Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Trening+dieta+odżywki dla początkującego!

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar Decol
    Dołączył
    22-07-14
    Postów
    5
    SOG
    9
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Trening+dieta+odżywki dla początkującego!

    Witam!
    Właśnie zapisałem się na siłownię i planuję ćwiczyć, nigdy wcześniej tego nie robiłem. Jestem kompletnie zielony w sprawach kulturystyki, chciałbym więc aby ktoś doświadczony ułożył mi plan treningowy, dietę oraz odżywki, które mam spożywać. Zdaję sobie sprawę, że nikt nie odwali za mnie całej tej roboty za darmo, dlatego jestem gotów za to zapłacić.

    Chciałbym nabyć trochę masy (ale nie za dużo, żeby nie wyglądać jak typowe ,,karki") i wyrzeźbić mięśnie. Mam 23 lata, ważę 66kg, mój wzrost to 178cm. Poza tym biegam ok. godziny dziennie lub co drugi dzień (w celu spalenia tkanki tłuszczowej na brzuchu) - nie wiem czy możliwe jest jednoczesne bieganie z treningami na siłowni.

    Tutajjest strona siłowni, na której widać dostępny sprzęt: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] , oraz film: http://www.youtube.com/watch?v=QizEW...2ryqUTVnjTfu5g

    Proszę o pomoc i ewentualne oferty za ułożenie wszystkich wymienionych rzeczy.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    "(ale nie za dużo, żeby nie wyglądać jak typowe ,,karki")" "ważę 66kg, mój wzrost to 178cm" ...jeszcze dlugi czas Ci to nie grozi.
    Jesli chcesz zaplacic mozesz zglosic sie do Kordiana. Jesli jednak chcesz cos sam zlozyc to poczytaj tematy w treningu np mozesz sprobowac FBW ulozyc na poczatek wrzucic tu do poprawy ewentualnej. Co do odzywiania na poczatek proponuje dac Ci 2 g bialka na kg masy ciala (zwierzecego), tluszczy tez 2 g i wegla 3 g. Tu masz zrodla
    http://www.e-gym.pl/showthread.php?36535-%AFr%F3d%B3a-micro-i-macro-sk%B3adnik%F3w-art
    Co do biegania mozesz biegac, ale jesli chodzi o spalenie tluszcza z brzucha to robi sie to glownie dieta.

    Suple narazie Ci nie beda potrzebne bo jak ulozysz diete i trening to bedziesz mial dobre efekty. A i diete jak ulozysz sam to tez wstaw najlepiej w kalkulator kalorii typu ilewazy.pl i zrob screena
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •