Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: układanie rozpiski

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany100 punktów doświadczenia
    Avatar jarek1994
    Dołączył
    22-06-14
    Postów
    4
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie układanie rozpiski

    Witam wszystkich użytkowników którzy czytają owy temat. Od jakiegoś tygodnia zacząłem trenować w domu rzeźbę tylko jest problem bo nie potrafię zbytnio ułożyć sobie żadnego harmonogramu ćwiczeń. NO i tutaj zwracam się z prośbą do was. Byłby ktoś na tyle miły i ułożył mi jakikolwiek harmonogram? Chodzi mi przede wszystkim o mięśni brzucha, biceps, barki, triceps.

    Mam 20 lat, waga 70kg, wzrost około 178. Trenuję w domu tak że nie mam dostępu to profesjonalnego sprzętu.

    Posiadam:

    -ciężarki: 2x 2,5kg | 2x 1kg | 2x 5kg | 2x 10kg [jestem w trakcie zakupu kolejnych]

    -drążek do podciągania

    -koło do ćwiczeń

    Robię również brzuszki, pompki, unoszenie nóg 2cm nad ziemie. Bardzo bym prosił o ułożenie rozpiski gdyż jak już wspomniałem jestem zielony w tych sprawach :/ Aha jeszcze jedno. Czy lepiej jest ćwiczyć co drugi dzień wszystkie mięśnie np. brzuch, biceps razem? Codziennie wszystkie mięśnie a tylko w niedzielę odpoczynek?? Czy może codziennie inną partię mięśni??

    Czekam na jakąkolwiek rozpiskę. Pozdrawiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator #Foto Gallery Osiągnięcia:
    Trzech znajomychWeteranTagger First Class50000 punktów doświadczeniaOverdrive
    Avatar slim shady
    Dołączył
    12-01-08
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    10,440
    SOG
    507
    Otrzymał : 1,807 SOGi w 1,352 postach

    Domyślnie

    brakuje Ci trochę sprzętu ale przy użyciu hantli i drążka spokojnie przećwiczysz całe ciało, zastosowałbym trening FBW lub jakąś obwodówkę czyli ogólnie trening całego ciała, ćwiczenia tak dobrane żeby angażowały jak najwięcej mięśni. + cardio po 30-40 minut ale przede wszystkim dieta
    Trening, diety, suplementacja, porady, piszcie na maila: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •