Strona 184 z 196 PierwszyPierwszy ... 84134174182183184185186194 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1,831 do 1,840 z 1951

Temat: My way to recovery - moja droga w walcê z przeciwno¶ciami losu i powrót na scenê

  1. #1831
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxm³odyxx
    Do³±czy³
    11-01-09
    Sk±d
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzyma³ : 504 SOGi w 231 postach

    Domy¶lnie

    Niewiesz o co chodzi ? Buehehe ;p
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  2. #1832
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ xxm³odyxx Zobacz post
    Niewiesz o co chodzi ? Buehehe ;p
    ze marihuana?
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  3. #1833
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxm³odyxx
    Do³±czy³
    11-01-09
    Sk±d
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzyma³ : 504 SOGi w 231 postach

    Domy¶lnie

    Kazdy potrzebuje czasem zajebac banie xD
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  4. #1834
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Moj "odpoczynek" od si³owych niestety sie przed³uzy³.. jestem jebnieta i posz³am chora w czwartek i piatek na lodowisko..bo..jebnieta..co tu gadaæ..chcia³o mi siê poruszac ..no i mam zapalenie oskrzeli, od dzi¶ na antybiotyku i zwolnieniu bo w ogóle robi³o siê coraz gorzej ju¿ witaminka C po 10 gr, chora ilo¶æ cytryn itd nie pomaga³y ( 9 dni bez si³owych treningow..co tu gadaæ "zajebi¶cie" .. :( ale dopiero dzi¶ widzê ¿e przez to ¿e odpocze³am i w koñcu siê wysypia³am zesz³y opuchniêcia z twarzy i nóg, hashimoto to uspokaja a mi naczuka na przysz³osc..nie przemêczaæ siê ..jednak cia³o nie gotowe, jak trenuje ciêzej to przynajmniej musze wiêcej spaæ

    Mam tydzieñ zwolnienia i siê cieszê ¿e rzeczywi¶cie sobie porobiê to co lubiê i na co ma³o mam czasu, czytam zawsze w biegu w tramawajach i autobusach ..a teraz mam mo¿lwo¶æ se le¿eæ w ³ó¿eczku z ksi±¿eczkami Bajeczka. brakuje tylko treningów.

    Z³o¿y³am dokumenty na sta³y pobyt...czekam na dalsze pisma "mi³osne" z urzêdu spraw cudzoziemców. W zasadzie decyzje dopiero moga wydaæ na koniec czerwca, wiêc bêdê czekaæ denerwuj±c siê tyle czasu.. moj pobyt-karta obecnie która mam koñczy siê w marcu, wiêc bêdê siedzieæ na stempelku proceduralnym i mam ani rusz z kraju Dobra nowo¶c ¿e inspektor powiedzia³ ¿e w sumie nie widzi ¿adnej przyczyny na to bym nie dosta³a sta³ego pobytu, sporo lat w polsce, sta³a praca, udane ma³¿eñstwo (hehehehe LOL..no - no ) itd. Teraz kwestia fartu ...i to jak z mê¿ulkiem przejdziemy wywiad...

    Ja w tym czasie ju¿ ocieram r±czki i zapoznajê siê z warunkiem rekrutacji na studia medyczne (o tym juz od XX lat marzy³am ale brak pobytu sta³ego oznaczal jeszcze bardziej kosmiczne ceny ni¿ normalnie dla polaków) . Jak dostanê sta³y pobyt bêde mog³a odbyc rekrutacjê na warunkach obywateli polski. Planowanie chcia³bym kierunek lekarski..co prawda cena przera¿a 35tys z³otych rocznie..s± oczywi¶cie mo¿liwo¶ci stypendium, socjalnych pomocy itd..czyli mnóstwo pierdolenia siê. Je¶li siê uda w tym roku to ogarn±c to tak czy siak bêdê przechodziæ rekrutacjê, z³o¿e na kierunek lekarski i na dietetykê ( dietetyce tylko 11 tys z³otych rocznie) a ¿ycie poka¿e dalej..mam nadzieje ¿e jednak siê uda w lekarski i¶æ. Ciekawi± mnie 3 specjalizacje: endokrynologia, immunologia i neurologia. Je¶li trafie na studia bêdê mia³a 2 lata na to by zrozumieæ gdzie powinnam i¶æ. Podejrzy³am ¿e jednak ze wzglêdu na moje problemy bêdzie to immunologia.

    Zaczynam zbieraæ literaturê, zrobi³am "lekki" napad na sklep z literatur± medyczn±, jak nie trafie na studia to zawsze mi¿na byæ profesorem bez papierka uniwersetyckiego hahah. Nie no ¿artuje , je¶li nie wyrobie siê w tym roku - co jest ca³kiem mo¿liwe , to pójde w nastêpnym. Mam jaszcze problemy z matur±, po 1 mam ukraiñsk± po 2 nie mam potrzebnych przedmiotów... trzeba chemia i biologia rozszerzonê oraz fizyka lub matematyka. Z tego wszystkiego mam tylko matematykê. 27-28 lutego dni otwarte w Uniwersytecie Medycznym, pójdê siê dwoiem czy napewno wszystkie 3 trza mieæ, bo kole¿anka mówi³a ¿e jej starczy³o do medycznego tylko chemii lub biologii, wtedy bym do maja zrobi³a powtórkê z rozrywki i podesz³a do matury polskiej heheh

    A tu moje cudeñka, jeszcze chcê domówiæ 2-3 tomy po endokrynologii i mam ju¿ w uj zawalon± g³owê ksi±¿kami i nauk±

    Jeszcze przysz³y ksi±¿eczki ze stanów które zamawia³am ,s± napisane ³atwiejszym jêzykiem ni¿ typowo medyczne. W³a¶nie te¿ jedna bardziej neurologia, druga endokrynologia i trzecia immunologia i wszystkie choroby autoimmunizacyjne - biblia dla chorych na choroby autoimmunologiczne. Czyta siê jednym trzchem. 1 u mnie jest do czytania w domu, 2 w pracy, 3 w tramwaju LOL ...

    A to wszystko moja æpalnia hehe. ¯artuje oczywi¶cie, ale je¶li an serio zawsze by³am g³odna na wiedzê i uwielbia³am ksi±¿ki od k±d siebie pamiêtam. Jedyny czas kiedy zupelnie mia³am brak koncentracji i nie przeczyta³am ani 1 ksia¿ki to w³a¶nie etap szykowania siê do zawodów A teraz to w ogóle poch³aniam. Po nootropikach zauwa¿y³am na ile mocn± koncentracjê mam, i jak ³atwo wchodzi nawet jêzyk medyczny angielski, nie mêczê siê jak kiedy¶ po 3 stronach czytania w angielskim jêzyku, nie musze siê zatrzymywac po parê razy na 1 zdaniu lub cofaæ siê i czytaæ zdanie ponownie, jadê spokojnie po 30-50 stron. Lubiê swoje prochy hehe. Zmniejszy³am dawkowanie jeszcze ni¿ej, czasami mam dni kiedy w ogóle nie biorê robiê sobie offa, bo po prostu ju¿ czuje ¿e siê wkrêci³y i zrobi³y swoj± robotê, poziom neuroprzeka¿ników siê wyrówna³ wiêc teraz tylko na podtrzymanie minimalne dawkowanie.
    Za³±czone Grafiki Za³±czone Grafiki
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  5. #1835
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    ksiazeczki.jpg

    Moje cudeñka tra la la la la la la <3

    booksss.jpg



    Æpalnik Julki

    cpalnia LOL.jpg
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  6. #1836
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxm³odyxx
    Do³±czy³
    11-01-09
    Sk±d
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzyma³ : 504 SOGi w 231 postach

    Domy¶lnie

    Z tego co wiem najwazniejsza biologi i chemia. Fizyka juz chyba na malo ktorYm medycznym potrzebna Przy rekrutacji. Jestes bardzo ambitna. Lekarze bardzo dobrze zarabiaja. A dobrych w swoim fachu nie jest wielu. Wiec nic nie pozostaje jak tylko zyczyc powodzenia.

    Masz meza? :/
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  7. #1837
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxm³odyxx
    Do³±czy³
    11-01-09
    Sk±d
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzyma³ : 504 SOGi w 231 postach

    Domy¶lnie

    Z tego co wiem najwazniejsza biologi i chemia. Fizyka juz chyba na malo ktorYm medycznym potrzebna Przy rekrutacji. Jestes bardzo ambitna. Lekarze bardzo dobrze zarabiaja. A dobrych w swoim fachu nie jest wielu. Wiec nic nie pozostaje jak tylko zyczyc powodzenia.

    Masz meza? :/
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  8. #1838
    neverending science experiment Moderator #Doping Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychOverdriveStworzenie albumu zdjêæ50000 punktów do¶wiadczeniaTagger First Class
    Nagrody:
    Master Tagger
    Avatar fallenursus
    Do³±czy³
    11-03-09
    Sk±d
    Montreal
    Wiek
    50
    Postów
    12,148
    SOG
    1,873
    Otrzyma³ : 3,153 SOGi w 2,487 postach

    Domy¶lnie

    Im mniej wiesz tym d³u¿ej pozyjesz :)
    we fight like siblings
    but we fuck like champions


    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]
    [link widoczny dla zalogowanych U¿ytkowników]

    warto dolaczyc!
    Trenbolone abuser.
    Public Enemy #1
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  9. #1839
    Do¶wiadczony Osi±gniêcia:
    Tagger Second Class5000 punktów do¶wiadczenia1 rok zarejestrowany
    Avatar N3ver_quit
    Do³±czy³
    02-04-14
    Sk±d
    Warszawa
    Wiek
    33
    Postów
    1,055
    SOG
    0
    Otrzyma³ : 111 SOGi w 61 postach

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ xxm³odyxx Zobacz post
    Z tego co wiem najwazniejsza biologi i chemia. Fizyka juz chyba na malo ktorYm medycznym potrzebna Przy rekrutacji. Jestes bardzo ambitna. Lekarze bardzo dobrze zarabiaja. A dobrych w swoim fachu nie jest wielu. Wiec nic nie pozostaje jak tylko zyczyc powodzenia.

    Masz meza? :/
    no niestety do rekrutacji trza rozszerzone biologia i chemia, a 3 przedmiot lub fizyka lub matematyka Akurat ten 3 mam wiêc mnie to nie martwi a 2 pierwszych nie hahahaha

    Uhu nied³ugo bêdziê drugi LOL

    Dziêki ;)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

  10. #1840
    Ekspert Osi±gniêcia:
    Trzech znajomychTwoje pierwsza grupaTagger First ClassWeteranOverdrive
    Avatar xxm³odyxx
    Do³±czy³
    11-01-09
    Sk±d
    Lubelskie
    Wiek
    29
    Postów
    3,550
    SOG
    544
    Otrzyma³ : 504 SOGi w 231 postach

    Domy¶lnie

    lol2 xD
    Ani wódka, ani dropsy nie smakuja tak jak koksy:)
    Odpowied¼ z Cytatem Odpowied¼ z Cytatem Podziel siê na Facebook

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •