CrossFit to sport bardzo wszechstrony, intensywny oraz ciężki. Z racji na charakterystykę treningów, wykonywane są one bardzo często oczywiście w zalezności od nastawienia osoby ćwiczącej.

Jeśli trening ten traktujemy jako zwykłą fomre aktywności 2-3razy w tyg, to bez obaw możemy trenować bez żadnych suplementów.
Jeśłi zaś trenujemy "na poważniej" i jesteśmy już w miarę zaawansowanymi zawodnikami musimy zadbać w szczególności o dobrą regenerację.

Według mnie podstawowym suplementem są Aminikwasy rozgałęzione BCAA. Bardzo często zdarzało mi się że po trenigach byłem bardzo zmęcozny a poranne wstawanie było naprawde duzym problemem, są to ewidentne objawy słabszej regeneracji, którą poprawić możemy zażywajac właśnie BCAA.

Jedą z popularniejszych opcji będzie np:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Drugim suplementem który sprawdzi sięznakomicie w okresie budowania siły bądź w całym czasie treningó będzie Kreatyna. Polecam najprostrzą formę czyli mono, np
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Ta forma kreatyny stwarza nam odpowiednie warunki do wykonywania zarówno treningów typowo balistycnzych jak i HIIT, jedna z jej lepszych cech jest fakt iż nie pompuje tak bardzo mięśni co jest dużym utrudnieniem podczas długich WODów.

Osobiście bardzo cenięsobie guaranę. Ze względu na tryb dnia nie zawsze siły i witalność pozwalajana dobry trening. Guarana ma to do siebie ż enie działa ta ostro jak inne przedtreningówki jak np NAPALM czy MESOMORPH. Guarana daje długotrwały delikatny efekt.
Osobiście polecam Guaranę z Treca której używam na codzień:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Z odżywek warto teżzadbać o dobrej jaości bialko np serwatkowe. Jeśłi dbamy o czystą diete a jesteśmy łasuchami białko idealnie sprawdzi się przy robieiu smacznych FITdeserów, domowych babeczek białkowych, batonów, czy poprostu w chwili kiedy nie mamy czasu na normalny posiłek.