trzymac diete bo mbie stac ale mam priorytet by wytrzymac do kwietnia;) z szefem jestem po rozmowie i 500 zl podwyzki od kwietnia wiec bedzie ok! Mam tez oszczednosci ktorych nie dotykam piniewaz w tym roku Hiszpania dla 2os na tydzien :)
    Sporty walki trenują charakter.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #129
    Ekspert Osiągnięcia:
    WeteranTagger First Class10000 punktów doświadczeniaTrzech znajomychOverdrive
    Avatar yaro09
    Dołączył
    05-02-08
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    4,117
    SOG
    324
    Otrzymał : 387 SOGi w 267 postach

    Domyślnie

    No to tym bardziej trzeba teraz oszczędzać, żeby później balować :)
    ja gdybym był w takiej sytuacji to bym robił ciężkie treningi w domu, jakimś przemyślanym planem treningowym, do tego dieta i tyle.
    Zresztą pełno osób jest w takiej sytuacji, że albo nie mają funduszy na siłownię, albo na wioskach nie mają siłowni i ćwiczą w domach.
    I efekty też są git :) Ja dzisiaj mam dzień nietreningowy i robię same aero. Ale zamiast jechać na siłkę, na bieżnię czy orbitreka,
    to pójdę pomachać łopatą bo śniegu nasypało, później jakiś szybki spacer i aero gotowe :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. Użytkownik yaro09 otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    Damianpfighter (03-02-15)

  11. #130
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Twoje pierwsza grupaTagger First ClassStworzenie albumu zdjęćTrzech znajomych5000 punktów doświadczenia
    Avatar Damianpfighter
    Dołączył
    12-07-11
    Skąd
    Okolice Bydgoszczy
    Wiek
    33
    Postów
    820
    SOG
    23
    Otrzymał : 55 SOGi w 44 postach

    Domyślnie

    Panowie mam pewien problem od jakiegoś czasu. Czuję dyskomfort wątroby. Jaśniej mówiąc boli mnie w jej okolicach. Stolec wporzo wypróżniam się regularnie. Co to może być? Czy to ewentualnie zniwelować? Rozumiem , że wizyta u lekarza nie zaszkodzi ale chciałbym wytestować najpierw waszą logikę.
    Sporty walki trenują charakter.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •