Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Pomoc przy zestawie supli

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class7 dni zarejestrowany
    Avatar buła1990
    Dołączył
    13-07-14
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Pomoc przy zestawie supli

    Cześć, potrzebuje pomocy przy doborze suplementów. Ćwiczę rok. trzymam dietę, mam szybką przemianę materii. wcześniej brałem kreatynę, Nitrobolon, Assault. Zaczynam masówkę i ponadto wpadło mi trochę kasy więc proszę o pomoc ponieważ w temacie supli nie jestem przodownikiem. Teraz myślę nad zestawem przedtreningówka, pomper, BCAA, białko, węgle i Animal Flex na stawy bo dokucza mi kolano. Kumpel polecił mi firmę Cellucor także na razie jestem zainteresowany takim zestawem z tej firmy: przedtreningówka C4 lub M5 Extreme, pomper NO3 Chrome, BCAA oraz z innej firmy węgle MHP - Up Your Mass lub Arnold Schwarzenegger Series - Iron Mass . Co do białka to proszę Was o podanie względnie najlepszego waszym zdaniem. Proszę o skomentowanie tych wybranych supli i o jak najwięcej opinii i wypowiedzi. Może macie jakieś lepsze propozycje, sugestie. Może coś nie jest aż takie potrzebne. Zdaję się na Was bo ekspertem tak jak pisałem nie jestem. Pozdro ;)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Jak z gotowych przedtreningowek to wez c4. Na pompe agmatyne. Krete jakies mono wez. Bcaa inni niech Ci doradza jakie chociaz ja bym bardziej w leucyne celowal. Wegle w jakim celu? Lepiej cytruline kup. Bialko jakies wpc.
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •