Witam wszystkich.
Chciałem dowiedzieć się czy robię wszystko tak jak należy, bo chcę powrócić do kreatyny mono z trec'a.

Otóż:

Od paru miesięcy ćwiczę w domu ( niestety tylko w domu bo z racji pracy nie dam rady pogodzić z tym jeszcze siłowni)
posiadam sztangę 40kg, którą wykonuję każde ćwiczenie, choć przydałoby się więcej obciążenia i ćwiczę również z fajnym jak dla mnie i bardzo pomocnym trenerem w formie aplikacji na ABS i na trening klatki piersiowej.

Moje ćwiczenia wyglądają tak, że jednego dnia robie ABS i klatkę + bieganko jakies 2-3km, następnego dnia ćwiczę ze sztangą plecy, następnego znowu ABS, klata i bieganie, nastepnego znowu ćwiczenia ze sztangą biceps, triceps, znowu ABS i klata, bieganie i następnie trening na nogi ze sztangą + dłuższe bieganie na koniec.

Nawiązując... chcę zacząć brać mono kreatynę i nie wiem jak podzielić dawkowanie, bo ćwiczę praktycznie codziennie a we wszystkich rozpiskach trening jest co drugi dzień. Prosze nie pisać ze nie powinno się cwiczyć codziennie... moje treningi nie są wyczerpujące więc moge sobie na to pozwolić.

Prosze was o opinie czy robie coś źle i jak mam pogodzić dawkowanie krety. :) Pozdro!