Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Powrót do kondycji po ci±¿y

  1. #11
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    3 miesi±ce zarejestrowany5000 punktów do¶wiadczeniaOverdriveTagger First Class
    Avatar FIT-anula
    Do³±czy³
    10-03-14
    Sk±d
    Z piek³a
    Wiek
    35
    Postów
    0
    SOG
    62
    Otrzyma³ : 85 SOGi w 45 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Kisanii Zobacz post
    Anula, naturalnie rodzi³am, sn. A piersi± juz nie karmiê, m³ody do¶æ szybko straci³ zainteresowanie moim mlekiem - chude toto i ma³o go by³o niestety. Dojna krowa ze mnie ¿adna xD
    My¶lê wiêc,¿e przeciwwskazañ nie ma. A ch³opaki to wiadomo (sory koledzy), wiêkszo¶æ z was uwa¿a,¿e ci±¿a i poród, to piku¶ i mo¿na od razu na pole i¶æ i ziemniaki kopaæ,¿e tak powiem :D
    A tak w ogóle Anula, przekopa³am siê przez czê¶æ twojego posta...jeste¶ moj± idolk± :D Kongratsy za to, jak ogarnê³a¶ cia³ko po ci±¿y, jest super,a wiem,¿e to zadanie do ³atwych nie nale¿y. Szacun.
    dojna krowa.. :D ja by³am swego czasu ...
    dziekuje , dziekuje.. fanów mam wielu ahahaha :D swego czasu gdzies wpuscilam na fb swoje fotki to ogarnac potem wiadomosci nie moglam , najlepsze byly laski ktore chcialy przepis CUD... a tu rozczarowanie bo to tylko pot ³zy i walka ze sama soba ;p
    wszystko zaczyna sie w glowie.. teraz treningi mam tak zakodowane w g³owie ze jak nie pocwicze to mam ochote komus przysadzic miedzy zêby ;p

    a poród to przeciez bu³ka z mas³em.. ;p ja tam tylko przez 18h sycza³am z bólu, a pozniej wyszlam z zalozenia ze jak to przezylam to juz nic mnie nie ruszy .. i tak o to zaczelam dzwigac ciezarki - bo to za duzymi ciezarami nazwac nie mozna jeszcze ;p
    Cytat Napisa³ Pikaczu Zobacz post
    nie mam zdania na temat porodów.nie rodzi³em jeszcze%-)
    pikacz wszystko przed Tob±.. ;p znajdziemy Ci odpowiedniego partnera nic sie nie boj :D hehehe
    Niebawem zrozumiesz, ¿e to co dzi¶ wygl±da jak po¶wiêcanie siê,
    oka¿e siê zamiast tego najwspanialsz± inwestycja jak± kiedykolwiek zrobisz.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Kisanii
    Do³±czy³
    21-06-14
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    18h.... U mnie pierwszy trwa³ 5 h, a drugi 1:40 xD Z trzecim bym do szpitala nie zdarzy³a dojechaæ o.O
    Prawda,powrót do kondycji to ciê¿ka praca. Wiem, bo ca³y czas sobie wszystkiego odmawiam i pilnuje dni treningów. Ale zdarzaj± sie takie dni, kiedy podpieram siê nosem po ca³ym dniu z m³odymi,ale dzielnie idê biegaæ... A po bieganiu poziom endorfinek gwa³townie idzie w gore i sa si³y na ogarniêcie jeszcze czegokolwiek.
    Ale jak tak czyta³am u Anuli w po¶cie,to radzicie zeby np biegac rano. A ja zawsze sie po nocach rozbijam w parku :)
    Czy macie jakie¶ propozycje nt æwiczeñ, ktore bym mog³a w domu wykonywaæ jak nie bede mog³a pój¶æ na si³ownie (zdarza sie czasami,¿e nie mam z kim ch³opaków zostawic.
    Sprzetu poki co do æwiczeñ mam tyle co nic - hantelki 1 kg, obci±¿niki na nogi po 0,5 kg, dr±¿ek do podci±gania, skakanka, rowerek stacjonarny. Sprzêtu sie dokupi, ale to z czasem,bo nie mam gdzie tego stawiaæ o.O
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Kisanii
    Do³±czy³
    21-06-14
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ Pikaczu Zobacz post
    no to jak jest rowerek to jeste¶my w domu%-)wystartujesz w peletonie.z rana ponad godzine srednim tempem.dopiero potem szama uboga w cukry. i wieczorem przed snem srednie tempo do 2 godzin.i spaæ%-)
    Znaczy siê moj dzieñ musi siê zaczynaæ godzinê przed tym jak synki wstan± i dwie godziny po tym jak zasn± xD OMG, moze byæ cie¿ko ;D I tak po wieczornym wy¶cigu bez szamy? Pikaczu, ty mi co¶ tutaj... :)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    3 miesi±ce zarejestrowany5000 punktów do¶wiadczeniaOverdriveTagger First Class
    Avatar FIT-anula
    Do³±czy³
    10-03-14
    Sk±d
    Z piek³a
    Wiek
    35
    Postów
    0
    SOG
    62
    Otrzyma³ : 85 SOGi w 45 postach

    Domy¶lnie

    ja juz koksem jestem :) takze nie martw sie szybko Ci to pojdzie :P
    Niebawem zrozumiesz, ¿e to co dzi¶ wygl±da jak po¶wiêcanie siê,
    oka¿e siê zamiast tego najwspanialsz± inwestycja jak± kiedykolwiek zrobisz.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #15
    Moderator Amator Osi±gniêcia:
    Tagger First Class1000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Kordian Skibiñski
    Do³±czy³
    18-04-14
    Sk±d
    Czêstochowa
    Postów
    409
    SOG
    9
    Otrzyma³ : 62 SOGi w 35 postach

    Domy¶lnie

    zrób komkpleksowe badania , ile czasu minê³o od po³ogu ?? by³± cesarka czy naturalnie ? bez komplikacji ? karmisz piersi± czy dziecko na sztucznym pokarmie jest ?
    te badania zrób mimo wszystko , stawiam w ciemno ze anemia pewniej est albo ¿elazo blisko dolnej granicy bo to prawie standard po ci±zy i w trakcie
    Chêtnie ci pomogê tylko odpisz mi na moje pytania
    Treningi personalne na terenie Czêstochowy , KONSULTACJE ONLINE - uk³adanie diety , treningów , porady w sprawie suplementacji tel 508 323 682 , trener.kordian@gmail.com , https://www.facebook.com/Trener.Personalny.Kordian
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #16
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar dahoo9
    Do³±czy³
    26-01-18
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Cze¶æ dziewczyny. Ostatnio spotka³o mnie co¶ bardzo dziwnego... Jestem ju¿ od jakiego¶ czasu w ci±¿y, a w³a¶nie dosta³am miesi±czki... Czy Waszym zdaniem takie co¶ jest w ogóle mo¿liwe? W ró¿nych miejscach w necie znalaz³am informacje, ¿e jest to mo¿liwe, np. tu [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników] Ale chcia³abym poznaæ jeszcze Wasze zdanie w tym obszarze tematycznym... Oczywi¶cie bêdê z tym tak czy owak sz³a do lekarza, ale mo¿e by³yby¶cie w stanie mi co¶ na ten temat poradziæ?
    Je¶li chce siê byæ szczê¶liwym, nie wolno gmeraæ w pamiêci.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #17
    Sezonowiec Osi±gniêcia:
    3 miesi±ce zarejestrowany250 punktów do¶wiadczenia
    Avatar xelka
    Do³±czy³
    15-03-18
    Sk±d
    Opole
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 0 SOGi w 0 postach

    Domy¶lnie

    Te¿ s³ysza³am o takiej sytuacji i wszystko by³o w porz±dku. Ale trzeba odwiedziæ lekarza, aby siê upewniæ :)
    Wszystko piêknie fajnie
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •