Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Powrót do kondycji po ciąży

  1. #11
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany5000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First Class
    Avatar FIT-anula
    Dołączył
    10-03-14
    Skąd
    Z piekła
    Wiek
    35
    Postów
    0
    SOG
    62
    Otrzymał : 85 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kisanii Zobacz post
    Anula, naturalnie rodziłam, sn. A piersią juz nie karmię, młody dość szybko stracił zainteresowanie moim mlekiem - chude toto i mało go było niestety. Dojna krowa ze mnie żadna xD
    Myślę więc,że przeciwwskazań nie ma. A chłopaki to wiadomo (sory koledzy), większość z was uważa,że ciąża i poród, to pikuś i można od razu na pole iść i ziemniaki kopać,że tak powiem :D
    A tak w ogóle Anula, przekopałam się przez część twojego posta...jesteś moją idolką :D Kongratsy za to, jak ogarnęłaś ciałko po ciąży, jest super,a wiem,że to zadanie do łatwych nie należy. Szacun.
    dojna krowa.. :D ja byłam swego czasu ...
    dziekuje , dziekuje.. fanów mam wielu ahahaha :D swego czasu gdzies wpuscilam na fb swoje fotki to ogarnac potem wiadomosci nie moglam , najlepsze byly laski ktore chcialy przepis CUD... a tu rozczarowanie bo to tylko pot łzy i walka ze sama soba ;p
    wszystko zaczyna sie w glowie.. teraz treningi mam tak zakodowane w głowie ze jak nie pocwicze to mam ochote komus przysadzic miedzy zęby ;p

    a poród to przeciez bułka z masłem.. ;p ja tam tylko przez 18h syczałam z bólu, a pozniej wyszlam z zalozenia ze jak to przezylam to juz nic mnie nie ruszy .. i tak o to zaczelam dzwigac ciezarki - bo to za duzymi ciezarami nazwac nie mozna jeszcze ;p
    Cytat Napisał Pikaczu Zobacz post
    nie mam zdania na temat porodów.nie rodziłem jeszcze%-)
    pikacz wszystko przed Tobą.. ;p znajdziemy Ci odpowiedniego partnera nic sie nie boj :D hehehe
    Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się,
    okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycja jaką kiedykolwiek zrobisz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #12
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Kisanii
    Dołączył
    21-06-14
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    18h.... U mnie pierwszy trwał 5 h, a drugi 1:40 xD Z trzecim bym do szpitala nie zdarzyła dojechać o.O
    Prawda,powrót do kondycji to ciężka praca. Wiem, bo cały czas sobie wszystkiego odmawiam i pilnuje dni treningów. Ale zdarzają sie takie dni, kiedy podpieram się nosem po całym dniu z młodymi,ale dzielnie idę biegać... A po bieganiu poziom endorfinek gwałtownie idzie w gore i sa siły na ogarnięcie jeszcze czegokolwiek.
    Ale jak tak czytałam u Anuli w poście,to radzicie zeby np biegac rano. A ja zawsze sie po nocach rozbijam w parku :)
    Czy macie jakieś propozycje nt ćwiczeń, ktore bym mogła w domu wykonywać jak nie bede mogła pójść na siłownie (zdarza sie czasami,że nie mam z kim chłopaków zostawic.
    Sprzetu poki co do ćwiczeń mam tyle co nic - hantelki 1 kg, obciążniki na nogi po 0,5 kg, drążek do podciągania, skakanka, rowerek stacjonarny. Sprzętu sie dokupi, ale to z czasem,bo nie mam gdzie tego stawiać o.O
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #13
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Kisanii
    Dołączył
    21-06-14
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pikaczu Zobacz post
    no to jak jest rowerek to jesteśmy w domu%-)wystartujesz w peletonie.z rana ponad godzine srednim tempem.dopiero potem szama uboga w cukry. i wieczorem przed snem srednie tempo do 2 godzin.i spać%-)
    Znaczy się moj dzień musi się zaczynać godzinę przed tym jak synki wstaną i dwie godziny po tym jak zasną xD OMG, moze być cieżko ;D I tak po wieczornym wyścigu bez szamy? Pikaczu, ty mi coś tutaj... :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #14
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany5000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First Class
    Avatar FIT-anula
    Dołączył
    10-03-14
    Skąd
    Z piekła
    Wiek
    35
    Postów
    0
    SOG
    62
    Otrzymał : 85 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    ja juz koksem jestem :) takze nie martw sie szybko Ci to pojdzie :P
    Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się,
    okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycja jaką kiedykolwiek zrobisz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #15
    Moderator Amator Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar Kordian Skibiński
    Dołączył
    18-04-14
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    409
    SOG
    9
    Otrzymał : 62 SOGi w 35 postach

    Domyślnie

    zrób komkpleksowe badania , ile czasu minęło od połogu ?? byłą cesarka czy naturalnie ? bez komplikacji ? karmisz piersią czy dziecko na sztucznym pokarmie jest ?
    te badania zrób mimo wszystko , stawiam w ciemno ze anemia pewniej est albo żelazo blisko dolnej granicy bo to prawie standard po ciązy i w trakcie
    Chętnie ci pomogę tylko odpisz mi na moje pytania
    Treningi personalne na terenie Częstochowy , KONSULTACJE ONLINE - układanie diety , treningów , porady w sprawie suplementacji tel 508 323 682 , trener.kordian@gmail.com , https://www.facebook.com/Trener.Personalny.Kordian
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #16
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    7 dni zarejestrowany
    Avatar dahoo9
    Dołączył
    25-01-18
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cześć dziewczyny. Ostatnio spotkało mnie coś bardzo dziwnego... Jestem już od jakiegoś czasu w ciąży, a właśnie dostałam miesiączki... Czy Waszym zdaniem takie coś jest w ogóle możliwe? W różnych miejscach w necie znalazłam informacje, że jest to możliwe, np. tu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] Ale chciałabym poznać jeszcze Wasze zdanie w tym obszarze tematycznym... Oczywiście będę z tym tak czy owak szła do lekarza, ale może byłybyście w stanie mi coś na ten temat poradzić?
    Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #17
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany250 punktów doświadczenia
    Avatar xelka
    Dołączył
    15-03-18
    Skąd
    Opole
    Postów
    5
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Też słyszałam o takiej sytuacji i wszystko było w porządku. Ale trzeba odwiedzić lekarza, aby się upewnić :)
    Wszystko pięknie fajnie
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •