Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Dieta redukująca

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar DawidMordor
    Dołączył
    05-10-14
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Dieta redukująca

    Witam , potrzebuję pomocy a mianowicie mam 17 lat 181cm wzrostu i ważę 105 kg , i stąd moja prośba do was bo ja jestem całkowicie niedoświadczony polećcie mi coś abym schudł jak najszybciej i pozbył się tak zwanych męskich piersi.Podajcie mi
    ćwiczenia
    dieta
    tabletki jakieś czy coś
    Z góry dzięki za pomoc
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar DawidMordor
    Dołączył
    05-10-14
    Postów
    2
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Dieta , ćwiczenia , tabletki

    Witam mam 17 lat 182 cm wzrostu i ważę jakieś 105 kg możecie mi doradzić jak taką ilość tłuszczu ?
    Staram się ruszać codziennie ale nie zawsze mam czas dziennie chodzę jakieś 3-4 km staram się jeździć na rowerze po 4 km dziennie , ale najgorsze jest to że jem i to chyba nawet z nudów , polecicie jakieś ćwiczenia na zbicie tłuszczu , bo nie ukrywam przeszkadza mi ta waga i chcę ją zmniejszyć ...
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Polaczylem te dwa tematy i nie zakladaj wiecej nowych tylko pisz w tym. Przenosze tez do odpowiedniejszego dzialu

    Najlepiej bedzie jak polaczysz cwiczenia silowe z aerobowymi w dziale Dla zielonych i trening poczytaj tematy podwieszone i sprobuj ulozyc jakis FBW wstaw tu do ewentualnej korekty.
    Diete sprobuj sobie ulozyc na poczatek Bialko 2 g na kg masy ciala Tluszcz 2 g na kg masy ciala Weglowodany 2,5 g na kg masy ciala. W tym temacie masz zrodla http://www.e-gym.pl/showthread.php?3...3adnik%F3w-art
    Tabletek cudownych ktore zastapia powyzszych dwoch rzeczy nie ma. Na rowerze rob sesje po 30-60 minut dziennie ale tak zebys je odczul a nie przejazdzke.
    Przy Twojej wadze zapewne problem z piersiami lezy w lipo i to zejdzie gdy stracisz tluszcz.
    Podejdz do tego cierpliwie a nie na szybko. Jesli zrzucisz wage za szybko nie bedzie to wygladac dobrze.
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •