Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Dedicate Unstoppable

  1. #1
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie Dedicate Unstoppable




    Cześć dzisiaj przedstawie wam recenzje przedtreningówki Dedicate Unstoppable.

    Czytając wiele pozytywnych a wręcz rewelacyjnych opinii zdecydowałem się zakupić i spróbować ten pre-workout.
    Za około 120-130 zł jesteśmy w stanie kupić ten produkt który zawiera w sobie 30 porcji. Jedna porcja ma tylko 5,5 g.

    Zrobiłem na tym produkcie 2 treningi.
    Na pierwszy trening przypadły nogi. W tym dniu bardzo solidnie i sumiennie trzymałem posiłki. Rozpuszczalność dobra, kilka machnięć łyżeczką i jest rozpuszczone. Mój smak to pomarańczowy, nie zachwyca, jednak piłem dużo gorsze smakowo produkty, zwłaszcza, że to ma działać, a nie smakować

    Już jadąc na trening poczułem skupienie i pojawił się lekki uśmiech. Na treningu nóg było mnóstwo energii, mogłem bez problemów dokładać ciężarów, dodatkowo koncentracja. Już po dwóch ćwiczeniach nogi się spompowały. Trening robiłem pod wieczór, i bez problemu udało mi się zasnąć, a z tym bywało różnie po niektórych przed treningówkach i spalaczach.

    Na następnym treningu przypadała klata i triceps. Tym razem z posiłkami niestety nie wyszło wszystko jak bym chcial, więc na lekkim deficycie energii byłem zmuszony podjąć się treningu. Dedicate rozkręciło się bardzo dobrze, mega koncentracja, i mega pompa. Po pierwszym ćwiczeniu mięśnie spompowały się konkretnie. Dodając do tego drop sety była masakryczna pompa. Przez cały trening była energia.

    Tak więc:
    Rozpuszczalność 4+/5
    Smak 2+/5
    Pobudzenie 4+/5
    Pompa 4+/5
    Koncentracja 5/5

    Podsumowując, Dedicate Unstoppable jest warte swojej ceny, ma konkretny skład: TMG NITRATE, N-Carbamyl-Glutamate, Glycerol Monostearate, Ampheta-Tea, L-Norvaline, Vitamin C, Caffeine Anhydrous, EPO-DROL, Phosphates, Higenamine, Hordenine, Adreno-Pump, Di-Caffeine Malate , AstraGin , Cocoa-Drol.

    Polecam osobom które mają spore wymagania wobec przed treningówki, oraz tym którzy chcą spróbować czegoś nowego. Nie polecam Fighterom ponieważ za bardzo pompuje co jest niepraktyczne w sztukach walki. W przeciwieństwie do wielu innych produktów z USA po tym nie ma zjazdów, lęków itp. Znając życie, niedługo zablokują ten suplement ze względu na jakąś magiczną substancje.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Ma amfetamino pochodne DMBA nie ma wpisanego tego na etykiecie. W Holandii juz dawno wycofane. Powodzenia moze Ci serce nie padnie ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    spokojnie pikawa w porządku :) pewnie niedługo unas zbanują i producenci wypuszczą coś z nowym dodatkiem tak to się kręci, jak dla mnie pozytywny trening na tym jest i nie ma takiego mocnego wytrzepania jak po efce itp. :) idzie normalnie po tym zasnąć, jest apetyt, libido w normie
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    no kreci sie interes ale przez te coraz to nowsze wynalazki okazuje sie ze czesto gorsze szity produkuja niz byly. I czesto stare sprawdzone sa lepszym wyborem :)
    poki sajdow nie jest i zadawala to jest ok ;)
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    jak masz jakieś info badania itp mozesz mi podeslać nawet na priv. Jak coś będzie nie tak napisze tutaj w temacie :)

    Dla mnie najlepsza jest zwykłą kofeina ewentualnie kawa + masło + olej kokosowy i trening jest elegancki.
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Nic w sumie o tym nie ma, zadnych badan w tym glownie problem ze nie wiadomo czego mozna sie spodziewac. Tu pisze w jakich suplach siedzi
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    Ja czasem lubie sie czyms mocniejszym pobudzic do treningu ale nie zawsze jest do tego odpowiednia sytuacja bo czasem zamiast na lepiej mozna wyjsc na gorszy trening stymulantami
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    no niestety czasem działają odwrotnie od zamierzonego celu, szczególnie jak się przesadzi z dawkami
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class1 rok zarejestrowany1000 punktów doświadczenia
    Avatar Olli18
    Dołączył
    17-11-14
    Postów
    63
    SOG
    3
    Otrzymał : 4 SOGi w 4 postach

    Domyślnie

    Jak dla mnie to konkret przedtreningówka najlepsza jaką żarłem do tej pory. Napalmy, SAWy , animal Rage nie mają podejścia do niej wg mojego skromnego zdania. SUper skupiony na niej byłem, pompa fajna. Nie działa tak jak napalm, że wszystko cię swędzi tylko elegancko na skupienie i koncentrację działa tak bym to ocenił mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •