Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Temat: Powrót do kondycji po ciąży

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany5000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First Class
    Avatar FIT-anula
    Dołączył
    10-03-14
    Skąd
    Z piekła
    Wiek
    36
    Postów
    0
    SOG
    62
    Otrzymał : 85 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    zalezy jaka twarz ;p


    tak ja tez po ciazy jestem ale to nic nie zmienia.. no moze to ze gdybym od razupo urodzeniu zaczela szlo by łatwiej :)

    koledzy Cie wysylaja na silownie ale ja jeszcze zapytam..
    mialas lezaca ciaze wiec były problemy... nie wiem jak rodzilas .. czy sn czy cc bo po cc to bym sie konsultowala z lekarzem czy mozesz juz chodzic na silownie i dzwigac ciezary...
    a przy diecie to kolejne pytanie karmisz piersia czy nie? ;)
    Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się,
    okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycja jaką kiedykolwiek zrobisz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. Użytkownik FIT-anula otrzymał za ten post SOGi od użytownika(-ów):

    fallenursus (22-06-14)

  3. #2
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Kisanii
    Dołączył
    21-06-14
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Anula, naturalnie rodziłam, sn. A piersią juz nie karmię, młody dość szybko stracił zainteresowanie moim mlekiem - chude toto i mało go było niestety. Dojna krowa ze mnie żadna xD
    Myślę więc,że przeciwwskazań nie ma. A chłopaki to wiadomo (sory koledzy), większość z was uważa,że ciąża i poród, to pikuś i można od razu na pole iść i ziemniaki kopać,że tak powiem :D
    A tak w ogóle Anula, przekopałam się przez część twojego posta...jesteś moją idolką :D Kongratsy za to, jak ogarnęłaś ciałko po ciąży, jest super,a wiem,że to zadanie do łatwych nie należy. Szacun.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany5000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First Class
    Avatar FIT-anula
    Dołączył
    10-03-14
    Skąd
    Z piekła
    Wiek
    36
    Postów
    0
    SOG
    62
    Otrzymał : 85 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kisanii Zobacz post
    Anula, naturalnie rodziłam, sn. A piersią juz nie karmię, młody dość szybko stracił zainteresowanie moim mlekiem - chude toto i mało go było niestety. Dojna krowa ze mnie żadna xD
    Myślę więc,że przeciwwskazań nie ma. A chłopaki to wiadomo (sory koledzy), większość z was uważa,że ciąża i poród, to pikuś i można od razu na pole iść i ziemniaki kopać,że tak powiem :D
    A tak w ogóle Anula, przekopałam się przez część twojego posta...jesteś moją idolką :D Kongratsy za to, jak ogarnęłaś ciałko po ciąży, jest super,a wiem,że to zadanie do łatwych nie należy. Szacun.
    dojna krowa.. :D ja byłam swego czasu ...
    dziekuje , dziekuje.. fanów mam wielu ahahaha :D swego czasu gdzies wpuscilam na fb swoje fotki to ogarnac potem wiadomosci nie moglam , najlepsze byly laski ktore chcialy przepis CUD... a tu rozczarowanie bo to tylko pot łzy i walka ze sama soba ;p
    wszystko zaczyna sie w glowie.. teraz treningi mam tak zakodowane w głowie ze jak nie pocwicze to mam ochote komus przysadzic miedzy zęby ;p

    a poród to przeciez bułka z masłem.. ;p ja tam tylko przez 18h syczałam z bólu, a pozniej wyszlam z zalozenia ze jak to przezylam to juz nic mnie nie ruszy .. i tak o to zaczelam dzwigac ciezarki - bo to za duzymi ciezarami nazwac nie mozna jeszcze ;p
    Cytat Napisał Pikaczu Zobacz post
    nie mam zdania na temat porodów.nie rodziłem jeszcze%-)
    pikacz wszystko przed Tobą.. ;p znajdziemy Ci odpowiedniego partnera nic sie nie boj :D hehehe
    Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się,
    okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycja jaką kiedykolwiek zrobisz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Kisanii
    Dołączył
    21-06-14
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    18h.... U mnie pierwszy trwał 5 h, a drugi 1:40 xD Z trzecim bym do szpitala nie zdarzyła dojechać o.O
    Prawda,powrót do kondycji to ciężka praca. Wiem, bo cały czas sobie wszystkiego odmawiam i pilnuje dni treningów. Ale zdarzają sie takie dni, kiedy podpieram się nosem po całym dniu z młodymi,ale dzielnie idę biegać... A po bieganiu poziom endorfinek gwałtownie idzie w gore i sa siły na ogarnięcie jeszcze czegokolwiek.
    Ale jak tak czytałam u Anuli w poście,to radzicie zeby np biegac rano. A ja zawsze sie po nocach rozbijam w parku :)
    Czy macie jakieś propozycje nt ćwiczeń, ktore bym mogła w domu wykonywać jak nie bede mogła pójść na siłownie (zdarza sie czasami,że nie mam z kim chłopaków zostawic.
    Sprzetu poki co do ćwiczeń mam tyle co nic - hantelki 1 kg, obciążniki na nogi po 0,5 kg, drążek do podciągania, skakanka, rowerek stacjonarny. Sprzętu sie dokupi, ale to z czasem,bo nie mam gdzie tego stawiać o.O
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #5
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Kisanii
    Dołączył
    21-06-14
    Postów
    7
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pikaczu Zobacz post
    no to jak jest rowerek to jesteśmy w domu%-)wystartujesz w peletonie.z rana ponad godzine srednim tempem.dopiero potem szama uboga w cukry. i wieczorem przed snem srednie tempo do 2 godzin.i spać%-)
    Znaczy się moj dzień musi się zaczynać godzinę przed tym jak synki wstaną i dwie godziny po tym jak zasną xD OMG, moze być cieżko ;D I tak po wieczornym wyścigu bez szamy? Pikaczu, ty mi coś tutaj... :)
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •