Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Trening+dieta+od¿ywki dla pocz±tkuj±cego!

  1. #1
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany100 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Decol
    Do³±czy³
    22-07-14
    Postów
    5
    SOG
    9
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie Trening+dieta+od¿ywki dla pocz±tkuj±cego!

    Witam!
    W³a¶nie zapisa³em siê na si³owniê i planujê æwiczyæ, nigdy wcze¶niej tego nie robi³em. Jestem kompletnie zielony w sprawach kulturystyki, chcia³bym wiêc aby kto¶ do¶wiadczony u³o¿y³ mi plan treningowy, dietê oraz od¿ywki, które mam spo¿ywaæ. Zdajê sobie sprawê, ¿e nikt nie odwali za mnie ca³ej tej roboty za darmo, dlatego jestem gotów za to zap³aciæ.

    Chcia³bym nabyæ trochê masy (ale nie za du¿o, ¿eby nie wygl±daæ jak typowe ,,karki") i wyrze¼biæ miê¶nie. Mam 23 lata, wa¿ê 66kg, mój wzrost to 178cm. Poza tym biegam ok. godziny dziennie lub co drugi dzieñ (w celu spalenia tkanki t³uszczowej na brzuchu) - nie wiem czy mo¿liwe jest jednoczesne bieganie z treningami na si³owni.

    Tutajjest strona si³owni, na której widaæ dostêpny sprzêt: [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników] , oraz film: http://www.youtube.com/watch?v=QizEW...2ryqUTVnjTfu5g

    Proszê o pomoc i ewentualne oferty za u³o¿enie wszystkich wymienionych rzeczy.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #2
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    "(ale nie za du¿o, ¿eby nie wygl±daæ jak typowe ,,karki")" "wa¿ê 66kg, mój wzrost to 178cm" ...jeszcze dlugi czas Ci to nie grozi.
    Jesli chcesz zaplacic mozesz zglosic sie do Kordiana. Jesli jednak chcesz cos sam zlozyc to poczytaj tematy w treningu np mozesz sprobowac FBW ulozyc na poczatek wrzucic tu do poprawy ewentualnej. Co do odzywiania na poczatek proponuje dac Ci 2 g bialka na kg masy ciala (zwierzecego), tluszczy tez 2 g i wegla 3 g. Tu masz zrodla
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?36535-%AFr%F3d%B3a-micro-i-macro-sk%B3adnik%F3w-art
    Co do biegania mozesz biegac, ale jesli chodzi o spalenie tluszcza z brzucha to robi sie to glownie dieta.

    Suple narazie Ci nie beda potrzebne bo jak ulozysz diete i trening to bedziesz mial dobre efekty. A i diete jak ulozysz sam to tez wstaw najlepiej w kalkulator kalorii typu ilewazy.pl i zrob screena
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •