Strona 1 z 196 1231151101 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcê z przeciwno¶ciami losu i powrót na scenê

  1. #1
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie My way to recovery - moja droga w walcê z przeciwno¶ciami losu i powrót na scenê

    WITAM!

    Hmmm, od czego by tu zacz±æ... Nazywam siê Julia, mam 22 lata, jestem ukraink± mieszkaj±c± w Polsce od 5.5 lat (wiêc, odrazu najmocniej przepraszam za b³edy ortograficzne, którê siê nie raz mog± pojawiæ ), i zawodniczk± sportów sylwetkowych federacji IFBB w kategorii Bikini Fitness.

    Niestety moje starty w zawodach siê zakoñczy³y na dwóch pierwszych, i jak na razie ostatnich startach na Mistrzostwach Polski Juniorów i Pucharze Polski w pa¼dzierniku 2013 roku i konkursie Fit Look Models w listopadzie 2013, a wielkie, ambitne plany startowe na rok 2014 rozbi³y siê w chwili, kiedy mój organizm zacz±³ dos³ownie wariowaæ.

    Po 5 miesi±cach wyczerpuj±cej diety redukcyjnej pod zawody, duzej ilo¶ci treningów i 3 odwodnieniach w 1 miesi±cu, po udziale w FitLooku podla³o mnie w parê dni na 10 kg (mimo, ¿e pozwoli³am sobie odpu¶ciæ diete tylko 1 wieczór, po czym na nastêpny dzieñ wróci³am do diety i treningów). Najpierw tym faktem, ¿e jest mnie o 10 kg wiêcej siê w cale nie martwi³am, bo normalne jest, ¿e wraca po odwodnieniach du¿o wody...MY¦LA£AM, ¿e to jest normalne, i te wszystkie obrzêki, które nadal mam...Ca³y grudzieñ po¶wiêci³am na regeneracjê: mniejsz± ilo¶æ treningów - z 12 aerobowych i 6 si³owych przesz³am (za wskazówk± trenera pod opiek± którego ca³y czas by³am do koñca grudnia...) na 4 aerobowe i 3 si³owe; do diety dosz³o 30 gram t³uszczy - bo od dwóch miesiêcy mia³am 0, jeszcze dosz³o 80 gram wêglowodanów, z 50 na 130 gram dziennie. Mimo, ¿e nadal æwiczy³am jednak nie ma³o, i dieta by³a ca³y czas na ujemnym bilansie kalorycznym, pod koniec grudnia wielkie zdziwienie, bo WOW jeszcze +5 kg HELL YEAH! Wiêc sta³o siê mnie 15 kg wiêcej, obrzêki nadal nie zesz³y, o stanie psychicznym lepiej nie mówiæ...: pytania od wszystkich dooko³a co mi siê sta³o, czemu tak wspuch³am, czy na masie jestem, lub teksty: "Chyba psychika ci nie wytrzyma³a co? Zacze³a¶ siê objadaæ?", przez to wszystko zmieni³am si³ownie gdzie zazwyczaj æwiczy³am i unika³am wszystkich ludzi których tylko da³am radê unikaæ.

    Ale pomysla³am no ok, jednak jad³am wiêcej ni¿ przed startem i trenowa³am mniej niz przed startem, organizm wymêczony by³, wiêc mia³ prawo t³uszczyku nagromadziæ. Bardzo jeszcze optymistycznie z nowym 2014 rokiem, od 1 stycznia znowu zacze³am redukcjê, bo do Mistrzostw Polski zostawa³o 4 miesiacê no i trzeba by³o paliæ to co mi przyby³o. W miêdzyczasie lata³am po lekarzach robi±c badania, ¿eby znale¼æ przyczynê tak mocnych nie schodz±cych obrzeków na ca³ym ciele - nic do teraz jeszcze nie wykryto, oprócz niedoczynno¶æi tarczycy, która przy zapodaniu hormonu, jest teraz w granicach normy. W ci±gu ca³ego stycznia by³am na diecie low carb. Po miesi±cu waga ani drgne³a w ¿adn± stronê - my¶lê no OK OK przynajmniej ju¿ nie ro¶nie Pomy¶leli¶my z nowym trenerem, ¿e mo¿e wêglowodany tak mi trzymaj± wodê, bo KORTYZOL, ESTROGEN, PROLAKTYNA i nerki - by³y w normie, wiêc od grudnia do teraz jestem na CKD - cyklicznej diecie ketogenicznej. Jem 200 gram bia³ka i 60 gram t³uszczy dziennie, z warzyw: mieszanka sa³at, pomidory, ogórki. Luty - bez ³adowania. W pierwszej po³owie marca robi³am ³adowanie oko³otreningowo co 7 dzieñ z tak zwanych "czystych" ¼róde³ wêglowodanów - razem 200 gram WW, a od drugiej po³owy marca co 14 dzieñ. Treningi w grudniu i styczniu: 4 si³owe, 7 aerobowych, od marca do teraz 12 aerobowych i 4 si³owych 6 dni w tygodniu. W dniach bez treningu si³owego robiê tradycyjnê aeroby po 45 minut przy pulsie ok 130-135. W dniach z si³owym treningiem robiê interwa³y 2 razy dziennie po 30 minut. Ogólnie rzecz bior±c, zesz³o od pocz±tku redukcji tylko 2kg z t³uszczyku, woda i obrzêki s± nadal. Mie¶nie te¿ maksymalnie trzymaja wodê mimo braku wêglowodanów w diecie...

    Analizuj±c ca³± sytuacjê, ju¿ miesi±c temu zda³am sobie sprawe i w koñcu siê pogodzi³am z tym, ¿e jednak nie dam rady zrobiæ formy startowej na Mistrzostwa Polski, którê maj± siê odbyæ za 3 tygodnie w Kielcach...i w sumie nie mam pojêcia kiedy jednak bêdê mog³a znowu wróciæ na scenê. Ale sie nie poddaje, dietka jest trzymana w 100%, treningi s± ciêzkie, aeroby robione co do sekundy i ani mniej ni¿ trzeba, badania hormonalne, które pozosta³y do zrobienia mam zrobic w nastêpnym tygodniu. I jak nic siê nie wykryje, pozostanie mi tylko cierpliwie czekaæ, a¿ organizm sam wróci do normy - bo jednak poprawy wizualne s± - bardzo wolne, nie odpowiadaj±ce wysi³ku, który wk³adam i kaloryczno¶ci diety któr± mam, ale s± - dzisiaj za³o¿y³am bokserkê treningow±, w której siê nie mie¶ci³am od grudnia

    Bywaj± bardzo ciê¿kie dni, kiedy my¶le za co mi to wszystko, kiedy czuje ból przez to, ¿e obciêto mi skrzyd³a, kiedy my¶lê po co ja nadal to wszystko robiê kiedy absolutnie nic nie dzia³a - stoje w miejscu i walcze nie wiadomo z czym. ALE wtedy idê na trening i wszystko mi przechodzi, wiara i nadzieja wraca, a ja po raz kolejny siê przekonujê jak bardzo kocham ten styl bycia i ¿ycia

    Wiêc zapraszam do ¶ledzenia mojego dziennika, i tej ca³ej walki z koszmarem który mnie spotka³
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. U¿ytkownik N3ver_quit otrzyma³ za ten post 11 SOGi(-ów) od u¿ytkowników:

    Adasisko (14-03-16), Baloniarz (03-04-14), fallenursus (03-04-14), Gangsta Latino (03-04-14), gl (09-04-14), Pikaczu (03-04-14), Pioter1994 (03-04-14), Tomi! (06-08-14), USgorn (03-04-14), Weso³y_Grabarz (22-10-14), xxm³odyxx (17-08-14)

  3. #2
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. U¿ytkownik N3ver_quit otrzyma³ za ten post 8 SOGi(-ów) od u¿ytkowników:

    fallenursus (03-04-14), FIT-anula (10-04-14), gl (09-04-14), Pikaczu (03-04-14), Pioter1994 (03-04-14), USgorn (03-04-14), Weso³y_Grabarz (22-10-14), xxm³odyxx (17-08-14)

  5. #3
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    32
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Odciski które mam ca³y czas i forma teraz - a raczej jej brak

    fPpvk9YuTkA.jpgunnamed777.jpg
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. U¿ytkownik N3ver_quit otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    xxm³odyxx (17-08-14)

  7. #4
    neverending science experiment Moderator #Doping Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjêæ50000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Do³±czy³
    11-03-09
    Sk±d
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzyma³ : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domy¶lnie

    Przy dluzszym czytaniu d³ugiego testu zamazuje mi siê, widsielm tyko co¶ o nowych gaciach. ¯eby poprawnie zweryfikowaæ progres musia³bym zobaczyæ zdjêcia mozEsz na pw lub email bo to zaraz rozdrapia lobuzy.
    :p

    A tak na serio to ka¿da z was ma silna wolê, która tylko jaki¶ trzeba wymusiæ :) to ze grzejesz bez odpoczynka widz±c tylko ma³a poprawê daje du¿o o tobie do powiedzenia. Jest tylko jedno wyj¶cie - bêdzie lepiej!!

    Ps.

    O tych fotach nie zartowalem.

    :p
    O Yeah, witaj na forum.
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #5
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassWeteranOverdrive25000 punktów do¶wiadczenia
    Avatar Gangsta Latino
    Do³±czy³
    15-10-09
    Postów
    1,085
    SOG
    775
    Otrzyma³ : 267 SOGi w 197 postach

    Domy¶lnie

    Witamy na forum :)

    ¯yczê powodzenia, bêdê ¶ledzi³! ;)
    Przepraszam za spam :(

    http://www.youtube.com/watch?v=UExwaCILDl0&feature=related
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #6
    Amator Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class1000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar smoczyna
    Do³±czy³
    12-05-13
    Sk±d
    Bielsko-Bia³a
    Wiek
    31
    Postów
    223
    SOG
    26
    Otrzyma³ : 176 SOGi w 68 postach

    Domy¶lnie

    Hey Jula!
    Ty sie nic nie przejmuj ludzmi:D! ja tez tak mialam ze po zawodach kg poszly do przodu. tylko ze to z mojej winy. ja zaczelam jesc jak prosiak :D tzn caly dzien trzymalam diete ale wieczorem i w nocy lecialo wszystko.
    Dupe to mialam obrobiona sto tysiecy razy. nie zmienialam silowni-pomyslalam- jeszcze wam tepe ch*je pokaze ze chciec to moc!
    od niedawna znowu co chwile chca rady i jak schudlam to wielce mili i kibice
    ehhhh ale teraz to ja juz mam ich gdzies.,
    zal dupe sciska
    no ale podobno to dobre na posladki wiec niech sciska :D
    bede sledzic relacje i pomagac w miare mozliwosci. Witaj na egym:)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. U¿ytkownik smoczyna otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    Baloniarz (03-04-14)

  11. #7
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Avatar Baloniarz
    Do³±czy³
    08-05-11
    Wiek
    43
    Postów
    1,349
    SOG
    213
    Otrzyma³ : 300 SOGi w 168 postach

    Domy¶lnie

    Co znaczy obrobion± dupê mieæ ?? Czy to zazdro¶niki tak robi± ?? :P
    A kiedy ju¿ siêgniemy dna, musimy uwa¿aæ, ¿eby to dno nie odpad³o.
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  12. #8
    Zbanowany Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesi±ce zarejestrowany10000 punktów do¶wiadczenia
    Nagrody:
    Aktywny u¿ytkownik
    Avatar Pikaczu
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    Sk±towni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzyma³ : 65 SOGi w 57 postach

    Domy¶lnie

    Witam witam.jestem i ja%-)

    "Po 5 miesi±cach wyczerpuj±cej diety redukcyjnej pod zawody"

    Smoczynko ³o³ karb jest az tak wyczerpujacy?w konfiguracji która omawiali¶my?%-)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  13. #9
    neverending science experiment Moderator #Doping Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjêæ50000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Do³±czy³
    11-03-09
    Sk±d
    Montreal
    Wiek
    49
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzyma³ : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domy¶lnie

    Pika co ty mo¿esz wiedzieæ jak dopiero 26lat i beZ formy :p
    Je¶li jest s³oñce chod¼ w kapeluszu
    Low karp to hu¶tawka kortyzolowa tym bardziej jak ¿aden towar nie leci ktory sam w sobie zbija kortyzol podcza stosowania , ale potem wiadomo co trza robiæ. Niektorzy mniej wiedz± niektórzy wiêcej...:)
    Ostatnio edytowane przez fallenursus ; 03-04-14 o 15:32
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  14. U¿ytkownik fallenursus otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    Pikaczu (03-04-14)

  15. #10
    Zbanowany Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveTagger First Class3 miesi±ce zarejestrowany10000 punktów do¶wiadczenia
    Nagrody:
    Aktywny u¿ytkownik
    Avatar Pikaczu
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    Sk±towni
    Postów
    0
    SOG
    103
    Otrzyma³ : 65 SOGi w 57 postach

    Domy¶lnie

    ale wyzdrowieje.i wróce do formy.i zdobede mistrzostwo Polski za puszke kreatyny i talon na basen%-)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  16. U¿ytkownik Pikaczu otrzyma³ za ten post SOGi od u¿ytownika(-ów):

    fallenursus (03-04-14)

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •