Cytat Napisa³ Kisanii Zobacz post
Anula, naturalnie rodzi³am, sn. A piersi± juz nie karmiê, m³ody do¶æ szybko straci³ zainteresowanie moim mlekiem - chude toto i ma³o go by³o niestety. Dojna krowa ze mnie ¿adna xD
My¶lê wiêc,¿e przeciwwskazañ nie ma. A ch³opaki to wiadomo (sory koledzy), wiêkszo¶æ z was uwa¿a,¿e ci±¿a i poród, to piku¶ i mo¿na od razu na pole i¶æ i ziemniaki kopaæ,¿e tak powiem :D
A tak w ogóle Anula, przekopa³am siê przez czê¶æ twojego posta...jeste¶ moj± idolk± :D Kongratsy za to, jak ogarnê³a¶ cia³ko po ci±¿y, jest super,a wiem,¿e to zadanie do ³atwych nie nale¿y. Szacun.
dojna krowa.. :D ja by³am swego czasu ...
dziekuje , dziekuje.. fanów mam wielu ahahaha :D swego czasu gdzies wpuscilam na fb swoje fotki to ogarnac potem wiadomosci nie moglam , najlepsze byly laski ktore chcialy przepis CUD... a tu rozczarowanie bo to tylko pot ³zy i walka ze sama soba ;p
wszystko zaczyna sie w glowie.. teraz treningi mam tak zakodowane w g³owie ze jak nie pocwicze to mam ochote komus przysadzic miedzy zêby ;p

a poród to przeciez bu³ka z mas³em.. ;p ja tam tylko przez 18h sycza³am z bólu, a pozniej wyszlam z zalozenia ze jak to przezylam to juz nic mnie nie ruszy .. i tak o to zaczelam dzwigac ciezarki - bo to za duzymi ciezarami nazwac nie mozna jeszcze ;p
Cytat Napisa³ Pikaczu Zobacz post
nie mam zdania na temat porodów.nie rodzi³em jeszcze%-)
pikacz wszystko przed Tob±.. ;p znajdziemy Ci odpowiedniego partnera nic sie nie boj :D hehehe