Poka wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: wieak prosi o kilka porad

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Doczy
    19-11-14
    Postw
    2
    SOG
    0
    Otrzyma : 0 SOGi w 0 postach

Domylnie wieak prosi o kilka porad

Siemanko,

Dopiero si zarejestrowaem, ale na forum zerkam ju od ok. tygodnia. W temacie jestem w miar nowy. Zaczn od opisu stanu rzeczy. Mam 21 lat, 175cm wzrostu i wag ok. 72kg. Przez ostatnie 5 lat prowadziem mocno zasiedziany tryb ycia (czasem wybraem si na duszy bieg - ok. 10-15km), ale z wygldem nie jest najgorzej, bo jak zaczynao si psu to wprowadzaem troch dietki i chyba moje genetyczne uwarunkowanie sprawiao, e szybko to znikao.

Na siownie chodziem wanie 5 lat temu, a teraz znowu zaczynam (troch ponad miesic, 3x tygodniowo, oglnorozwoju ju za mn). Jednak cay czas nie wiem za bardzo jak ukierunkowa moje dziaania. Zaley mi gwnie na wygldzie, nie ukrywam. Tuszczyk, jak ju by, to zawsze zbiera mi si w okolicach brzucha, wic teraz te jeszcze delikatnie tam jest, s te boczki i niewiele w cyckach. Minie szybko rosn (jak ju wspomniaem, chyba zawdziczam to genom), ale nie wiem jak dugo to bdzie trwao skoro wg. mnie przez te 5 lat zdyy zanikn prawie cakowicie.

Ok, eby nie zanudzi to przejd do setna:
    1. Chciabym pozby si resztek tuszczu i jednoczenie si rzebi (wiem, czytaem e jest to niemal niemoliwe, ale moe da si uzyska efekt zbliony)
    2. Chciabym rwnie, aby minie nadal rosy i zastanawia mnie czy musz w tym celu zacz si masowa, czego bym nie chcia raczej, bo staram si zej poniej zapotrzebowania i zacz chudn, a nie odwrotnie.

Nie wszystko na raz, wic na razi ogranicz si do tych dwch punktw. Chciaem jeszcze zaznaczy, e odkd wicz to zrezygnowaem z fastfoodw, napojw sodzonych i sodyczy (ew. mleko czekoladowe po treningu dla uzupenienia wgli i biaka). Staram si je regularnie, a moje posiki gwnie skadaj si z nabiau (jajka, serki wiejskie, mleko), chudego misa i owocw... na niadanie czsto wrzucam owsianeczke.

Z gry dziki za wskazwki,
    Pozdrawiam
    Odpowied z Cytatem Odpowied z Cytatem Podziel si na Facebook

Moderator Osignicia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktw dowiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spoecznociowa
    Doczy
    15-11-13
    Skd
    NL
    Postw
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma : 226 SOGi w 200 postach

Domylnie

"mleko czekoladowe po treningu dla uzupenienia wgli i biaka)" - zartujesz sobie oczywiscie tak ? ;p
    Poczytaj tematy i postaraj sie stworzyc diete jakas bo naraziee masz nie najlepsze nawyki.

1. Zeby rzezbic to trzeba miec pierw co ;p
    2. Jak zrobisz delikatna masa to nie bedziesz sie dotluszczal. Tak wiec zdecyduj co chcesz najpierw czy rzeczywiscie zredukowac ten tluszcz czy pierw cos zbudowac
    Per scientiam ad sapientiam

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Doczy
    19-11-14
    Postw
    2
    SOG
    0
    Otrzyma : 0 SOGi w 0 postach

Domylnie

Sugeruj si troch wyczytanymi poradami, bo nie ma zbytnio kto mi podpowiedzie std to mleko, o ktrym przeczytaem w znanej gazetce zawierajcej podobno porady ekspertw. Jeeli le robi to pora przesta.

Oczywicie, jeli spoywasz za mao protein, odywki biakowe bd pomocne. Jak je przyjmowa? Okoo 30 minut po treningu. Najpierw zjedz jakie wglowodany (baton, banany), ktre organizm wykorzysta do uzupenienia zapasw paliwa, na ktrym pracuj minie - glikogenu. Jeli tego nie zrobisz i od razu ykniesz proteiny, wanie one zostan zamienione w paliwo. I cae Twoje liczenie dziennej porcji biaka bdziesz mg wyrzuci do kosza.
    Aby uproci sobie nieco spraw, moesz ykn po treningu "dwa w jednym", czyli odywk wglowodanowo-biakow (np. mleko czekoladowe).

Moderator Osignicia:
    Nagrody:
    Nagroda spoecznociowa
    Doczy
    15-11-13
    Skd
    NL
    Postw
    2,291
    SOG
    268

Domylnie

Jesli chodzi o odzywke bialkowa to tak WPC, ale jak masz mozliwosc zjedzenia posilku te pol godziny po treningu to najlepiej tak zrob.
    Takie mleko czekalodowe nie dojsc ze ma malo bialka to jeszcze slabej jakosci oraz zbedna dawke cukru.

Uzupelnianie glikogenu po treningu nie jest konieczne a duzo lepszym wyborem beda jakies wegle zlozone.

Co do tego typu gazet niestety tak sie sklada ze czesto pisza tam glupoty.

neverending science experiment Moderator #Doping Osignicia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdj50000 punktw dowiadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Doczy
    11-03-09
    Skd
    Montreal
    Postw
    12,143
    SOG
    1,873
    Otrzyma : 3,153 SOGi w 2,487 postach

Domylnie

Jaki glikogen ubywa? Ile,Max15%
    Pozamieniaj ten nabia na misko bo kiepsko to widze :(
    we fight like siblings
    but we fuck like champions

[link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw]
    [link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw]

warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1

Moderator Osignicia:
    Nagrody:
    Nagroda spoecznociowa
    Doczy
    15-11-13
    Skd
    NL
    Postw
    2,291
    SOG
    268

Domylnie

Cwicze na silowni po 6 h glikogen rownam prawje do 0 z silowni musza mnie wynosic beng
    no wiara mysli ze po treningu wgl glikogenu nie ma ;p

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •