Poka¿ wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Mój powrót do æwiczeñ - próba odnalezienia utraconej motywacji

  1. #1
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych10000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Do³±czy³
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzyma³ : 453 SOGi w 339 postach

    Domy¶lnie Mój powrót do æwiczeñ - próba odnalezienia utraconej motywacji

    Witam wszystkich,

    dawno mnie tu nie by³o, a widzê, ¿e wiele siê zmieni³o. Postanowi³em za³o¿yæ dziennik, aby znale¼æ ponown± motywacjê do treningów, któr± - szczerze powiedziawszy - utraci³em w wyniku wypadku...
    U mnie wiele "twists & turns" w ¿yciu, ale próbujê powróciæ do æwiczeñ po wypadku samochodowym sprzed 3 miesiêcy w którym dozna³em uszkodzenia lewego barku (uszkodzenie II stopnia wiêzozrostu barkowego). Temat niestety siê ci±gnie jak guma balonowa, jestem w trakcie rehabilitacji rêki i ramienia (laser+krio+æwiczenia od przysz³ego tygodnia).

    Dzisiaj "zmusi³em siê" do pierwszego treningu po ogromnej przerwie:

    Barki+triceps

    Unoszenie sztangielek w opadzie tu³owie 5s 20-15rep
    Unoszenie na boki stoj±c 4s 15rep
    Wyciskanie hantelek siedz±c 4s 20-15rep

    ¦ci±ganie dr±¿ka wyci±gu górnego 3s 15rep
    Prostowanie na siedz±co 3s 15rep
    Pompki na maszynie 2s 20rep

    Ciê¿ary zmniejszone nawet o 70-80%, staram siê nie wskakiwaæ na cie¿ary wiêksze przy regularnych seriach ni¿ 50% z ostatniego czasu. Dmucham na zimne. Zaraz idê zje¶æ serek wiejski z omletem z 2 bia³ek+broku³y.

    Jutro plecy.

    Pozdrawiam,
    D3
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjêæ50000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Do³±czy³
    11-03-09
    Sk±d
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzyma³ : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domy¶lnie

    Oh Mati. :*
    Wrócê na chatê to ciê ogarne.
    Again.
    :*
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #3
    neverending science experiment Moderator #Doping Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjêæ50000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Do³±czy³
    11-03-09
    Sk±d
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzyma³ : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domy¶lnie

    Tak na marginesie moich dwuch znajomych wyleczyli szybko obrêcze barkowe Igf-1
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #4
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych10000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Do³±czy³
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzyma³ : 453 SOGi w 339 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ fallenursus Zobacz post
    Tak na marginesie moich dwuch znajomych wyleczyli szybko obrêcze barkowe Igf-1
    Poczytaj sobie co to jest uszkodzenie II stopnia wiêzozrostu barkowego. To jest naderwanie wiêzade³ barkowych z przemieszczeniem ko¶ci. Mam ograniczon± ruchomo¶æ tego stawu. Zamierzam pój¶æ na rezonans magnetyczny celem obszerniejszego zbadania uszkodzeñ stawu. Niestety ortopeda na którego trafi³em by³ koniowa³em, który nawet na RTG nie chcia³ mnie skierowaæ (ubezpieczenie wykupione prywatnie!), bo "wszystko widaæ go³ym okiem i ma PAN zerwane wiêzad³a".
    Dopiero po moim stanowczym sprzeciwie wypisa³ mi skierowanie na RTG z ³ask± opatruj±c to (nie)stosownym komentarzem. Przed³o¿y³em skargê na niego w placówce prywatnej (nomen omen jeden z najwiêkszych ubezpieczycieli prywatnych w PL). Tak¿e idiotów nie brakuje zarówno w publicznych jak i niepublicznych zak³adach. Zreszt± to jest jedna banda.
    Generalnie muszê znale¼æ jakiego¶ kumatego ortopedê, który jest od medycyny sportowej, aby zastanowiæ siê nad operacj± stawu barkowego, bo d±¿ê do restytucji naturalnej mojego stawu. Dodam na marginesie, ¿e jestem w trakcie walki o odszkodowanie (wypadek nie z mojej winy), trochê to potrwa, ale chcê wys±dziæ kwotê pozwalaj±c± mi na pokrycie kosztów operacji/leczenia etc. Spotkanie z jednym z adwokatów w tej sprawie mam jutro.

    IGF-1 pozostawiê PRO, bo nie jest to zabawka dla amatorów (jak ja), a nie znam nikogo na tyle kumatego, aby móg³by mnie pokierowaæ, wiêc thanks, but no thanks.

    Wsta³em 30 minut temu, na ¶niadanie pójdzie 50g p³atków owsianych na wodzie + 40gr izolatu + 10gr naturalnego mas³a orzechowego + woda filtrowana + kawa z mlekiem. Niestety bez kawy w tych czasach (i wieku) ani rusz :)

    Dzisiaj w ruch pójd± plecy i kaptury + 5-10 minut nisko-intensywnych aerobów. Przede wszystkim kaptury bardzo delikatnie, zobaczymy jak staw reaguje na ten ruch po 3 miesiêcznej przerwie.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #5
    neverending science experiment Moderator #Doping Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjêæ50000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Do³±czy³
    11-03-09
    Sk±d
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzyma³ : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domy¶lnie

    Widzê ¿e motywacji nie potrzybujees bo nadal wszystko wiesz :)
    Nawet kilka osób z tego forum Igf w³a¶nie na uwa¿aj powoli teraz USZKODZENIE WIEZOWZROSTU DRUGIEGO STOPNIA bra³o wiêc zanim napiszesz ze nic sie tu nienzmienilo mam nadziejê ¿e tylko mia³e¶ na mylsi nazwê i layout forum :)
    Dla mnie to mozesz i pó³ roku siê rechabilitowac lub skróciæ to do miesi±ca your choice. Tanio, i nie wcale niebezpiecznie jak my¶lisz wiazadelka ci poskleja. £atwo te¿ dostêpne w pl. Pusiaka powinenies pamiêtaæ btw...
    Takie suple jak kreta, msm powiniene¶ te¿ braæ.
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 21-09-14 o 15:39
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #6
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych10000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Do³±czy³
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzyma³ : 453 SOGi w 339 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ fallenursus Zobacz post
    Widzê ¿e motywacji nie potrzybujees bo nadal wszystko wiesz :)
    Nawet kilka osób z tego forum Igf w³a¶nie na uwa¿aj powoli teraz USZKODZENIE WIEZOWZROSTU DRUGIEGO STOPNIA bra³o wiêc zanim napiszesz ze nic sie tu nienzmienilo mam nadziejê ¿e tylko mia³e¶ na mylsi nazwê i layout forum :)
    Dla mnie to mozesz i pó³ roku siê rechabilitowac lub skróciæ to do miesi±ca your choice. Tanio, i nie wcale niebezpiecznie jak my¶lisz wiazadelka ci poskleja. £atwo te¿ dostêpne w pl. Pusiaka powinenies pamiêtaæ btw...
    Takie suple jak kreta, msm powiniene¶ te¿ braæ.
    Fallen - zakoñczmy na razie temat IGF-1, bo nie jest to droga, któr± chce pod±¿aæ - EOT.
    Ciesze siê, ¿e polecasz innym IGF-1 na uszkodzenia tego typu, ¿yczê im zdrowia. Ja nie mam zamiaru siê bawiæ w polipeptydy i tyle. Nie chodzi tu tylko o kwestie wiêzade³, ale równie¿ o przesuniêcie ko¶ci w barku. Jak ju¿ piszesz do mnie powoli to b³êdów nie pope³niaj w nazwie, bo to ¼le ¶wiadczy o Tobie :)

    3 posi³ek zaraz pójdzie w ruch (pierwszy raz jem tyle posi³ków od 3 miesiêcy); ry¿ basmati+kurczak+sa³atka z warzyw+jaki¶ olej z przypraw± (nie wiem który, bo mam ich trochê nakupowane).
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #7
    neverending science experiment Moderator #Doping Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjêæ50000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Do³±czy³
    11-03-09
    Sk±d
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzyma³ : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domy¶lnie

    Juz raz chcialem zaplacic rachunki opinia innych woec wiesz.

    Zryj krete conajmniej
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #8
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomych10000 punktów do¶wiadczeniaWeteranTagger First Class
    Avatar D3
    Do³±czy³
    28-02-09
    Postów
    3,214
    SOG
    1,281
    Otrzyma³ : 453 SOGi w 339 postach

    Domy¶lnie

    Kreta bêdzie sz³a w przysz³ym miesi±cu.
    Trening delikatny, 50-70% z ciê¿aru mniej. Po takiej przerwie stara³em siê bardziej spinaæ miê¶nie, generalnie po 12-15 powtórzeñ i wiêcej, wolniutko i starannie. Oczywi¶cie zero wymuszonych powtórzeñ czy innych. O dziwo najwiêcej obaw mia³em przy robieniu martwego ci±gu. Postanowi³em zaryzykowaæ i zrobiæ sta³ym ciê¿arem 60kgx10 powtórzeñ wolniutko. Posz³o swobodnie. Mo¿e jest dla mnie jaka¶ nadzieja na powrót na pe³ne obroty za jakie¶ 6 miesiêcy :) Zaraz zapodam bia³ko, a potem twaróg chudy z jakim¶ olejem i serkiem wiejskim.

    Ju¿ czujê DOMS po wczorajszym treningu, fajnie - zawsze lubi³em to uczucie, a zw³aszcza jak siê jest po 3 miesiêcznej przerwie to ju¿ w ogóle :)
    Jutro - OFF, postaram siê 15 minut na rowerku zrobiæ. Do tego jaki¶ serial i gitara.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #9
    neverending science experiment Moderator #Doping Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjêæ50000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Do³±czy³
    11-03-09
    Sk±d
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzyma³ : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domy¶lnie

    Mas³o klarowane olej koko tl zwierzêce jak masz urazy kostne. Oliwy chyba ponad pó³ roku nie kupujê, chyba ¿e kto¶ gdzie¶ poczêstuje
    Prubiwales kiedy¶ odstawiæ produkty mleczne na miejsce ca³ych jajek i wo³owiny? Twoja budowa cia³a zyska na tym
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •