Strona 1 z 19 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 183

Temat: Pomocy-suplementacja+dieta+ćwiczenia

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie Pomocy-suplementacja+dieta+ćwiczenia

    Witam serdecznie,
    Potrzebuję pomocy kogoś doświadczonego. Otóż..:
    Październik 2013:
    wzrost: 168cm
    Waga : 54-56kg
    sport: bieg, rower, tenis
    Aktualnie:
    Waga: 69kg
    Sport : ZERO !!!

    Jak widać od października przytylam i to sporo mimo ,że 3małam radykalną diete zaleconą przez lekarza ( zero tłuszczu , chleba , sama zielenina i gotowane ) . Przytyłam ze względu na leki , nie mogłam również uprawiać sportu ( chociaż mimo ostrzeżeń lekarza biegałam co spowodowało kilka kontuzji - leki osłabiały koście , wiązadła itd) .

    Tydzień temu skończyłam kurację i wreszcie mogę zrobić coś ze sobą chociaż lekarka powiedziała mi ,że waga tak hop siup mi nie spadnie .
    Jest juz lato praktycznie a ja jestem zrozpaczona i płakać mi się chce
    ponieważ nigdy taka gruba nie byłam .
    Mąż mnie akcptuje i wszyscy wokoło mówią mi ,że w zyciu by nie powiedzieli ,że tyle ważę ale ja źle sie czuje z takim wygladem i chcialabym jak najszybciej schudnąć bo zaraz depresji dostanę i tak wstydze się wychodzić na ulicę . Jeszcze przed kuracja byłam towarzyska i wszedzie bylo mnie pełno a teraz najzwyczajniej w świecie wstyd mi gdziekolwiek iść :(.

    Czytałam o różnych spalaczach tłuszczu , ale w sumie nie wiem jaki jest obecnie najsilniejszy spalacz na rynku . Chcialabym po prostu sie wspomóc .

    Aktulnie mimo ,że skonczylam kuarcję planuję cwiczyc 3 razy w tygodniu - bieganie plus 1 albo 2 razy w tyg rower albo cwiczenia silowe .
    Akurat mam sporo czasu wolnego ponieważ możecie sie smiac ze mnie ale wpadlam w taka paranoje ze zwolnilam sie z pracy gdyz wstydzilam sie wychodzić :( . Dla Was może byc to smieszne ale dla mnie nie jest . To jest juz tragedia :(

    Błagam o pomoc :(
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Pierwsze to zrób badania tarczycy bo ta niby dieta mogła ci ja nieźle spierfolic. Potem się pomysłu co tobie potrzeba.
    Ps napisz jakie leki bralas.
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 15-05-14 o 20:38
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    O jeny ... napisałam posta wcześniej a jednak nie przeszedł :O

    Pikaczu - musiałam 3mać taka diete gdyż leki wpływały na morfologie i biochemie a poza tym jak sie okazało przy okazji jestem bezglutenowcem. Gdybym nie 3mała diety skutki uboczne przyjmowanych leków byłyby o wiele większe i musiałabym przerwać kuracje . A poza tym nawet jakbym chciała czasem opier****ć schabowego (pare razy próbowałam) to potem miałabym 2 dni z głowy przebywając w kibelku więc tak czy owak byłam zmuszona do 3mania diety.

    Fallenursus - w połowie (nawet w ponad połowie juz nie pamietam dokladnie ) kuracji robiłam TSH i cos tam jeszcze na tarczyce (musialabym wygrzebać wyniki ) i miałam w porządku . Ogólnie jestem podatna na tycie i prawie przez całe życie musialam pilnować diety i sportu aby utrzymać wagę . Moja dieta niewiele sie różniła od tej której mam teraz . tj. unikalam potraw smażonych , tłustych ( wieprzowiny z przekonań nie jem ) , fast foodów , jadlam duzo nabiału , chleb pełnoziarnisty , warzywa , owoce itp. Ogolnie odzywialam sie zdrowo (tak mi sie wydaje ) .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Jeszcze raz powolutku.
    Badania tarczycy z teraz
    Nazwy leków które bralas.
    Zero tłuszczu= zjebany system hormonalny. Więc oprócz tarczycy zeobilbym cały panel.
    Lekarz to jakiś kretyn
    Bez powyższych nie wchodzę w to.
    Masz regularnie okres?
    Ps. Dużo nabiału = dużo cukrów prostych.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Po pierwsze spokojnie nie ma co panikowac waga az tak bardzo Ci nie urosla najwazniejsze to zrob jak Fallenursus Ci pisal. Do wakacji do poprzedniej wagi juz wrocic nie zdarzysz ale troche balastu zrzucisz.
    Szczerze watpie zeby to byla jedyna mozliwa dieta ale najpierw musisz cos wiecej napisac zeby bylo pewne.
    Z kupnem spalacza sie wtrzymaj na poczatek na samej diecie bedzie waga szla ladnie a spalacz sobie pozniej jakis zalaczysz
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #6
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Lek - Izotek .
    Tutaj z tłuszczami źle się wyraziłam, jak już uzywałam to oliwe z oliwek ale zwierzęcego w ogóle.
    Okres mam jak najbardziej regularny.
    Nabiał zawiera aż tak dużo cukru ? nie wiedziałam . Jadłam i jem nabiał typu serek wiejski light , jogurt naturalny bez cukru , jaja . Nie jem serków typu Danio czy jogurtów owocowych bo wiedzialam ze one zawierają duzo cukru ale zeby jogurt naturalny mial duzo cukru ?

    Tutaj jeszcze wspomnę,że kiedyś jak byłam na studiach dośc specyficznych i miałam szkolenie wojskowe to tak mi natłukli w łeb żem za gruba ( wazylam 56 kg wiec nadwagi nie mialam ) ,że zaczelam sie odchudzać i to dość niemądrze . Byłam na diecie Dukana i załatwilam sobie Cleanbuterol (nie wiem czy dobrze napisalam) . Jesli chodzi o diete to fakt faktem szybko zeszlam z wagi plus obowiazkowe zajecia fizyczne 3 razy w tyg (do 45kg) ale te tabsy sobie odposcilam ,moze i mi tez pomogly ale mialam taka delirke ze na zajeciach nie potrafilam utrzymac dlugopisu w palcach i czulam jakby mi wszytsko w srodku latało .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #7
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    O leku napisałam post wyżej .
    Lekarka mi pow ,że moge od nich przytyć albo schudnąc . Tylko ,że mam pecha i jak zawsze jak ktos ma przytyc to ja muszę ( choc i tak nie mam zle , znajoma brala podobny lek i przytyla ponad 20 kg ) . Ogolnie tez mialam skoki wagi dziwne . Wczesniej waga wahała się miedzy 69kg a nawet 74kg z tym,że pod koniec juz kuracji mialam zmniejszona dawke leków i waga sie utrzymuje , ciesze sie ze nie rosnie .

    Mam 26 lat a fot aktualnie nie mam , odkąd przytylam to nie robię ale w sumie mogę jakieś walnąć tylko na pewno na poł gołe a w ubraniu :P

    P.S. w moim przypadku czas ma znaczenie :P pracowalam w firmie gdzie caly rok jest ruch a malo pracowników . Wiesz... jak sie wstaje o 6 rano , z pracy wraca przy dobrych wiatrach o 19 to juz nie ma sił na jakikolwiek sport a na pewno nie tak czesto jakby sie chcialo ( no chyba ze ćwiczenia z mężem ale to co innego ^^)
    Ostatnio edytowane przez zrozpaczona ; 15-05-14 o 21:23
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #8
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Izotek jest dość toxyczny Imho są lepsze leki na tradzik id tego tak często u was stosowanego leku.
    Anywho...
    Zrób próby watrobowe też np. Może dlatego nie kazał ci jest tłuszczy zw ten konowal choć z tym nie ma najmniejszego problemu żebyś je jadła w dobrych ilościach,są tak samo potrzebne jak każde inne :)
    Co do gospodarki hormonalnej nadal uważam że powinnaś zrobić badania czyt. Post piki.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #9
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Pikaczu - hehe zjadło mi "nie" miało byc na pewno nie pól nagie jak tutaj laski wrzucają :P a w ubraniu :P

    U mnie Izotek nie był na typowe syfy . Po prostu jestem wrażliwa na zmiane wody .J Jak zmieniam miasto gdzie woda w kranie jest inna od razu wyskakiwaly mi syfy ,a przez ostatnie 3 lata czesto zmienialam: Warszawa - Wrocław - Gdańsk- Białystok . Wysypka znikała po 3 dniach a powstaly tzw zaskórniki , takie grudki pod skórą . Chodzilam na przeróżne zabiegi kosmetyczne na ktore wydalam majątek , bralam antybiotyki inne cuda wianki az lekarka mi zaproponowala Izotek jako ostatni ratunek chociaż na te moje grudki to tego nie stosuje sie a przy ostrym trądziku . Pomoglo i to jak :D
    Ostatnio edytowane przez zrozpaczona ; 15-05-14 o 22:15
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #10
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Morfologie ,biochemie robilam co miesiac w trakcie kuracji przed kazda wizytą i nast receptą musialam robic wyniki . Próby wątrobowe tak co 2 opakowanie . Po skonczonej kuracji zrobilam wszytsko i wyszlo dobrze . Tylko fotostaza alkaliczna byla ponizej normy .
    Norma 20-70 U/I
    przed Izotekiem i tak mialam ciut za niską - 16 jedn.
    W trakcie kuracji wahania - 8-12 jedn.
    po kuracji wyszło - 11 jedn.

    Ale mówicie,że morfologie i próby też mam zrobić mimo ,że tydzień temu robiłam i było ok ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •