Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 68

Temat: Kre-alkalyn + Mass XXL pierwszy cykl

  1. #1
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar oSiŁeK_sNd
    Dołączył
    04-04-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    684
    SOG
    28
    Otrzymał : 53 SOGi w 30 postach

    Domyślnie Kre-alkalyn + Mass XXL pierwszy cykl

    Witam pożeraczy.Moj staż 1,5 roku z kilkoma krotkimi przerwami.Swoje rozmiary i zdjecia to kiedys tam wrzuce jak bede mial troche czasu zeby sie pomierzyć wiec mnie o to nie pytajcie, w kazdym razie zdecydowalem sie na pierwszy cykl.Czuje ze dopadl mnie okres stagnacji <--- (chyba tak to sie nazywa :mrgreen: ) bo z siłą i wagą stoje w jedym miejscu od okolo 1,5 miesiaca.Wiec jak juz tu czytalem wielokrotnie na to polecana jest kreatynka no i mozna sobie cos tam jeszcze dobrac jako dodatki.Bardziej zalezy mi w tej chwili na sile bo mase to sobie razem z sila wypracuje, zreszta nie brakuje mi masy powiedzmy ze jestem przecietniaczek...chociaz ciagle wydaje mi sie ze jestem "chudy" :mrgreen: .Pytanie brzmi czy ten zestaw Kre-alkalyn + Mass XXL bedzie odpowiedni??? Chodzi tylko o cykl na okres ok.miesiąca mam nadzieje ze rusze z miejsca chociaz odrobine no a ze dluzszego cyklu nie chce robić są tego 2 powody, finanse i ograniczony czas bo wyjezdzam do pracy za granice i ostatni miesiac przed wyjazdem musze zarobic jakies pieniazki hehe zebym mial na wyjazd wiec wnioskuje ze nie bede mial duzo czasu i checi jak wroce po pracy zmeczony.Pytajcie o co chcecie i wypowiadajcie sie bo zakupy bedą robione na dniach i zalezy mi zeby albo ktoś sie zgodził z tym wyborem albo mi go odradził podając lepszy zestaw ale w tych samych granicach cenowych!!!Z gory dzieki za pomoc, bede śledził w miare mozliwosci ten temat

  2. #2
    Ekspert Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar jonasz7
    Dołączył
    12-11-06
    Skąd
    Sopot
    Postów
    2,645
    SOG
    0
    Otrzymał : 10 SOGi w 9 postach

    Domyślnie

    oSiŁeK_sNd, który to ma być cykl na krecie??
    Jak pierwszy to kup se zwykłe mono np: zielonego Vitala w pudrze.
    Do tego musisz se dokupić jeszcze taurynę.
    pzdr.
    Na zawsze H.W.D.P.
    SOG'a daj!!!

  3. #3
    Amator Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczenia
    Avatar kociolcyk
    Dołączył
    25-12-06
    Postów
    461
    SOG
    0
    Otrzymał : 1 SOGa w 1 poście

    Domyślnie

    wywnioskować z tego co pisał mozna ze to jego pierwszy cykl....
    SOG -wyraza wiecej niz 1000 słów
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <- kliknij na niebieski link (reklame) klikaj codzień PROSZE
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] <- polecam forum

  4. #4
    Ekspert Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar jonasz7
    Dołączył
    12-11-06
    Skąd
    Sopot
    Postów
    2,645
    SOG
    0
    Otrzymał : 10 SOGi w 9 postach

    Domyślnie

    O sorry nie do końca przeczytałem :oops:
    W takim razie jak pisałem wyżej.
    pzdr.
    Na zawsze H.W.D.P.
    SOG'a daj!!!

  5. #5
    Moderator #Odżywki i suplementy Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaStworzenie albumu zdjęćWeteranTagger First Class
    Avatar Punisher
    Dołączył
    11-01-07
    Skąd
    Wietnam
    Postów
    5,759
    SOG
    130
    Otrzymał : 1,018 SOGi w 581 postach

    Domyślnie

    Wg mnie cykl dobry, powinno ci cos "ruszyc" :mrgreen: ale tak jak jonasz7 napisal, mozna na mono pojechac
    Napisz jaki kre alkalyn - jakiej firmy i ile (ile massa tez).
    Mówisz, że wyjedziesz za jakiś tam czas, tzn. ze nie bedziesz przez ten okres cwiczyl? To nie dobrze tak po cyklu - moga byc spadki...
    Punisher IS back.

  6. #6
    Bywalec Osiągnięcia:
    WeteranTagger Second Class10000 punktów doświadczenia
    Avatar m@bi
    Dołączył
    22-02-07
    Skąd
    Wrocław
    Wiek
    35
    Postów
    738
    SOG
    42
    Otrzymał : 43 SOGi w 40 postach

    Domyślnie

    jesli to twoj pierwszy cykl to nie bierz kre-alkanu... kup mono np olimpu 300 tabsów cena 53zl + tauryna 30zl i do tego mass xll 3kg 84 zł :) pozro :]
    Tylko naturalne produkty !!!
    koks = gówno
    gówno = twoje ciało

  7. #7
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar oSiŁeK_sNd
    Dołączył
    04-04-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    684
    SOG
    28
    Otrzymał : 53 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    Ok wiec...pierwsza sprawa to taka ze jak tam ktos napisal ze nie dobrze jak przestane cwiczyc po cyklu bo moga byc spadki...wiec sprostuje ze bede sie staral cwiczyc ale pewnie nie bedzie to tak intensywnie jak w czasie bezrobotnym hehe.Tak to pierwszy cykl...jesli chodzi o kre-alkalyn to (chyba) identyczny pokazal w mi w sklepiej paker z za lady, rozmawialem z nim chwile i zrezygnowalem z innych kreatynek bo chodzilo mi zeby nie podejsc wodą i polecił mi to, a co do ilosci k-a i mass-a to napisalem ze chce cykl na około miesiąc wiec to wy mi doradzcie co i ile bo ja sie w ogole ani troche na tym nie znam,chociazby ze wzgledu na to ze nigdy nie bylo mi to potrzebne ale chyba naprawde czas sie wspomóc!

    [ Dodano: 06-04-2007, 23:14 ]
    ............chociaz jak tak sobie mysle to moze i z masą bym troche !BARDZIEJ! ruszyl....waże 85 kg przy wzroscie 180 tylko ze troche samar mi urusl bo jak pracowalem za granicą to zarabialem tyle ze nie moglem sie oprzec tamtejszym kebabom od turasów i sie spaslem troche...bede mial jeszcze jedna prosbe o pomoc w najblizszym czasie ale to w innym dziale i pewnie bede musial wrzucic foto zebyscie rozkminili o co chodzi z tymi moim cyckami :mrgreen:

  8. #8
    Początkujący Osiągnięcia:
    Weteran1000 punktów doświadczenia
    Avatar reman
    Dołączył
    04-12-06
    Skąd
    tu i tam;]
    Postów
    212
    SOG
    7
    Otrzymał : 19 SOGi w 17 postach

    Domyślnie

    Na pierwszy cykl naprawde nie ebdziesz potrzebowal takiej mocnej kreatyny wystarczzy Ci mono Czyli 300g Zielona z Vitalmaxu napewno CIe ruszy a do tego gainerek i ostre treningi i postepy beda napewno.Ja sam jestem teraz po cyklu i jestem zadowolony:)
    pozdro.
    __Gdy Ty sie opierdalasz ktos inny trenuje zeby skopac Ci dupe__

  9. #9
    Moderator #Odżywki i suplementy Ekspert Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaStworzenie albumu zdjęćWeteranTagger First Class
    Avatar Punisher
    Dołączył
    11-01-07
    Skąd
    Wietnam
    Postów
    5,759
    SOG
    130
    Otrzymał : 1,018 SOGi w 581 postach

    Domyślnie

    No to dobrze jak tam będziesz ćwiczył, po prostu to taka regeneracja będzie po cyklu, ale nie zaniedbój..
    MassXXL to mysle ze 3kg ci starczy - dziennie ~180g
    Co do kre-alkalyn to jeżeli bym brał dla siebie to bym wybrał innej firmy[patrz.tańsze]:)
    Nie lepiej kupić Kre-Alkalyn 2500 120kaps. z Olimp'u? Cena taka sama...

    [ Dodano: 06-04-2007, 23:29 ]
    reman nie czytales ze :
    Cytat Napisał oSiŁeK_sNd
    zrezygnowalem z innych kreatynek bo chodzilo mi zeby nie podejsc wodą
    Punisher IS back.

  10. #10
    Bywalec Osiągnięcia:
    Weteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar oSiŁeK_sNd
    Dołączył
    04-04-07
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    36
    Postów
    684
    SOG
    28
    Otrzymał : 53 SOGi w 30 postach

    Domyślnie

    poczekam az sie ktos jeszcze wypowie...Panowie i czytajcie uwaznie bedzie mniej pomyłek :cool:

    [ Dodano: 06-04-2007, 23:41 ]
    a czym sie rozni 1500 od 2500 pewnie jakies wieksze dawki to moze jednak narazie ten 1500?

    [ Dodano: 06-04-2007, 23:44 ]
    aha no i tak jak z moich obliczen wynika to jakby szamał 180 g dziennie to 3 kg wystarczy na okolo 16-17 dni chyba ze to sie bierze tylko w dni treningowe no to styknie na caly miesiac...ale jak codziennie to chyba wiecej?! albo zle policzylem hmm
    Pij mleko, będziesz tryskał daleko :]

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •