Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Powrt do kondycji po ciy

Sezonowiec Osignicia:
    3 miesice zarejestrowany5000 punktw dowiadczeniaOverdriveTagger First Class
    Doczy
    10-03-14
    Skd
    Z pieka
    Postw
    0
    SOG
    62
    Otrzyma : 85 SOGi w 45 postach

Domylnie

Cytat Napisa Kisanii Zobacz post
    Anula, naturalnie rodziam, sn. A piersi juz nie karmi, mody do szybko straci zainteresowanie moim mlekiem - chude toto i mao go byo niestety. Dojna krowa ze mnie adna xD
    Myl wic,e przeciwwskaza nie ma. A chopaki to wiadomo (sory koledzy), wikszo z was uwaa,e cia i pord, to piku i mona od razu na pole i i ziemniaki kopa,e tak powiem :D
    A tak w ogle Anula, przekopaam si przez cz twojego posta...jeste moj idolk :D Kongratsy za to, jak ogarna ciako po ciy, jest super,a wiem,e to zadanie do atwych nie naley. Szacun.
    dojna krowa.. :D ja byam swego czasu ...
    dziekuje , dziekuje.. fanw mam wielu ahahaha :D swego czasu gdzies wpuscilam na fb swoje fotki to ogarnac potem wiadomosci nie moglam , najlepsze byly laski ktore chcialy przepis CUD... a tu rozczarowanie bo to tylko pot zy i walka ze sama soba ;p
    wszystko zaczyna sie w glowie.. teraz treningi mam tak zakodowane w gowie ze jak nie pocwicze to mam ochote komus przysadzic miedzy zby ;p

a pord to przeciez buka z masem.. ;p ja tam tylko przez 18h syczaam z blu, a pozniej wyszlam z zalozenia ze jak to przezylam to juz nic mnie nie ruszy .. i tak o to zaczelam dzwigac ciezarki - bo to za duzymi ciezarami nazwac nie mozna jeszcze ;p
    Cytat Napisa Pikaczu Zobacz post
    nie mam zdania na temat porodw.nie rodziem jeszcze%-)
    pikacz wszystko przed Tob.. ;p znajdziemy Ci odpowiedniego partnera nic sie nie boj :D hehehe
    Niebawem zrozumiesz, e to co dzi wyglda jak powicanie si,
    okae si zamiast tego najwspanialsz inwestycja jak kiedykolwiek zrobisz.
    Odpowied z Cytatem Odpowied z Cytatem Podziel si na Facebook

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class
    Doczy
    21-06-14
    Postw
    7
    SOG
    0
    Otrzyma : 0 SOGi w 0 postach

Domylnie

18h.... U mnie pierwszy trwa 5 h, a drugi 1:40 xD Z trzecim bym do szpitala nie zdarzya dojecha o.O
    Prawda,powrt do kondycji to cika praca. Wiem, bo cay czas sobie wszystkiego odmawiam i pilnuje dni treningw. Ale zdarzaj sie takie dni, kiedy podpieram si nosem po caym dniu z modymi,ale dzielnie id biega... A po bieganiu poziom endorfinek gwatownie idzie w gore i sa siy na ogarnicie jeszcze czegokolwiek.
    Ale jak tak czytaam u Anuli w pocie,to radzicie zeby np biegac rano. A ja zawsze sie po nocach rozbijam w parku :)
    Czy macie jakie propozycje nt wicze, ktore bym moga w domu wykonywa jak nie bede moga pj na siownie (zdarza sie czasami,e nie mam z kim chopakw zostawic.
    Sprzetu poki co do wicze mam tyle co nic - hantelki 1 kg, obciniki na nogi po 0,5 kg, drek do podcigania, skakanka, rowerek stacjonarny. Sprztu sie dokupi, ale to z czasem,bo nie mam gdzie tego stawia o.O

Sezonowiec Osignicia:
    Tagger Second Class
    Doczy
    21-06-14
    Postw
    7
    SOG
    0

Domylnie

Cytat Napisa Pikaczu Zobacz post
    no to jak jest rowerek to jestemy w domu%-)wystartujesz w peletonie.z rana ponad godzine srednim tempem.dopiero potem szama uboga w cukry. i wieczorem przed snem srednie tempo do 2 godzin.i spa%-)
    Znaczy si moj dzie musi si zaczyna godzin przed tym jak synki wstan i dwie godziny po tym jak zasn xD OMG, moze by cieko ;D I tak po wieczornym wycigu bez szamy? Pikaczu, ty mi co tutaj... :)

Sezonowiec Osignicia:
    3 miesice zarejestrowany5000 punktw dowiadczeniaOverdriveTagger First Class
    Doczy
    10-03-14
    Skd
    Z pieka
    Postw
    0
    SOG
    62
    Otrzyma : 85 SOGi w 45 postach

Domylnie

ja juz koksem jestem :) takze nie martw sie szybko Ci to pojdzie :P
    Niebawem zrozumiesz, e to co dzi wyglda jak powicanie si,
    okae si zamiast tego najwspanialsz inwestycja jak kiedykolwiek zrobisz.

Moderator Amator Osignicia:
    Tagger First Class1000 punktw dowiadczenia1 rok zarejestrowany
    Doczy
    18-04-14
    Skd
    Czstochowa
    Postw
    409
    SOG
    9
    Otrzyma : 62 SOGi w 35 postach

Domylnie

zrb komkpleksowe badania , ile czasu mino od poogu ?? by cesarka czy naturalnie ? bez komplikacji ? karmisz piersi czy dziecko na sztucznym pokarmie jest ?
    te badania zrb mimo wszystko , stawiam w ciemno ze anemia pewniej est albo elazo blisko dolnej granicy bo to prawie standard po cizy i w trakcie
    Chtnie ci pomog tylko odpisz mi na moje pytania
    Treningi personalne na terenie Czstochowy , KONSULTACJE ONLINE - ukadanie diety , treningw , porady w sprawie suplementacji tel 508 323 682 , trener.kordian@gmail.com , https://www.facebook.com/Trener.Personalny.Kordian

Sezonowiec Osignicia:
    7 dni zarejestrowany
    Doczy
    25-01-18
    Postw
    5
    SOG
    0

Domylnie

Cze dziewczyny. Ostatnio spotkao mnie co bardzo dziwnego... Jestem ju od jakiego czasu w ciy, a wanie dostaam miesiczki... Czy Waszym zdaniem takie co jest w ogle moliwe? W rnych miejscach w necie znalazam informacje, e jest to moliwe, np. tu [link widoczny dla zalogowanych Uytkownikw] Ale chciaabym pozna jeszcze Wasze zdanie w tym obszarze tematycznym... Oczywicie bd z tym tak czy owak sza do lekarza, ale moe byybycie w stanie mi co na ten temat poradzi?
    Jeli chce si by szczliwym, nie wolno gmera w pamici.

Sezonowiec Osignicia:
    3 miesice zarejestrowany250 punktw dowiadczenia
    Doczy
    15-03-18
    Skd
    Opole
    Postw
    5
    SOG
    0

Domylnie

Te syszaam o takiej sytuacji i wszystko byo w porzdku. Ale trzeba odwiedzi lekarza, aby si upewni :)
    Wszystko piknie fajnie

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •