Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Temat: Kreatyna, a codzienny trening

Hybrid View

  1. #1
    Sezonowiec Osiągnięcia:
    Tagger Second Class
    Avatar MarasDBZV
    Dołączył
    03-04-14
    Postów
    3
    SOG
    0
    Otrzymał : 0 SOGi w 0 postach

    Domyślnie Kreatyna, a codzienny trening

    Witam wszystkich.
    Chciałem dowiedzieć się czy robię wszystko tak jak należy, bo chcę powrócić do kreatyny mono z trec'a.

    Otóż:

    Od paru miesięcy ćwiczę w domu ( niestety tylko w domu bo z racji pracy nie dam rady pogodzić z tym jeszcze siłowni)
    posiadam sztangę 40kg, którą wykonuję każde ćwiczenie, choć przydałoby się więcej obciążenia i ćwiczę również z fajnym jak dla mnie i bardzo pomocnym trenerem w formie aplikacji na ABS i na trening klatki piersiowej.

    Moje ćwiczenia wyglądają tak, że jednego dnia robie ABS i klatkę + bieganko jakies 2-3km, następnego dnia ćwiczę ze sztangą plecy, następnego znowu ABS, klata i bieganie, nastepnego znowu ćwiczenia ze sztangą biceps, triceps, znowu ABS i klata, bieganie i następnie trening na nogi ze sztangą + dłuższe bieganie na koniec.

    Nawiązując... chcę zacząć brać mono kreatynę i nie wiem jak podzielić dawkowanie, bo ćwiczę praktycznie codziennie a we wszystkich rozpiskach trening jest co drugi dzień. Prosze nie pisać ze nie powinno się cwiczyć codziennie... moje treningi nie są wyczerpujące więc moge sobie na to pozwolić.

    Prosze was o opinie czy robie coś źle i jak mam pogodzić dawkowanie krety. :) Pozdro!
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  2. #2
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów doświadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda społecznościowa
    Avatar USgorn
    Dołączył
    15-11-13
    Skąd
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzymał : 226 SOGi w 200 postach

    Domyślnie

    Mozesz stala suplementacj e5g jechac mozesz zrobic tydzien nasycenia 20g i potem 5g jechac
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  3. #3
    Doświadczony Osiągnięcia:
    Tagger First ClassWeteran10000 punktów doświadczenia
    Avatar .rocky
    Dołączył
    10-01-11
    Postów
    1,248
    SOG
    105
    Otrzymał : 250 SOGi w 122 postach

    Domyślnie

    trenuj ile chcesz, możesz trenować nawet 10dni w tygodniu po 2razy dziennie o ile będziesz wyrabiać z regeneracja, miał na to sily i ochote, niema przy tym zadnego problemu

    mono jesz 5gr codziennie po treningu, i najlepiej po posiłku, i tyle
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

  4. #4
    Moderator Osiągnięcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów doświadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Dołączył
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzymał : 267 SOGi w 197 postach

    Domyślnie

    tak jw. też radzę 5gram PO TRENINGU (w dni kiedy nie ćwiczysz nie bierzesz).
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowiedź z Cytatem Odpowiedź z Cytatem Podziel się na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •