Strona 188 z 196 PierwszyPierwszy ... 88138178186187188189190 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1,871 do 1,880 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcê z przeciwno¶ciami losu i powrót na scenê

  1. #1871
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ USgorn Zobacz post
    Poszukalem o selank mi chodzilo
    pewnie przed treningiem bede dawal tez skromna ilosc synefki 20 mg jakies przy tym zestawie powinna byc moc ^^

    No nic bede zadowolony z tego to bede myslal nad dalszym zestawem nie to nie bede kupowal :)

    Ps. Nie ze tyle szukalem ale tez myc sie bylem bo sie spac zbieram powoli xd
    aaaa selank jak moglam zapomniec o tym wynalazku ruskich Kusi :P
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #1872
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    jak przyjedzie Dominik zamówimy i bêdzie kuæ, bo sama nie wbije sobie ig³y za nic hehe jest jeszcze Semax o zblizonym dzia³aniu, przetestujemy hehe
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #1873
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ USgorn Zobacz post
    Poszukalem o selank mi chodzilo
    pewnie przed treningiem bede dawal tez skromna ilosc synefki 20 mg jakies przy tym zestawie powinna byc moc ^^
    kiedys wspomina³es ¿e czego¶ tam nie czu³e¶, dzia³a czego¶ nie czu³e¶..jak co¶ mogê to wyja¶niæ, czemu czasami siê tak zdarza ¿e osoby mimo ewidentnych dysbalansów neuroprzeka¿ników nie reaguj± na nootropiki jak nale¿y :P jestem m±dra, siedzê w neurologii ostatnio duzo :P bo ¿eby rozumieæ jak dzia³aj± nootropiki trza mieæ powstawy, a podstaw± mocn± jest neuroanatomia, ciêzka w cholere ale ciekawa tak samo jak ciê¿ka
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #1874
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    Ale to o synefce pisalem ze juz nie klepia jak kiedys za pierwszymi razami pomimo kilkumiesiecznych przerw ;p

    Haha wszystkie nootropiciki jakie sa musisz uzyc taki cel sobie postawilas? ;p
    cpuny to odzwazne sa prosto w zyle wala i tyle zaslabym chyba jakbym sam sobie z zyle mial dac xd (nie ze ktos mi daie xd
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #1875
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ USgorn Zobacz post
    Ale to o synefce pisalem ze juz nie klepia jak kiedys za pierwszymi razami pomimo kilkumiesiecznych przerw ;p

    Haha wszystkie nootropiciki jakie sa musisz uzyc taki cel sobie postawilas? ;p
    cpuny to odzwazne sa prosto w zyle wala i tyle zaslabym chyba jakbym sam sobie z zyle mial dac xd (nie ze ktos mi daie xd
    hehe nie no wiesz przetestowaæ zrobiæ kotajl najlepszy który bêdzie u mnie najlepiej siê sprawdza³ , a cel jedyny - lepiej siê czuje i ¶wietnie przyswajam now± wiedzê, co mi w³asnie i potrzeba. Mi nootropiki zabieraj± taki BRAIN FOG który mam przez chorobê ci±gle..tzn mia³am, z nootropikami mam mega jasny umys³ i ju¿ nie czuje siê jak we mgle non stop.

    Naprawdê uwa¿am ¿e wielu osobom nootropiki sa niezbedne i ponad po³owa leczonych antydepresantami nie potrzebuje antydepresantow..Wiem jak siê czu³am (mysli samobójcze sie wkracza³y do¶æ czêsto jak nie codziennie to przez dzieñ w ci±gu ostatniego roku - lekarz by postawi³ stwierdzon± depresjê i antydepresanty jak bym siê przyzna³a do tego) i wiem jak siê czuje teraz nawet przy juz minimalnych podtrzymujacych dawkach - ¶wietnie to ma³o powiedziane, zywa i szczê¶liwa, mimo nawet tych gorszych dni które te¿ miewam i pogorszenia te¿ miewam w chorobie ale ju¿ nie mam chêci siê zabiæ, hahaha
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #1876
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    no co do antydepresantow tez mam zla opinie. Kiedys myslalem wymusic je zeby miec fajnie na bani ale jak sie z nich tematem zapoznalemz to od razu stwierdzilem ze nie warto. Zreszta jaki sens jest probowac leczyc objawy zamiast przyczyny. A w przypadku deprechy zawsze sie jakas znajdzie

    no a co do zestawiku to sie bede mogl wypowiedziec jak zjem ;p poki co mialem tylko noopa z jajami dupy nie urwal troche lepiej sie uczylo
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #1877
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Wczoraj mia³am " fajne" jazdy po spozyciu kosmosy ryzowej - QUINOI

    Dalej eliminacyjno prowokujaca dietka, sprawdzam powoli dalej produkty.. po quinoi teraz jeszcze bardziej boje siê sprawdzaæ...50 gr i w ci±gu 10 minut w pozycji le¿±cej puls do ponad 100 uderzeñ na minutê skoczy³, ucisk w gardle, pisk w uszach, mega krótki oddech, potem zacze³a siê arytmia 4-5 bardzo szybkich uderzeñ po czym chwila ciszy i tak ejszcze przez pó³ godziny, jeszcze tego typu alergii - 1 stopnia nadwra¿liwo¶ci (anafilaktyczna) nie by³o... Le¿a³am czeka³am i my¶la³am czy dzwoniæ na karetkê czy mi przejdzie samo hahahaha. Jako¶ przesz³o ale zasypia³am nadal z 85 uderzeniami na minute.


    ani spuch³am ani pokrzywki ani swêdzenia - jak zazwyczaj mam, tylko w³asnie typowa anafilaktyczna reakcja.. to sie robi bardzo ciekawe.... LOL . To jest prawdziwa eliminacj±-prowokacja...
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #1878
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ USgorn Zobacz post
    no co do antydepresantow tez mam zla opinie. Kiedys myslalem wymusic je zeby miec fajnie na bani ale jak sie z nich tematem zapoznalemz to od razu stwierdzilem ze nie warto. Zreszta jaki sens jest probowac leczyc objawy zamiast przyczyny. A w przypadku deprechy zawsze sie jakas znajdzie

    no a co do zestawiku to sie bede mogl wypowiedziec jak zjem ;p poki co mialem tylko noopa z jajami dupy nie urwal troche lepiej sie uczylo
    Uhu to dok³adnie to samo co moja siostra ma z dystoni±, ma przyokropne migreny a do tego tr±dzik..ale przeciez mnie siê s³uchaæ nie chcê. Lepiej niech boli g³owa i wysypuje pryszczami, ale z nabia³u w chorych ilo¶ciach ona rezygnowac nie chcê,.kupi³am jej zestaw na mózg witaminy miera³y, zio³owe suple jak Ginko Biloba i Gotu Kolu ...które polepsz± sprawy migrenowa - zapomina piæ bo po co.. I jak tu komu¶ co¶ wcisn±c do bani kiedy w³asna siostra jest pierdo³a i siê nie s³ucha. Pani estetyczny kosmetolog. Brakuje z³o¶ci

    Ludzie nie chc± szukac przyczyn sami... a lekarze chêtnie daja tabsa oby siê szybciej pozbyc kolejnego chorego i tyle..bo takie s± protoko³y..
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #1879
    Moderator Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTagger First ClassOverdrive10000 punktów do¶wiadczeniaWeteran
    Nagrody:
    Nagroda spo³eczno¶ciowa
    Avatar USgorn
    Do³±czy³
    15-11-13
    Sk±d
    NL
    Postów
    2,291
    SOG
    268
    Otrzyma³ : 226 SOGi w 200 postach

    Domy¶lnie

    heh udana. no ale nie bedziesz za nia chodzila i na sile karmila ;p
    Per scientiam ad sapientiam
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #1880
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ USgorn Zobacz post
    heh udana. no ale nie bedziesz za nia chodzila i na sile karmila ;p
    no w³asnie chodze i zmuszam przy mnie wypiæ
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •