Strona 5 z 19 PierwszyPierwszy ... 3456715 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 183

Temat: Pomocy-suplementacja+dieta+ćwiczenia

  1. #41
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał N3ver_quit Zobacz post
    Jestem kobieta i cie pouczać nie będę że spalacz to zło bo sama tego sporo teraz jem i wiem że nich.. to nie pomaga hahaha mimo że co do grama mam ułożoną dietkę i dużą aktywnośc fizyczną, tylko dlatego bym tobie powiedziała że nie warto bo musisz zaczać od podstaw..dietka twoja wygląda okropnie..Nabiału tyle że za głowe się złapałam... Więc dalej będe się trzymac swojej wersji, skoro tak juz kochasz ten nabiał, to max do 1 posiłki został do 200 gr, a resztę już chłopaki napisali
    Nie znam się na spalaczach ale z tego co wyczytałam na necie jak i mam kilka kolezanek które kiedyś coś brały aby przyspieszyc utratę tkanki tłuszczowej . Wiadomo,że sam w sobie suplement nie spali tłuszczu ale pomoże . Koleżanka biorąc spalacz ( nie pamietam nazwy , musiałabym spytać ) plus dieta i 4 razy w tyg ruch zrzuciła 8kg w ciągu miesiaca .
    Bądź co bądź jestem swiadoma tego ,że niektóre pseudo te spalacze są o kant dupy obić i to tylko wywalone w błoto pieniądze dlatego tutaj piszę aby ktos mi coś doradził . Konkretne nazwy itd .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #42
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał N3ver_quit Zobacz post
    No właśnie wiem, 2 lata temu dokładnie tak samo miałam że nabiał poganiał nabiał i się dziwiłam czemu nie chudnę Po odstawieniu nabiału w tydzień -5 kg cuda jakie
    Po to tutaj jestem abyście mnie naprostowali :P

    A mogę piec swój chleb ? tj mazeina, otręby, drożdże , przyprawy i pestki słonecznika albo dyni ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #43
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał slim shady Zobacz post
    hej Zrozpaczona, skąd jesteś ?
    Obecnie przebywam w województwie podlaskim :P

    Cytat Napisał FIT-anula Zobacz post
    dzizas...serio ogarniasz tyle nabiału? ja bym po takich dwoch dniach patrzec na zaden serek nie mogla.. :)
    w zasadzie to nasze fajne chlopaki wszystko Ci juz opisali a ja dodam ze spalacza naprawde nie warto brac :)
    powiem dlaczego...
    ja wazylam 70 kg przy wzroscie 165 to bylam naprawde ogromna i mialam etap ze chwytalam sie spalaczy i co? i dupa.. :) bralam je dwa miesiace i podczas tych dwoch miesiecy schudlam 8 kg.. tak samo jak podczas kolejnych dwóch ale juz bez takiego sklepowego spalacza..
    tylko cwiczenia i dieta.. na takim etapie nie wydajem i sie zeby jakiegolwiek dodatki były Ci potrzebne...


    co do teg leku jesli po nim faktycznie nabiera się tylko wody jak to Julka napisała to nie ma co panikowac..
    dlatego fajnie by było wkleic swoje fotki :) zreszta sama widzisz czy jestes napuchnieta czy z nadmiarem tkanki tłuszczowej :)
    i takie moje np pół nagie fotki pozwalaja ocenic co i jak sie zmienia w moim ciele..
    jesli chcesz pomocy musimy wiedziec wszystko .. :P w sensie odzywiania , jaki rodzaj aktywnosci lubisz... itd..

    Ale spalacze na efedrynie itd pomagają ? ( pytam z ciekawości gdyż czytałam wiele o nich dobrego , oczywiscie nie bede po nie sięgać bo nie chce mieć tak samo jak kiedys po cleanie)

    Fotki wstawię później.

    A jakie formy aktywności lubię ?
    bieg
    kiedyś robiłam ćw cardio i tabate
    rower
    pływanie ( ale teraz to ja na basenie czy nad bajorkiem nie pokażę się ludziom na oczy w takim stanie bo pouciekają :( )
    kiedyś ćwiczyłam kickboxing ( na treningu 7 poty ) i chciałabym do tego wrócić .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #44
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    3 miesiące zarejestrowany5000 punktów doświadczeniaOverdriveTagger First Class
    Avatar FIT-anula
    Dołączył
    10-03-14
    Skąd
    Z piekła
    Wiek
    36
    Postów
    0
    SOG
    62
    Otrzymał : 85 SOGi w 45 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał zrozpaczona Zobacz post
    Ale spalacze na efedrynie itd pomagają ? ( pytam z ciekawości gdyż czytałam wiele o nich dobrego , oczywiscie nie bede po nie sięgać bo nie chce mieć tak samo jak kiedys po cleanie)

    Fotki wstawię później.

    A jakie formy aktywności lubię ?
    bieg
    kiedyś robiłam ćw cardio i tabate
    rower
    pływanie ( ale teraz to ja na basenie czy nad bajorkiem nie pokażę się ludziom na oczy w takim stanie bo pouciekają :( )
    kiedyś ćwiczyłam kickboxing ( na treningu 7 poty ) i chciałabym do tego wrócić .
    a po co brac spalacze z efedryna i kofeina i placic za nie niewiadomo ile skoro mozna np sama synefryne kupic. :) a jesli takich nie chcesz, to chcesz takie ktore zawieraja L-karnityne, kofeine i zielona herbate.. ? po co , skoro i tak ta herbate pijesz :)
    dodatkowo zawieraja kofeina , teraz sobie wyobraz ze kupisz jakis naprawde mocny specyfik z duza iloscia kofeiny i jeszcze do tego kawy bedziesz pila.. ja potem po scianach latalam a oczy jak naćpana miałam. .:)

    lubisz biegac pływać cwiczylas kickoboxing fajnie :) chcialabys wrocic to wracaj :)
    ruch ruch i jeszcze raz ruch .. niepotrzebne Ci spalacze wierz mi :)
    bieg tradycyjny zamienilabym na interwałowy ..

    zrobisz jak chcesz ale ja jestem przeciwniczka takich spalaczy, no chyba że jestes na takim etapie ze masz jakies ostatnie ilosci tluszczu do spalenia i ciezko schodza to wtedy bym sobie pomagala spalaczami :)
    Niebawem zrozumiesz, że to co dziś wygląda jak poświęcanie się,
    okaże się zamiast tego najwspanialszą inwestycja jaką kiedykolwiek zrobisz.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #45
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Jeśli te standardowe bezefedrynowe spalacze bazują na kofeinie i zielonej herbacie to faktycznie bez sensu brać .

    W zasadzie to mogłabym być spróbować na efce wziąć tylko właśnie zależy od efektu tego latania po ścianach. Ale to tylko kiedy po prostu nie widziałabym jako takich efektów diety i ćwiczeń . Czytałam o takich spalaczach:
    Hypedrine
    HelFire
    Black Mamba
    Hydroxycut Hardcorex
    Thermal Pro

    A kolezanka brała Oxy Elite Pro .
    Problem w tym ,że teraz wiele jest podróbek (tak wyczytałam) i tak na prawde kupując nie wiesz czy kupujesz dany produkt czy nie wiadomo co .
    Ostatnio edytowane przez zrozpaczona ; 16-05-14 o 10:02
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #46
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał zrozpaczona Zobacz post

    A kolezanka brała Oxy Elite Pro .
    Problem w tym ,że teraz wiele jest podróbek (tak wyczytałam) i tak na prawde kupując nie wiesz czy kupujesz dany produkt czy nie wiadomo co .

    Na moim kontynencie ok 70osob zmarło od tego na wątrobę, wolę żreć coś co wiem czym jest.:)
    W dziale Książka kucharska masz przepis na chleb ezekielA jak najbardziej możesz piec swoje jak napisałaś.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #47
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    "żadnego oleju czy tym bardziej smalcu fuj"

    Smalec jest jednym z najbardziej nadajacych sie tluszczy do smazenia. A oleje sa zdrowe tylko poprostu nie kazdy nadaje sie do smazenia

    "Koleżanka biorąc spalacz ( nie pamietam nazwy , musiałabym spytać ) plus dieta i 4 razy w tyg ruch zrzuciła 8kg w ciągu miesiaca "

    Na poczatek redukcji zawsze idzie wiecej bo woda spada.


    "W zasadzie to mogłabym być spróbować na efce wziąć tylko właśnie zależy od efektu tego latania po ścianach. "

    Latanie po scianach po efce jest jedna z glowych jej zalet.
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #48
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    1.jpg3.jpg4.jpg Nie wiem jakiego typu chcieliście zdjęcia ale takie mi wyszły :) Fallenursus - a te pozstałe spalacze ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #49
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    "żadnego oleju czy tym bardziej smalcu fuj"

    Smalec jest jednym z najbardziej nadajacych sie tluszczy do smazenia. A oleje sa zdrowe tylko poprostu nie kazdy nadaje sie do smazenia

    "Koleżanka biorąc spalacz ( nie pamietam nazwy , musiałabym spytać ) plus dieta i 4 razy w tyg ruch zrzuciła 8kg w ciągu miesiaca "

    Na poczatek redukcji zawsze idzie wiecej bo woda spada.


    "W zasadzie to mogłabym być spróbować na efce wziąć tylko właśnie zależy od efektu tego latania po ścianach. "

    Latanie po scianach po efce jest jedna z glowych jej zalet.
    Oj tak , wiem,że efka daje kopa ale raczej miałam na mysli aby nie było tak jak próbowałam z cleanbuterolem czy jak on tam ... ,że moje wnętrzności podchodziły mi aż do gardła . Róznych rzeczy w życiu próbowałam , jedne mniej drugie więcej dawały kopa ale na cleanie to było przegięcie .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #50
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pikaczu Zobacz post
    az takiej tragedii niema%-)
    dla mnie jest tragedia bo nigdy nie miałam tyle sadła na brzuchu biodrach i udach aaa no i na ramionach.
    a o dupie nie wspomnę ponieważ żadne spodnie z zeszłego roku nawet na dupe nie mogę wcisnąć , po prostu nie idą noo :(
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •