Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 183

Temat: Pomocy-suplementacja+dieta+ćwiczenia

  1. #21
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał USgorn Zobacz post
    strasznie duzo nabialu teraz jesz
    wiem ale co mam jeść jak smażonego nie jem , chleba tez nie mogę jeść bo to gluten . wcześniej piekłam swój bezglutenowy ale jakos weny mi brak ostatnio .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #22
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pikaczu Zobacz post
    na parze...ble...jałowo i tylko kurak i lekko strawnie...ale nie jest tak źle%-)

    karkówa i wołowina do tego i bedzie dobrze.mniej nabiału więcej tłuszczy/tłuszczów bo ich wogóle niema
    Tylko drób dlatego ,że wieprzowiny nie jem odkąd skończylam 15 lat :P
    a wołowina ? yyy nie lubię ale może się zmuszę :P

    i nie jałowe , tak sobie przyprawiam ,że jest nawet znośne :P

    to ile tego nabiału mam jeść ?

    no i jak z węglami ?
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #23
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pikaczu Zobacz post
    a smażonego nie jesz bo?
    na lekach nie jadłam bo jak juz pisałam skutkowało to 2 dniowym przebywaniem w kibelku :P
    a teraz to ja sie boje ponieważ smażone jest o wiele bardziej kaloryczne niż pieczone i gotowane
    nie chce przytyć
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #24
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Zlezy na czym smażone :)
    Tl- olej kokosowy, awokado, olej z orzechów włoski, oliwa, z pestek z winogron,RYBY!!
    ww- bataty, Kwinoa, płatki owsiane, kasze, gdzieś tu się buja przepis na chleb ezekiela poczukaj w książce kucharskiej tu. Warzywa nie wliczaj w zapotrzebowanie. No i kwestia treningu siłowego bo raczej bez tego to nie teges.

    Mięsa każde chude, też wieprzowiny nie jem bo jestem muzulmanem.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #25
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Wiecie co ..ja już nie ogarniam ...to ile tego nabiału dziennie mogę jeść ?
    a zamiast smażonego mogę upiec np kawałek tej wołowiny czy no ok kurczaka^^ ale juz zostawić tą tłustą, obrzydliwą skórkę i żeby nie był taki chudy trochę oliwą posmarować ?

    A węgle ? no gdzieś wyczytałam,że trzeba ale sama nie wiem bo tyle czytalam , w każdym artykule co innego i sie gubie . Po to tu jestem abyście mi przetołkowali po chłopsku co tak co nie i jakie ilości .
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  6. #26
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał fallenursus Zobacz post
    Zlezy na czym smażone :)
    Tl- olej kokosowy, awokado, olej z orzechów włoski, oliwa, z pestek z winogron,RYBY!!
    ww- bataty, Kwinoa, płatki owsiane, kasze, gdzieś tu się buja przepis na chleb ezekiela poczukaj w książce kucharskiej tu. Warzywa nie wliczaj w zapotrzebowanie. No i kwestia treningu siłowego bo raczej bez tego to nie teges.

    Mięsa każde chude, też wieprzowiny nie jem bo jestem muzulmanem.
    A jaki ten siłowy ma być trening i ile razy w tyg ?
    Do marca ćwiczyłam (mialam test sprawnosci i musialam sile w ramionach poprawić bom dętka była że hej ^^ ) hantlami . Zaczęłam od 2 kg na jedną rękę ( wiem,że słabo ale zawsze miałam z tym problem) potem doszło do 10 kg . Z tym,że zaprzestałam ponieważ takie bufki mi sie z ramion zrobiły i dziwnie to wyglada :O
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  7. #27
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class31 dni zarejestrowany500 punktów doświadczenia
    Avatar zrozpaczona
    Dołączył
    15-05-14
    Postów
    92
    SOG
    0
    Otrzymał : 3 SOGi w 1 poście

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pikaczu Zobacz post
    im mniej weglowodanów tym szybciej schudniesz.im mniej nabiału tym skórę bedziesz miała cieńszą i mniej węglowodanów w diecie.tłusta o0brzydliwa.daj ja ją zjem%-)
    mogę oddać :P
    ej i nie śmiej się , nie każdy lubi takie rzeczy :P ja na jakieś boczki nie boczki, karkówki nie moge patrzeć i nie wiem jak to może smakować :O jak męzowi robię to nawet to śmierdzi fuj :P

    I tak na marginesie to jednak bym chciała jakiś dobry spalacz .
    Każdy poleca co innego a jak są jakieś dobre to potem okazuje sie ze juz nie ma na rynku albo jest zmieniony skład .
    A nie chce wywalać kasy w błoto .
    I proszę też Was abyście nie pouczali mnie ,że po co mi spalacz itd. Nawet gdybym dzięki niemu schudła w ciągu miesiąca 2 kg więcej niż bez niego to dla mnie to bardzo dużo jest w obecnej mej rozpaczy. Wy tego nie zrozumiecie boście chłopy :(
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  8. #28
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Nigdy nie było udowodnione ze Pika to chłop.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  9. #29
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger Second Class5000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Dołączył
    02-04-14
    Skąd
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzymał : 111 SOGi w 61 postach

    Domyślnie

    Cytat Napisał zrozpaczona Zobacz post
    Lek - Izotek .
    Tutaj z tłuszczami źle się wyraziłam, jak już uzywałam to oliwe z oliwek ale zwierzęcego w ogóle.
    Okres mam jak najbardziej regularny.
    Nabiał zawiera aż tak dużo cukru ? nie wiedziałam . Jadłam i jem nabiał typu serek wiejski light , jogurt naturalny bez cukru , jaja . Nie jem serków typu Danio czy jogurtów owocowych bo wiedzialam ze one zawierają duzo cukru ale zeby jogurt naturalny mial duzo cukru ? .

    ok..po pierwsze bez paniki, bo ogólnie według mnie miałaś wcześniej niedowagę.. przy wzroście 168 69 kg napewno aż tak źle nie wyglądasz, i twoi znajomi tu mają mieć rację. Ale jako kobieta mogę zrozumieć że jest dosyć nie fajne uczucie kiedy nagle więcej o 15 kg na wadzę, coś o tym wiem..

    Nadal nie napisałaś o tym na co chorowałas, ale z tego co wiem Izotek to lek na trądzik, i niestety po nim bardziej się puchnię (czyli gromadzi się nadmiar wody), niż się tyję ( czyli przybieranie na wadze rzeczywiście przez wzrost procentowy tkanki tłuszczowej. Mam 2 znajome koleżanki, które pod czas kuracji wyglądały jak by zaszły w ciąże... Opuchnięte kostki, całe ciało bardzo wodne i nabrzmiałe, jeśli tak masz to spokojnie bo teraz jak skończyłaś tą kurację to powoli waga zacznie schodzić, dodaj do tego aktywność fizyczną jakieś treningi 4 razy w tygodniu, trzymaj się zdrowej dietki i będzie git

    Nabiał..jestem jak i fallen przeciwniczką nabiału, nabiał - laktoza, a laktoza to cukier mleczny..sama nie jem w ogóle przetworów mlecznych...ale każdy organizm jest inny. Możesz jeść nadal jesli nie jesteś w stanie bez tego przetrwac , ale nie dużo, a raczej niech to będzie w 1 posiłku dziennie do 200 gr twarogu lub serku ale nie więcej. Tym bardziej nabiał znowuż prowadzi do gromadzenia się nadmiaru wody w organizmie, a tobie to teraz nie jest potrzebne Więcej białka: rybki, mięski, złożone węglowodany, nie tolerujesz glutenu to bezglutenowe. Zdrowe tłuszcze - w żadnym bądź razie nie ich brak - jak już chłopaki pisali to prowadzi do zaburzenia gospodarki hormonalnej naszej wrażliwej kobiecej O tym na własnej skórze sie przekonałam też...Warzywa jedz -zapychaj się nimi ile chcesz, a owoce w umiarkowanych ilościach w 1 połowie dnia. To takie ogólne bardzo.. Żeby coś bardziej konkretnego napisać mogła to chciałabym zobaczyć twój przykładowy dzienny jadłospis i wnieść ewentualnie w niego poprawki
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  10. #30
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Do listy Fallena z tluszczy jeszcze dodam olej lniany, orzechy, jajka.
    Wegli wystarczy pewnie jak dasz 100 g ale to tez zalezy jak jestes aktywna bardzo.

    Ukladajac diete ukladaj tak zebys jadla to co lubisz wtedy wieksza szansa na powodzenie.

    Jak juz musisz jakis suplement wziac to celuj cos w stylu synefryny, do tego kawa i zielona herbata na przemian. Sklepowe spalacze maja to do siebie ze duzo kosztuja a opieraja sie wlasnie na zielonej herbacie i kofeinie
    Ostatnio edytowane przez USgorn ; 16-05-14 o 00:17
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •