Witam serdecznie,
Potrzebuję pomocy kogoś doświadczonego. Otóż..:
Październik 2013:
wzrost: 168cm
Waga : 54-56kg
sport: bieg, rower, tenis
Aktualnie:
Waga: 69kg
Sport : ZERO !!!

Jak widać od października przytylam i to sporo mimo ,że 3małam radykalną diete zaleconą przez lekarza ( zero tłuszczu , chleba , sama zielenina i gotowane ) . Przytyłam ze względu na leki , nie mogłam również uprawiać sportu ( chociaż mimo ostrzeżeń lekarza biegałam co spowodowało kilka kontuzji - leki osłabiały koście , wiązadła itd) .

Tydzień temu skończyłam kurację i wreszcie mogę zrobić coś ze sobą chociaż lekarka powiedziała mi ,że waga tak hop siup mi nie spadnie .
Jest juz lato praktycznie a ja jestem zrozpaczona i płakać mi się chce
ponieważ nigdy taka gruba nie byłam .
Mąż mnie akcptuje i wszyscy wokoło mówią mi ,że w zyciu by nie powiedzieli ,że tyle ważę ale ja źle sie czuje z takim wygladem i chcialabym jak najszybciej schudnąć bo zaraz depresji dostanę i tak wstydze się wychodzić na ulicę . Jeszcze przed kuracja byłam towarzyska i wszedzie bylo mnie pełno a teraz najzwyczajniej w świecie wstyd mi gdziekolwiek iść :(.

Czytałam o różnych spalaczach tłuszczu , ale w sumie nie wiem jaki jest obecnie najsilniejszy spalacz na rynku . Chcialabym po prostu sie wspomóc .

Aktulnie mimo ,że skonczylam kuarcję planuję cwiczyc 3 razy w tygodniu - bieganie plus 1 albo 2 razy w tyg rower albo cwiczenia silowe .
Akurat mam sporo czasu wolnego ponieważ możecie sie smiac ze mnie ale wpadlam w taka paranoje ze zwolnilam sie z pracy gdyz wstydzilam sie wychodzić :( . Dla Was może byc to smieszne ale dla mnie nie jest . To jest juz tragedia :(

Błagam o pomoc :(