Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Kilka pytań - problemy.

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar Sylwek95
    Dołączył
    09-04-14
    Postów
    1
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Kilka pytań - problemy.

    Witam. Już na początku podkreślę, że jestem zielony w temacie siłowni, odchudzania i tym podobne dlatego proszę o wyrozumienie. Gdyby mój temat znalazł się w nieodpowiednim dziale to proszę o przeniesienie. Mój problem sprowadza się do tego, że kilka tygodni temu postanowiłem zadbać o swoje ciało i pozbyć się nadmiernego tłuszczu. Jednak porównując dzisiaj zdjęcia nie widzę ŻADNYCH efektów. To jest naprawdę dobijające, bo to moje kilkunaste podejście do odchudzania i zawsze gdy tracę wagę nie widzę żadnych efektów. Rok temu ważyłem 105kg, aktualnie ważę 88 (kilka tygodni temu 94) ale pomimo utraty wagi, jak wspomniałem wyżej nie czuje się ani lepiej ani tych efektów nie widać. Nie mam żadnej ustalonej diety po prostu jem mniej, dużo mniej, nawet się przestawiłem na mniejsze porcje nie głodując się. Oczywiście zrezygnowałem ze wszystkich fast-foodów, słodyczy itp. Piję kilka razy dziennie zieloną herbatę i wodę oraz dwa razy przez dzień szejka białkowego. Chodzę cztery razy w tygodniu na siłownie. W niedzielę (klatka+triceps+przedramiona) we wtorek (plecy+biceps) środę (barki+kaptury) oraz piątek (klatka+biceps/triceps+przedramiona). Do tego biegam dwa dni z rzędu, następnie robię dzień przerwy i tak w kółko. Biegam około godziny, wolnym tempem, jak czytałem biegnąć wolniej i pokonując dłuższe dystanse spalanie wygląda zupełnie inaczej - lepiej. Do tego ćwiczę brzuch w domu co dwa dni oraz znalazłem na internecie ćwiczenia na spalanie tkanki tłuszczowej, ćwiczenie wykonuje dwa razy przez dzień.(https://www.youtube.com/watch?v=jgdUCI07fkE) Opadają mi ręce, jestem już bezradny i nie mam pomysłu. Z początku pomyślałem, że nie ma się co załamywać, a efekty przyjdą niedługo no ale po takim czasie powinno już być lepiej, a nie jest. Chciałbym stanąć na 80kg, ale żeby na prawdę nie było widać boczków i tego okropnego brzucha. Proszę o pomoc. Doradźcie mi co mam zmienić, co dodać, z czego zrezygnować. Wydawało mi się, że zasuwam na sto dziesięć procent, ale najwidoczniej gdzieś robię błąd. Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc.
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    neverending science experiment Moderator #Doping Osiągnięcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjęć50000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Dołączył
    11-03-09
    Skąd
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzymał : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domyślnie

    Wiek?
    Rozpisz co jesz i trening.
    Przenosze do zielonych.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Napisz to co wyzej i jeszcze do tego swoj wzrost
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger First Class1000 punktów doświadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar t-nation
    Dołączył
    13-03-14
    Skąd
    prawie góral
    Postów
    91
    SOG
    10
    Otrzymał : 5 SOGi w 5 postach

    Domyślnie

    za dużo teksu---nikomu nie chę się czytać:)
    zreferuj ten post podająć same pytania
    Czy dałeś z siebie wszystko?!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  5. #5
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Weteran5000 punktów doświadczeniaTagger First Class
    Avatar .Smile
    Dołączył
    04-08-08
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    770
    SOG
    41
    Otrzymał : 60 SOGi w 48 postach

    Domyślnie

    Po nicku wnioskuje, ze masz 19 lat. Otoz jezeli o mnie chodzi to efekty masz calkiem przednie, jezeli w przeciagu roku zdolales zrzucic 20 kg to widac, ze jestes wytrwaly. Co ci moge doradzic. Na pewno troche sie forsujesz chodzac na silownie i biegajac jednoczesnie (hah, pamietam w Twoim wieku sam chodzilem na silownie 3 x w tygodniu, biegalem co 4 dni i co 3 dni chodzilem na mma i boks tajski :D). W dodatku chyba przesadzasz z zielona herbata, sam pije maxymalnie dwa razy dziennie i uwazam, ze wieksza dawka nie jest potrzebna. Zielona herbata jest zdrowa, ale trzeba pamietac ze jej picie powoduje ochlodzenia nadnercza, wiec musisz pic ja ostroznie. Dobrze zrobiles, ze zrezygnowales z fast-foodow, bo to jest okropne gowno.
    Dobrze byloby, gdybys zwykle bieganie zamienil na bieg interwalowy, poczytaj o nim i dostosuj trening do swoich mozliwosci, proponowalbym takze wrzucic raz tygodniowo basen dwugodzinny. Nie wiem jak szczegolowo wyglada twoj trening, ktory stosujesz na silowni, ale split to dobre rozwiazanie na redukcje. Co do twojego jedzenia, mozesz czuc sie oslabiony i ogolnie "zle". Przy Twoim wysilku fizycznym, twoje cialo potrzebuje duzo kalorii (strzelam, ze 2,5k-3k minimum), dobrze byloby gdybys zrobil sobie BMI i wrzucil tutaj swoj wynik. Czy masz dostep do sokowirowki lub wyciskarki? Proponowalbym dolaczyc do twojej diety soki z warzyw* oraz owocow (nie mieszajac jednego z drugim, wyjatkiem jest marchew i jablko) i wiecej, o wiele wiecej magnezu (na poczatku mozesz zastosowac jakis suplement, ale pozniej staraj sie przejsc na naturalne zrodlo). Postaraj sie do tego dostosowac, a zauawzysz juz duza poprawe po tygodniu. Tylko musisz byc szczery w tym co robisz, powodzenia

    *[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - polecam cala stronke do obejrzenia.
    Ostatnio edytowane przez .Smile ; 04-05-14 o 12:32
    "Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie.
    Człowiek, który kiedykolwiek uprawiał sport, nigdy już nie będzie taki sam. Są rzeczy, które zostają na całe życie."
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •